GARRETT ACE 250

(1 müşteri incelemesi)

Sipariş ve Bilgi İçin : +905324667102 

Cihazlar hakkında bilgi alın müşteri temsilcisine sipariş birakın. Aynı gün kargo ile ürününüz ayağınıza gelsin. Havale ile satın alma seçeneklerimizde %3 indirim uygulanmaktadır. 

O ISBN DEEP38117346 ISBN DEEP38117346 Stok kodu: DEEP38117346 Kategoriler: , GTIN: GTIN DEEP38117346

GARRETT ACE 250 çok sattıran en önemli özelliği “On” tuşuna basınca profesyonel bir dedektör kullanıcısı gibi arama yapmanızı sağlar.

Kısaca GARRETT ACE 250 (6.5 × 9 ″ PERFORMANS Bobini ile) VLF Dedektör Yorumları, Özellikleri, Teknik Özellikleri ve Fiyatları Hakkında Güncellenmiş Bilgiler Bulunmaktadır.

 • İlk olarak elektronik Nokta Hedef Tespiti: Metal hedefi tam olarak tespit etmek ve tespit edilen hedefi hızlı bir şekilde tespit etmek için ideldir.
 • Üstelik metal ayrım modu açık / kapalı: Şimdi ayrım seçeneklerini ayarlamak için
 • 5 Arama Modu: Önceden ayarlanmış ayrıştırma seçeneklerinden birini seçin veya kendi ayrıştırma seçeneğinizi oluşturmalısınız.
 • Pil Durumu Gösterge: Sürekli pil durumunu gösterir.
 • ACE serisi arama başlıkları: mevcut
 • Hedef Kimliği: Geniş LCD ekranda okunması kolay
 • Düğme Kontrolü: Tek dokunuş
 • Diğer özellikler: 3 parçalı seyahat / depolama, demonte 24 ″; ayarlanabilir kolçak manşeti; 1/4 ″ kulaklık girişi.
 • Arama Modları (Ayrım Seçenekleri): 5 + elektronik nokta atışı hedef tespiti
 • Tüm Metaller (Sıfır)
 • Gem
 • Hazine – Garrett ACE 250
 • Kalıntı
 • Değişiklik
 • Nokta hedef tespiti

Garrett ACE 250 ile kesin hedef tespiti

 • Kullanımı öğrenmesi kolay bir tekniktir.
 • Tam yerini nasıl belirleyeceğinizi bilmeniz gerekmektedir. Üstelik 20 cm’lik bir delik ile 5 cm’lik bir boşluk kazmak arasındaki fark gibidir.
 • ACE 250’de nokta tespit modunu kullanma

Garrett ACE 250 daha doğru bir şekilde tespit etmeye yardımcı olmak için elektronik bir Nokta Tespiti düğmesine sahiptir. Bu modun kullanımı basittir. Öncelikle bir hedef tespit edildiğinde, arama başlığını hedefin bulunduğu yere yakın tutun. Şimdi nokta atışı düğmesini basılı tutun ve arama başlığını hedefin üzerinde soldan sağa ve sonra ileri geri yavaşça sallayın. Böylece hedef, gösterildiği gibi doğrudan arama başlığının altındaysa, maksimum ses duyulacaktır.

Ayrıca elektronik Nokta Hedef Tespiti yapılırken LCD üzerindeki üst ölçek güçlü bir sinyal verir. Hatta arama başlığının merkezi, en fazla sayıda LCD segmenti (ölçekte soldan sağa doğru artan) görüldüğünde, yeraltında hedefin tam üzerindedir.

Not: Bununla birlikte yer tespiti sırasında arama başlığını yerden yukarıda tutmaktadır. Böylece bobin ile zemin arasındaki mesafenin sabit olduğundan emin olmanızı sağlar. Bu durumda mesafe sıfırdır. Hatta arazi bu tür şeylere izin vermiyorsa, bobin ile zemin arasında sabit bir mesafe oluşturmaya çalışın.

Son Olarak;

Tüm Dedektör Çeşitleri İçin Tıklayınız …

Metal Dedektörü Dış Link

Marka

Garrett Dedektör

Garrett Dedektör Modelleri, Fiyatları ve Ürünleri : Deep Dedektör

Garrett Dedektör, Atx Pro, At Pro, İnfinium Dedektör, Ace 150i, Ace 200i, Ace 400i, Ace 300i Modelleri Burada ...
Kısaca bu rehberde altın dedektörü markasının hakkında bilgiler markanın ürünleri ve fiyatları bulabilmektesiniz. Üstelik hiç bir yerde bulunmayan kendi test sonuçlarımızla ürün özelliklerini hazıladık.
garrett-dedektor
garrett-dedektor
Üstelik metal, altın, define dedektörü çözümleri konusunda bir dünya markasıdır. Hatta türkiye'de en çok tercih edilen dedektör markalarından Garrett'e bakalım;Son yıllarda ürettiği derin arama dedektörleri sonrasında hakkında bolca konuşturdu. Bundan böyle markanın Metal, Altın, Define Dedektörlerini inceleyebilmeniz için Deep Dedektör yüzlerce sonuç hazırlamıştır....Aslında bu marka altın, metal, değerli, değersiz obje ayrımlı dedektörleri tamamen su geçirmez olarak üretilmiştir.

Acaba Garrett Metal Dedektörü Üretiminde Nasıl Bir Yol İzlemiş Olmalı ki Bu Denli Defineciler Tarafından Tercih Edildi ?

Metal Dedektörleri “Garrett” markası ile satışa başlamıştır. Amaç her zaman en iyi metal dedektörlerini en makul ve uygun fiyat ile hem define sektörüne hem de askeriye kurumlarına sunmaktı.O zamandan beri, kullanıcılar için ilk tercih olmuştur. Marka, metal algılamanın ötesine geçti. Aynı zamanda altın gümüş değerli veya değersiz metalleri algılamada ve ayırmada ilk tercih haline geldi.Ürettiği cihazları kullananların memnuniyeti başarı kaynağını oluşturdu. İlerleyen dönemlerde markanın kurucuları en iyi reklamın müşteri memnuniyeti olacağı ilkesini benimsedi.
garrett-dedektor-
garrett-dedektor
Marka yeni teknoloji  ile yeni jenerasyonlara hobi ve güvenlik amaçlı dedektörler üretmeye davam etti.
Metal Dedektör Modelleri: AT Gold™ Metal Dedektor, AT Pro™ International Metal Dedektor.ACE 400i Metal Dedektor, Garrett EuroAce™ Metal Dedektor, ACE 300i Metal Dedektor. ACE 250 Metal Dedektor, ACE 200i Metal Dedektor, ACE 150 Metal Dedektor, GTI 2500 Metal Dedektor.ATX Metal Dedektor,Sea Hunter Mark II  Metal Dedektor, Pro-Pointer AT, Pro-Pointer 
Bu nedenle hobi amaçlı definecilik planlayanların her türlü arazi koşullarında kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır. Böylece marka define bulmada size en çok yardımcı olacak cihazlar arasındadır.
garrett-dedektor
garrett-dedektor
Üstelik tüm modellerinin teknik açıklamalarına göz atabilirsiniz. Böylece bulmak istediğiniz objeye göre cihaz bulmak çok kolay.Son olarak bu marka piyasanın en çok tercih edilen markası ünvanını almıştır. Üstelik Türkiye'de de ilgi odağı olmuş derin, tek para, define, altın dedektörü olarak kullanılan en kullanışlı dedektördür.
garrett-dedektor

GARRETT ACE 250 için 1 inceleme

 1. Deep Dedektör

  GARRETT ACE 250 çok sattıran en önemli özelliği “On” tuşuna basınca profesyonel bir dedektör kullanıcısı gibi arama yapmanızı sağlar.

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hoşunuza gidebilir…

Başa dön tuşu
Ara : +905324667102
Kapalı