Fisher Gold Bug Pro DP CC (5″ DD ve 11″ DD Başlıklı) VLF

(1 müşteri incelemesi)

$ 0,00

Fisher Dedektör

Sipariş İçin Hemen Ara : +905330187102

25 adet stokta

Fisher Gold Bug Pro DP CC (5″ DD ve 11″ DD Başlıklı) VLF

Fisher Gold Bug Pro DP CC (5″ DD ve 11″ DD Başlıklı) VLF – Fisher Dedektör, Altın Arama, Metal Arama Dedektörü fiyatları, yorumları için inceleyin …  Fisher Gold Bug Pro Metal DedektörüFisher Dedektör, Altın Arama, Metal Arama Dedektörü özellikleri, fiyatları, yorumları için inceleyin …

Gold Bug DP CC, 5” ve 11” başlıklı geniş LCD ekrana sahip otomatik ve manuel toprak balans özelliği sayesinde zor toprak koşullarında altın ve tek para tespitinde ideal bir dedektördür

 1. 5” ve 11” Başlıkla Birlikte!
 2. Üstün Altın Tespit ve Hazine Avı Performansı
 3. Küçük Altın Külçelere Karşı İnanılmaz Hassasiyet
 4. Yüksek Performanslı Altın/Kalıntı Tespit Dedektörü

ÖZELLİKLER

 • Sadece metal ve diskriminasyon modunda otomatik hedef tespit sesi
 • V-BreakTM Sektörün ilk değişken ara nokta ton diskriminasyon sistemi
 • Gerçek zamanlı bilgisayar destekli otomatik toprak ayarı
 • Kesintisiz zemin koşulu okuma
 • Çift kulaklık jakı
 • Statik tam yer tespiti ile derinlik göstergesi
 • Çalışma frekansı: 19 kHz
 • Aşırı kullanışlı ve kolay ekran
 • Aşırı hafif (1,1 kg.)
 • Mükemmel altın tespit kapasitesine sahip çok amaçlı cihaz
 • Tuza kadar zengin toprak ayarı
 • 11” DD elips, su geçirmez, derin menzilli tespit başlığı
 • Demir çöpte eşsiz hedef ayrımı
 • V-Break TM; Sektörün ilk değişken ara nokta sesli ayırım sistemi
 • Bilgisayarlı toprak ayarı (Computerized ground grabTM)
 • Gerçek zamanlı bilgisayarlı toprak ayarı
 • Bağımsız eşik ve kazanım kontrolü
 • Minerallik tipini gösteren zemin fazı (ground phase)
 • Fe3O4 grafiği mineral miktarını gösterir
 • Derinlik göstergeli statik tam yer tespiti

Altın külçe, kalıntı ve sikke tespiti için önerilir.

Altın Arama Dedektörü

Fisher, metal dedektörlerini tüm ülkelere tedarik eden ilk üretici oldu)) Fisher Pro-Arc ve Fisher Pro-Tech.

Fisher Pro Dedektör- Metal Arama DedektörüAltın Arama Dedektörü

Kol desteği tek bir vida ve somun sökülerek ileri veya geri hareket ettirilebilir ve sonra 2-parçalı Kol desteğinin yeri değiştirilebilir. Kolları kısa kullanıcılar için öne kaydırılmış durumda Kol desteği daha rahat olabilir.

Kol desteğini geri almak için plastik tapanın alüminyum tüpten çıkartılması gerekir. Kol Desteği Kuşağı (isteğe göre aksesuar) Kol desteği Kuşağı aksesuarı ayrıca satın alınabilir.

 

Tüm Ürünlerimiz İçin Dedektör Almadan Önce Bilinmesi Gereken Bilgilendirme Metni

Definecilikte altın aramak zevkli bir hobi olmasının yanı sıra bazı teknik konular içerir. Define aramak için cihaz satın alacaksanız; satıcınıza satın alacak olduğunuz dedektör markasının önce garanti durumunu sorun.

Daha sonra satın alacak olduğunuz dedektörünüzün kendi arama bölgenizi belirlediğinizde arazi veya bölge koşullarına olan uygunluğu hakkında bilgi alın. Derinlik konusunda araştırma yapmadan dedektör satın almayın.

Günümüz teknolojisinde her dedektörün derinlik, dayanıklılık ve kolay kullanım özellikleri bulunmaktadır. Derin aramalar için dedektör değil öncelikle yeraltı görüntüleme cihazları temin edilmelidir.

Herhangi bir  yeraltı görüntüleme cihazı veya alan tarama cihazı kullanıyorsanız kesinlikle aradığınız değerli madeni ayrıştırması içinde mutlaka define dedektörü, altın dedektörü veya metal dedektörü kullanmalısınız.

Çünkü yeraltı görüntüleme cihazları oda, mahsen, boşluk veya su bölgesini tespit etmede; dedektör ise içindeki değerli madeni tespit etmede kullanılır. Definecilikte en çok tercih edilen dedektörler yüzeysel arama dedektörleridir. Derin Arama Dedektörü daha çok daha derin defineleri bulmak için kullanılır. Derin Dedektör tercihlerinizde bize danışmadan karar vermeyin. Konusunda uzman mühendislerimiz sizlere en iyi dedektörü önerecektir. Satılık Dedektör veya Kiralık Dedektör arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Tüm Dedektör Cihazlarını Buradan Araştırın …

Marka

Fisher Dedektör

Fisher Metal Detectors dünyanın en eski metal dedektörü üreticisidir. Dr. Gerhard Fisher tarafından 1931 yılında kurulan firmalar, bugün piyasadaki en güvenilir ürünlerden bazılarını üretiyorlar. Fisher yıllar içinde Fisher F75 gibi ödüllü metal dedektörleri oluşturarak teknolojilerini geliştirdi. Profesyonellere sorarsanız, dedektörlerinin sahadaki üst düzey muadillerinden daha iyi performans gösterdikleri kanıtlanmıştır. Fisher, müşterileri için en önemli olan şeyleri belirleyerek giriş seviyesinden deneyimli metal dedektörlerine kadar yükselmeye devam ediyor. Araştırmalarını mühendislik gelişmiş devre konusuna odaklayarak rahat ergonomi tasarlamaya odaklanan Fisher ürünleri, gün boyu sallanmak isteyecektir. Bugün bir Fisher alın ve hazine avına başlayın!
Ağırlık1.1 kg
Boyutlar180 × 250 × 55 cm

Fisher Gold Bug Pro DP CC (5″ DD ve 11″ DD Başlıklı) VLF için 1 inceleme

 1. admin

  Fisher Gold Bug Pro DP CC (5″ DD ve 11″ DD Başlıklı) VLF – Fisher Dedektör, Altın Arama, Metal Arama Dedektörü fiyatları, yorumları için inceleyin … Fisher Gold Bug Pro Metal Dedektörü – Fisher Dedektör, Altın Arama, Metal Arama Dedektörü özellikleri, fiyatları, yorumları için inceleyin …

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hoşunuza gidebilir…

Başa dön tuşu
Ara : +905324667102
Kapalı