Garrett At Gold Standart 5×8 Başlığa İlave 8,5×11 Başlıkla – VLF Dedektör

(1 müşteri incelemesi)

Sipariş ve Bilgi İçin : +905324667102 

Cihazlar hakkında bilgi alın müşteri temsilcisine sipariş birakın. Aynı gün kargo ile ürününüz ayağınıza gelsin. Havale ile satın alma seçeneklerimizde %3 indirim uygulanmaktadır. 

DEEP455862 DEEP45555 Stok kodu: DEEP9571811 Kategoriler: GTIN: DEEP369

Garrett At Gold Dedektör, Garrett Marka Dedektör Hakkında En Güncel Yorumlar, Özellikler, Fiyatlar İçin Sitemizi Ziyaret Edebilirsiniz …

TÜM METAL MODU.  Öncelikle doğru bir Tüm-Metal modu en küçük kıymetli metaller için yüksek hassasiyet ile en derin tespit olanağı sağlamaktadır.

TOPRAK ALTINDAKİ HEDEFİN GRAFİKSEL ANALİZİ. Böylece sürekli olarak toprak altındaki hedefin iletkenliğini ve dedektörün metal ayırma durumunu gösterir.

TÜM BÖLGE: Islak, nemli ve tozlu arazi şartları için tasarlanmıştır. Üstelik suya dayanıklı yapısı suda 10-foot (3m) derinliğe inebilir.

DIJITAL HEDEF BELİRLEME. Ayrıca 0 – 99 arası skala; toprak altındaki hedeflerin iletkenliğini ölçerek hedeflerin kıymetli/kıymetsiz ayrımını yapar.

Garrett At Gold Dedektör, Garrett Marka Dedektör Hakkında En Güncel Yorumlar, Özellikler, Fiyatlar İçin Sitemizi Ziyaret Edebilirsiniz …

YÜKSEK-ÇÖZÜNÜRLÜKLÜ DEMİR AYIRIMI: Demir ayırımında 44 nokta vardır. Böylece tuşlar ile kontrol edilmektedir. Hatta kıymetli metal hedefi kıymetsiz metal hedeften ayırmak için LCD üzerinde rakamsal veri görülmekte.

UYARI SESİ: Toprak altındaki hedefleri daha doğru bir şekilde tespit edebilmek içindir. Üstelik sinyal sesinin manuel olarak ayarlanmasını sağlar. (geri planda sürekli ton sesi vardır).

PRO MOD SESİ. Düzenli sesli cevap ve ton sesi özellikleri kıymetli metal hedef ile ilgili daha fazla bilgi sağlamaktadır.

DEMİR SESİ™. Kullanıcının ayırımı yapılmış demir hedefi duymasını sağlamaktadır. Üstelik şişe kapağı ve çer-çöp gibi problemli yassı demir nesneleri sesli tanımasına yardımcı olur.

TÜM-METALLER İÇİN DEMİR SESİ™.  Garrett’e has bu özellik kullanıcın cihazı Doğru Tüm Metal Mod’da kullansa bile demir nesneleri sesli ayırt etmesine olanak sağlar.

TOPRAK AYARI (MANUEL). Toprak mineralizasyonunun zararlı etkilerini azaltmak için kullanıcının dedektörün toprak ayarını manuel olarak ayarlamasını sağlar.

AYAR EKRANI™. Garrett’e has bu özellik gözle görülmeyen toprak değişimlerinin etkisini azaltmak için kullanıcının toprak ayarını yayarak kullanmasına olanak sağlar.

HIZLI TARAMA™ TOPRAK AYARI.  Bu otomatik özellik mineralli toprak yapısında kullanıcının dedektörün toprak ayarını hızlıca yapmasına olanak sağlar.

ELEKTRONİK NOKTASAL TESPİT. Bu hareketsiz Tüm-Metal Modu yer altındaki metal hedefin yerini tam tespit için kullanılmaktadır.

TEK TUŞLA KOLAY DEFİNE ARAMA. Aslında tek bir dokunuşla, metal dedektörünüz açılmaktadır. Böylece fabrika ayarlarına (ya da sizin yapmış olduğunuz ayar) otomatik döner; ve cihazınız artık aramaya hazır!

  • Üstelik Derinlik Göstergesi: Tek para benzeri metal hedeflerde sürekli derinlik gösterir.
  • Hatta Pil Durum Göstergesi: Sürekli pil durumunu gösterir.
  • Bununla Birlikte Arama Modu: 3 + elektronik noktasal tespit
  • Doğru Tüm Metal, Metal Ayırma 1, Metal Ayırma 2
  • Elektronik Noktasal Tespit

Ayrıca kıymetli küçük altın külçeleri, mücevher, hazine, tek para ve kalıntı gibi toprak altındaki metal hedeflerin gelişmiş tespiti için 18 kHz frekans içerir.

Son Olarak;

Tüm Dedektör Çeşitleri İçin Tıklayınız …

Dedektör Dış Link

 

Marka

Garrett Dedektör

Garrett Dedektör Modelleri, Fiyatları ve Ürünleri : Deep Dedektör

Garrett Dedektör, Atx Pro, At Pro, İnfinium Dedektör, Ace 150i, Ace 200i, Ace 400i, Ace 300i Modelleri Burada ...
Kısaca bu rehberde altın dedektörü markasının hakkında bilgiler markanın ürünleri ve fiyatları bulabilmektesiniz. Üstelik hiç bir yerde bulunmayan kendi test sonuçlarımızla ürün özelliklerini hazıladık.
garrett-dedektor
garrett-dedektor
Üstelik metal, altın, define dedektörü çözümleri konusunda bir dünya markasıdır. Hatta türkiye'de en çok tercih edilen dedektör markalarından Garrett'e bakalım;Son yıllarda ürettiği derin arama dedektörleri sonrasında hakkında bolca konuşturdu. Bundan böyle markanın Metal, Altın, Define Dedektörlerini inceleyebilmeniz için Deep Dedektör yüzlerce sonuç hazırlamıştır....Aslında bu marka altın, metal, değerli, değersiz obje ayrımlı dedektörleri tamamen su geçirmez olarak üretilmiştir.

Acaba Garrett Metal Dedektörü Üretiminde Nasıl Bir Yol İzlemiş Olmalı ki Bu Denli Defineciler Tarafından Tercih Edildi ?

Metal Dedektörleri “Garrett” markası ile satışa başlamıştır. Amaç her zaman en iyi metal dedektörlerini en makul ve uygun fiyat ile hem define sektörüne hem de askeriye kurumlarına sunmaktı.O zamandan beri, kullanıcılar için ilk tercih olmuştur. Marka, metal algılamanın ötesine geçti. Aynı zamanda altın gümüş değerli veya değersiz metalleri algılamada ve ayırmada ilk tercih haline geldi.Ürettiği cihazları kullananların memnuniyeti başarı kaynağını oluşturdu. İlerleyen dönemlerde markanın kurucuları en iyi reklamın müşteri memnuniyeti olacağı ilkesini benimsedi.
garrett-dedektor-
garrett-dedektor
Marka yeni teknoloji  ile yeni jenerasyonlara hobi ve güvenlik amaçlı dedektörler üretmeye davam etti.
Metal Dedektör Modelleri: AT Gold™ Metal Dedektor, AT Pro™ International Metal Dedektor.ACE 400i Metal Dedektor, Garrett EuroAce™ Metal Dedektor, ACE 300i Metal Dedektor. ACE 250 Metal Dedektor, ACE 200i Metal Dedektor, ACE 150 Metal Dedektor, GTI 2500 Metal Dedektor.ATX Metal Dedektor,Sea Hunter Mark II  Metal Dedektor, Pro-Pointer AT, Pro-Pointer 
Bu nedenle hobi amaçlı definecilik planlayanların her türlü arazi koşullarında kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır. Böylece marka define bulmada size en çok yardımcı olacak cihazlar arasındadır.
garrett-dedektor
garrett-dedektor
Üstelik tüm modellerinin teknik açıklamalarına göz atabilirsiniz. Böylece bulmak istediğiniz objeye göre cihaz bulmak çok kolay.Son olarak bu marka piyasanın en çok tercih edilen markası ünvanını almıştır. Üstelik Türkiye'de de ilgi odağı olmuş derin, tek para, define, altın dedektörü olarak kullanılan en kullanışlı dedektördür.
garrett-dedektor

Garrett At Gold Standart 5×8 Başlığa İlave 8,5×11 Başlıkla – VLF Dedektör için 1 inceleme

  1. admin

    Garrett At Gold Dedektör, Garrett Marka Dedektör Hakkında En Güncel Yorumlar, Özellikler, Fiyatlar İçin Sitemizi Ziyaret Edebilirsiniz …

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hoşunuza gidebilir…

Başa dön tuşu
Ara : +905324667102
Kapalı