İndirim!

Gamma Ajax 3D

(1 müşteri değerlendirmesi)

1.00 

Gamma Ajax metal dedektörü herhangi bir başarılı 3D alan taramayı tamamlamak için ana görüntüleme aracıdır. Not: Tüm AJAX ürünleri …

Online Sipariş ve Bilgi : +905324667102

  • Durumu : Sıfır
  • Türü : Altın, Metal, Define Arama Dedektörü
  • Kimden: Bayiden
  • Garanti: 2 yıl

4 adet stokta

Ajax Gamma

Kısaca Gamma Ajax metal dedektörü, herhangi bir başarılı 3D alan taramayı tamamlamak için ana görüntüleme aracıdır. Not: Tüm AJAX ürünleri …

İlk olarak 3D Ajax Gamma  Gold, yeraltındaki hazineleri ve gömüleri tespit etmek için çoklu görev ve özelleştirilmiş sistemler. Hatta kullanmaya başlamak için ana menüdeki sistemlerin herhangi birini seçebilirsiniz. Üstelik 3D Ajax Gamma doğrudan tarama sağlamaktadır.

gamma-ajax
gamma-ajax

En önemlisi araştırmamıza göre, yer görüntüleme veya alan tarama sistemi olarak kullanılan her cihaz biraz karmaşıktır. Fakat tüm bu karmaşıklıkları ve zorlukları 3B sistemlerimizde düzelttik. Sistemimizin kullanımı kolaydır, sorunsuzdur ve herkes kolayca etkileşim kurabilmekte.

Gamma Ajax 3B görüntüleme  sistemi, tarama ayarlarını ve özelliklerini kontrol etmenizi sağlayan özel bir yazılım arayüzüne sahiptir.

ajax-gamma
ajax-gamma

Bu sistem tam bir tarama için birçok özelliğe sahiptir.

3D Ajax Gama  analizi  için AJAX uygulamasında  çalışmak üzere Tablet PC kullanarak tarama özelliği veya kullanıcının istediği şekilde doğrudan cihaz ekranında görüntülenen zemin tarama özelliği. Hedef yerleri tarama ve bulma ve noktalarını belirleme özelliğine de sahiptir.

3D Ajax Gamma Önemli Özellikleri

Kullanıcı, daha fazla analiz aracı ve hedeflerin 3D görüntülerini alabilmektedir. Hatta Ajax uygulaması üzerinde çalışmak üzere cihazı Bluetooth aracılığıyla Tablet PC’ye de bağlanabilmekte.

Görsel Dedektör  İki tür tarayıcı kullanabilirsiniz: cihazla birlikte gelen belirli bir alanı taramak için çok görevli uzunlamasına tarayıcı veya geniş bir alanı daha az maliyetle kaplamak ve taramak için yüksek hızlı yönlendirilmiş bir güçle çalışan çok radarlı enine kesit tarayıcı zaman.

Yer dengeleme ve kalibrasyon, ayarlama için gerekli olan referans sisteminin otomatik kalibrasyonu var. Hatta arama alanında uygun görülen kullanıcı tarafından belirlenen manuel kalibrasyon ile yapılmaktadır.

 

 

İlk olarak 3D Ajax Gamma  Gold, yeraltındaki hazineleri ve gömüleri tespit etmek için çoklu görev ve özelleştirilmiş sistemler. Hatta kullanmaya başlamak için ana menüdeki sistemlerin herhangi birini seçebilirsiniz. Üstelik 3D Ajax Gamma doğrudan tarama sağlamaktadır.

En önemlisi araştırmamıza göre, yer görüntüleme veya alan tarama sistemi olarak kullanılan her cihaz biraz karmaşıktır. Fakat tüm bu karmaşıklıkları ve zorlukları 3B sistemlerimizde düzelttik. Sistemimizin kullanımı kolaydır, sorunsuzdur ve herkes kolayca etkileşim kurabilmekte.

3B görüntüleme  sistemi, tarama ayarlarını ve özelliklerini kontrol etmenizi sağlayan özel bir yazılım arayüzüne sahiptir.

Bu sistem tam bir tarama için birçok özelliğe sahiptir

Ajax Gama  analizi  için AJAX uygulamasında  çalışmak üzere Tablet PC kullanarak tarama özelliği  .

Veya kullanıcının istediği şekilde doğrudan cihaz ekranında görüntülenen zemin tarama özelliği.

Hedef yerleri tarama ve bulma ve noktalarını belirleme özelliğine de sahiptir.

Gamma Ajax Önemli Özellikleri

Kullanıcı, daha fazla analiz aracı ve hedeflerin 3D görüntülerini alabilmektedir. Hatta Ajax uygulaması üzerinde çalışmak üzere cihazı Bluetooth aracılığıyla Tablet PC’ye de bağlanabilmekte.

Görsel Dedektör  İki tür tarayıcı kullanabilirsiniz: cihazla birlikte gelen belirli bir alanı taramak için çok görevli uzunlamasına tarayıcı veya geniş bir alanı daha az maliyetle kaplamak ve taramak için yüksek hızlı yönlendirilmiş bir güçle çalışan çok radarlı enine kesit tarayıcı zaman.

Yer dengeleme ve kalibrasyon, ayarlama için gerekli olan referans sisteminin otomatik kalibrasyonu var. Hatta arama alanında uygun görülen kullanıcı tarafından belirlenen manuel kalibrasyon ile yapılmaktadır.

Gamma Ajax İçin Son Olarak;

Eğer Burada Aradığınızı Bulamadıysanız ; 

Biraz da Metal Dedektörü Kategorisine Göz Atabilirsiniz …

Eğer Altın Dedektörü veya Define Dedektörü Arıyorsanız Buraya Bakın …

Hatta Alan Tarama Cihazı Kategorisinde Muhteşem İndirimler Var …

Alan Tarama Cihazı – Alan Tarama Arıyorsanız İnceleyin …

İşte Güncel Yeraltı Görüntüleme Cihazı Diğer Ürünleri Burada ….

Daha fazla arama için google …

Gamma Ajax 3D için 1 değerlendirme

  1. Dedektör

    Gamma Ajax metal dedektörü herhangi bir başarılı 3D alan taramayı tamamlamak için ana görüntüleme aracıdır. Not: Tüm AJAX ürünleri …

Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Call Now ButtonTıkla Ara : +905324667102