Garrett Ace 400i

(1 müşteri incelemesi)

Garrett Ace 400i

GARRETT ACE 400i (8.5 × 11 ″ DD Bobinli) VLF Dedektörü – Derin Dedektör, Garrett Dedektör, İncelemeler, Özellikler, Fiyatlar …

Sipariş ve Bilgi İçin : +905324667102 

Cihazlar hakkında bilgi alın müşteri temsilcisine sipariş birakın. Aynı gün kargo ile ürününüz ayağınıza gelsin. Havale ile satın alma seçeneklerimizde %3 indirim uygulanmaktadır. 

O ISBN DEEP36417347 ISBN DEEP36417347 Stok kodu: DEEP36417347 Kategoriler: GTIN: GTIN DEEP36417347

Garrett Dedektör ACE 400İ en güncel fiyatla deepdedektor.com’dan satın alın! Şimdi özel fiyatla online sipariş verin, hemen gelsin! Garrett Ace 400i (8.5 × 11 ″ DD Bobin) VLF Dedektörü – Derin Dedektör, Garrett Dedektör, İncelemeler, Özellikler, Fiyatlar …

Garrett Dedektör ACE 400i VLF Altın Metal Define Dedektörü Genel Özelliklerini İnceleyin, Eşsiz Define Dedektörüne Sahip Olun

Yeni demir sesi: Kullanıcının fark edilebilir demir hedefleri duymasına ve orta sinyal seviyesini değiştirmesine izin verir.

Üstelik Garrett Ace 400i – Dijital hedef kimliği: 0-99 ve hedef türünü verir.

Hatta Garrett Ace 400i – yüksek frekanslı (10 kHz) düşük ve orta iletken hedefler (altın, kurşun gibi) için daha iyi hassasiyet sağlar.

Bununla birlikte ayarlanabilir frekans paraziti önlemektedir.

Üstelik mandallı kilitler, cihazın gövdesini daha dengeli tutmaktadır.

Hatta sinyal aralıklı ses: Daha keskin ve daha hassas uyarı sesi sağlamaktadır.

Böylece 8.5 ” x 11 ” (22×28 cm) PROformance dalgıç DD arama başlığı mükemmel algılama, daha fazla kapsama alanı ve derinlik sağlar.

Kısaca artırılmış Demir Çözünürlüğü: ACE 250’nin Üçlü Demir Çözünürlüğü özelliği, değerli metalleri yakındaki istenmeyen demir hedeflerden ayırmanıza yardımcı olmaktadır.

Sonuç olarak elektronik Nokta hedef tespiti hassas ve hızlı hedef tespiti sağlar.

Ayrım Düzeyi: Yalnızca istenen hedefi algılamak için ayrımcılık düzeyini değiştirin.

5 Arama Modu + kesin hedef tespiti

Sekiz (8) hassasiyet / derinlik ayarı

Derinlik göstergesi, hedefin derinliğini belirler.

Dünyadaki tüm kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayacak yeni hedefin kimliğini gösterir ve buna göre mod / ayrıştırma seçeneklerini içermektedir.

Madeni paralar, hazineler, mücevherler, antik eserler, yarışmalar, kumsal / tatlı su kullanılması şiddetle tavsiye edilmektedir.

Ayrıca gömme, mayın tarama, metruk arazi için tavsiye edilmektedir.

Garrett Dedektör ACE 400İ Özellikler

 • Dijital Hedef Kimliği Tanımlama-EVET, 0’dan 99’a
 • Demir Ses Özelliği – VAR
 • Frekans – VAR
 • Mandallı Kilit Özelliği – VAR
 • Hedef Kimliği Ayarı – 12 tür
 • Demir Ayrım Segmentleri – 6 tip
 • Ayrım seviyesi – EVET
 • Arama Modları – 5+ noktasal hedef tespiti
 • Hassasiyet / Derinlik Ayarları – 8
 • Elektronik nokta tespiti – EVET
 • Frekans-10 kHz
 • Otomatik ses seviyeleri -3 çeşit
 • Standart arama başlığı -8,5 ” x 11 ” DD PROformance
 • Uzunluk (Ayarlanabilir) -42 ” – 51 ” (1.06 m-1.29 m)
 • Toplam Ağırlık 2,9 lbs (1,32 kg)
 • Aküler – 4AA’ya sahiptir
 • Garanti – 2 yıl Garanti (işçilik ve yedek parçalar sınırlıdır)

Son Olarak;

Tüm Dedektör Çeşitleri İçin Tıklayınız …

Daha Fazla Cihaz İçin Define Altın Dedektörü Kategorisini İnceleyiniz …

Metal Dedektörü Dış Link

Marka

Garrett Dedektör

Garrett Dedektör Modelleri, Fiyatları ve Ürünleri : Deep Dedektör

Garrett Dedektör, Atx Pro, At Pro, İnfinium Dedektör, Ace 150i, Ace 200i, Ace 400i, Ace 300i Modelleri Burada ...
Kısaca bu rehberde altın dedektörü markasının hakkında bilgiler markanın ürünleri ve fiyatları bulabilmektesiniz. Üstelik hiç bir yerde bulunmayan kendi test sonuçlarımızla ürün özelliklerini hazıladık.
garrett-dedektor
garrett-dedektor
Üstelik metal, altın, define dedektörü çözümleri konusunda bir dünya markasıdır. Hatta türkiye'de en çok tercih edilen dedektör markalarından Garrett'e bakalım; Son yıllarda ürettiği derin arama dedektörleri sonrasında hakkında bolca konuşturdu. Bundan böyle markanın Metal, Altın, Define Dedektörlerini inceleyebilmeniz için Deep Dedektör yüzlerce sonuç hazırlamıştır.... Aslında bu marka altın, metal, değerli, değersiz obje ayrımlı dedektörleri tamamen su geçirmez olarak üretilmiştir.

Acaba Garrett Metal Dedektörü Üretiminde Nasıl Bir Yol İzlemiş Olmalı ki Bu Denli Defineciler Tarafından Tercih Edildi ?

Metal Dedektörleri “Garrett” markası ile satışa başlamıştır. Amaç her zaman en iyi metal dedektörlerini en makul ve uygun fiyat ile hem define sektörüne hem de askeriye kurumlarına sunmaktı. O zamandan beri, kullanıcılar için ilk tercih olmuştur. Marka, metal algılamanın ötesine geçti. Aynı zamanda altın gümüş değerli veya değersiz metalleri algılamada ve ayırmada ilk tercih haline geldi. Ürettiği cihazları kullananların memnuniyeti başarı kaynağını oluşturdu. İlerleyen dönemlerde markanın kurucuları en iyi reklamın müşteri memnuniyeti olacağı ilkesini benimsedi.
garrett-dedektor-
garrett-dedektor
Marka yeni teknoloji  ile yeni jenerasyonlara hobi ve güvenlik amaçlı dedektörler üretmeye davam etti.
Metal Dedektör Modelleri: AT Gold™ Metal Dedektor, AT Pro™ International Metal Dedektor. ACE 400i Metal Dedektor, Garrett EuroAce™ Metal Dedektor, ACE 300i Metal Dedektor.  ACE 250 Metal Dedektor, ACE 200i Metal Dedektor, ACE 150 Metal Dedektor, GTI 2500 Metal Dedektor. ATX Metal Dedektor,Sea Hunter Mark II  Metal Dedektor, Pro-Pointer AT, Pro-Pointer 
Bu nedenle hobi amaçlı definecilik planlayanların her türlü arazi koşullarında kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır. Böylece marka define bulmada size en çok yardımcı olacak cihazlar arasındadır.
garrett-dedektor
garrett-dedektor
Üstelik tüm modellerinin teknik açıklamalarına göz atabilirsiniz. Böylece bulmak istediğiniz objeye göre cihaz bulmak çok kolay. Son olarak bu marka piyasanın en çok tercih edilen markası ünvanını almıştır. Üstelik Türkiye'de de ilgi odağı olmuş derin, tek para, define, altın dedektörü olarak kullanılan en kullanışlı dedektördür.
garrett-dedektor

Garrett Ace 400i için 1 inceleme

 1. Deep Dedektör

  Garrett Dedektör ACE 400İ en güncel fiyatla deepdedektor.com’dan satın alın! Şimdi özel fiyatla online sipariş verin, hemen gelsin! Garrett Ace 400i (8.5 × 11 ″ DD Bobin) VLF Dedektörü – Derin Dedektör, Garrett Dedektör, İncelemeler, Özellikler, Fiyatlar …

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hoşunuza gidebilir…

Başa dön tuşu
Ara : +905324667102
Kapalı