İndirim!

Fuji Tecom DNR-18 Su Kaçağı Dedektörü

$1

Fuji Tecom DNR-18 Su Kaçağı Dedektörü, Su Kaçağı Tespit, Fuji Tecom için en uygun fiyatları ve güncel bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz.

Sipariş ve Bilgi İçin : +905324667102

  • Fiyatı : +905324667102 ( Sorunuz)
  • Stok Tarihi: 12.08.2021
  • Durumu : Sıfır
  • Türü : Altın, Metal, Define Arama Dedektörü
  • Kimden: Bayiden
  • Garanti: 2 yıl

120 adet stokta

Fuji Tecom DNR-18 Su Kaçağı Dedektörü, Su Kaçağı Tespit, Fuji Tecom için en uygun fiyatları ve güncel bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz.

DNR-18 Fuji Dijital Su Kaçak Tespit Dedektörü

DNR-18,yer altına gömülü bir su şebekesi borusunun yer yüzeyinde ürettiği su sızdırma sesini algılayarak su sızıntı noktasını tespit etmek üzere tasarlanmıştır.

Fuji Tecom DNR-18  Özellikler

Gürültü eleme sistemi: Bu sistem üç seviyede istenmeyen trafik sesi, çarpma sesi, ayak sesi vb. gibi gürültüleri eleyebilir.

Geniş LCD: Geniş LCD ekran ,isinize kolay adapte olmanızı sağlar. Seviye ayarı, filtre ayarı, eş zamanlı gösterge ve mükemmel görüş netliği…

Kaydedilmiş ses seviyesi değeri ve seviye değeri geçişini grafiksel olarak gösterir. Işıklı arka ekran gündüz veya gece kolaylıkla çalışmanıza yardımcı olur.

Sızıntı sesini kayıt fonksiyonu: Ana ünite hafızasında 250 yerin datası muhafaza edilir.
North Filtresi: Notch filtresi güç kaynağından gelen A/C parazitlerini azaltır.

USB Terminali ile data çıkışı: USB terminal bağlantısı ile kaydedilmiş minimum ses seviyesi değeri PC’ye kolaylıkla aktarılabilir.

Toz ve Suya Dayanıklılık: Toz ve suya dayanıklılık özellikleri ile donatılmıştır. Çalışma esnasında ,hafif yağmur ve su sıçramalarında problem yaşanmaz.

Son Olarak 

Tüm Su Kaçağı Tespit Cihazları İçin Tıklayınız …

Metal Dedektörü Dış Link

Başa dön tuşu
Call Now ButtonTıkla Ara : +905324667102
Kapalı
Kapalı