Fisher F4 Define Altın Metal Dedektörü

(1 müşteri incelemesi)

Sipariş ve Bilgi İçin : +905324667102 

Cihazlar hakkında bilgi alın müşteri temsilcisine sipariş birakın. Aynı gün kargo ile ürününüz ayağınıza gelsin. Havale ile satın alma seçeneklerimizde %3 indirim uygulanmaktadır. 

O ISBN DEEP78717354 ISBN DEEP78717354 Stok kodu: DEEP78717354 Kategoriler: , , GTIN: GTIN DEEP78717354

Fisher F4, hedefinizi belirlemeniz için birkaç yol sunar. Dedektörün 11 bölümlü görsel hedef kimliği, çöpleri define ve altından ayırt etmeyi kolaylaştırır, böylece siz bunu yapmazsınız.

Fisher F4 Hazine Dedektörü DD Başlık

İlk olarak Fisher F4 Hazine Dedektörü, Altın, Metal, Hazine aramalarında kullanılan en iyi dedektör olarak bilinmektedir. Cihazın özellikleri, fiyatları ve güncel yorumları …

Aslında Fisher F4 Görsel ve İşitsel Hedef Tanımlama Metal Dedektörü

Harika Çok Amaçlı Dedektör

 • Manuel Zemin Dengesi ile Yüksek, Derin Arama Hacmi Ayarı
 • Kategoriye Göre Görsel Hedef Tanımı
 • 0-99 Sayısal Okuma
 • 11 Segment Dijital Hedef Tanımlama
 • 4 Tonlu Ses Tanıma
 • Tek Dokunuşla İşaretleme
 • Tek Dokunuşla Nokta Tespiti ile Dijital Derinlik Okuma
 • 11 ”Çift Eksenli Arama Başlığı

Aslında Kalıntı Aramada Kıymetli Altın, Metal Arama Dedektörü olarak tercih edilmektedir.

Üstelik Sahil Arama – Su geçirmez özelliği sayesinde Sualtı Altın Arama Dedektörü olarak da kullanılmaktadır. 

Hatta Altın bulmada kullanıldığı için en iyi hazine arama dedektörü olarak bilinmektedir. 

El kitabı kapsamında aşağıdaki tanımlar kullanılmıştır ve bunlar hazine avcıları arasında standart terminolojidir.

Bir metalin “eliminasyona” tabi tutulması, belirli bir nesnenin arama bobininin algılama alanından geçtiği zaman, dedektörün bir ton veya sinyal üretmediği anlamına gelir.

Fisher Dedektör  farklı metal türleri için farklı tonlar yaydığında ve dedektör belirli metalleri “ortadan kaldırdığında”, o zaman dedektör farklı metal türleri arasında “ayrım yapan” terimini kullanırız.

Ayırma, profesyonel metal dedektörleri için önemli bir özelliktir. Ayırma, kullanıcının çöpleri veya diğer istenmeyen nesneleri görmezden gelmesine olanak tanır.

Fisher F4 Hazine Dedektörü ESKİ İŞLER BULMA

Eski bir eser, yaşı veya geçmişle bağlantısı nedeniyle ilgi çekici bir nesnedir. Antikaların çoğu demirden yapılmıştır, ancak bronz veya değerli metallerden de yapılabilir.

DEMİR BULMA

Demir, bazı metal algılama uygulamalarında istenmeyen bir hedef olan düşük dereceli bir metaldir. İstenmeyen demir nesnelerin örnekleri arasında eski kutular, borular, cıvatalar ve çiviler bulunur. Onu ayıran özelliğe sahiptir.

İÇEREN DEMİR (FERRUS)

Bazı durumlarda istenilen hedef demir sinyalinden üretilmektedir. Örneğin, bina işaretleri demir içerir. 

HASSASİYETİN BELİRLENMESİ

Kesin belirleme, gömülü bir nesneyi tam olarak bulma sürecidir. Uzun ve gömülü metaller, göze tıpkı etraflarındaki toprak gibi görünür ve bu nedenle onları topraktan ayırt etmek çok zordur.

İÇECEK KUTUSU AÇMA HALKALARININ BAĞLANTISINI KESİN

Atık içecek çöp metal define avcıları için sorun. Böylece çeşitli şekil ve boyutlarda olabilmektedir. Çöp metal halkaları algılama dışında bırakılabilir. Fakat diğer bazı değerli nesneler de açma kulpuna benzer bir manyetik imzaya sahip olabilmektedir.

Çekme kulpları ayrıldığında, aynı şekilde algılamazlar.

Fisher F4 Hazine Dedektörü ZEMİN DENGESİ

Zemin Dengesi, dedektörün yeryüzünde doğal olarak bulunan mineralleri yok sayma veya “geçme” yeteneğidir ve yalnızca metal bir nesne algılandığında bir ton üretir. Gold Bug, zorlu zemin koşullarının neden olduğu sahte sinyalleri hariç tutmak için özel devre ve program içerir.

Son Olarak;

Daha Fazla Altın Dedektörü Çeşitleri İçin Tıklayınız…

Daha Fazla Dedektör Çeşitleri İçin Tıklayınız…

Son olarak aradığınızı bulamadıysanız Google

 

Marka

Fisher Dedektör

Fisher Metal Detectors dünyanın en eski metal dedektörü üreticisidir. Dr. Gerhard Fisher tarafından 1931 yılında kurulan firmalar, bugün piyasadaki en güvenilir ürünlerden bazılarını üretiyorlar. Fisher yıllar içinde Fisher F75 gibi ödüllü metal dedektörleri oluşturarak teknolojilerini geliştirdi. Profesyonellere sorarsanız, dedektörlerinin sahadaki üst düzey muadillerinden daha iyi performans gösterdikleri kanıtlanmıştır. Fisher, müşterileri için en önemli olan şeyleri belirleyerek giriş seviyesinden deneyimli metal dedektörlerine kadar yükselmeye devam ediyor. Araştırmalarını mühendislik gelişmiş devre konusuna odaklayarak rahat ergonomi tasarlamaya odaklanan Fisher ürünleri, gün boyu sallanmak isteyecektir. Bugün bir Fisher alın ve hazine avına başlayın!
Ağırlık10 kg
Boyutlar180 × 250 × 55 cm

Fisher F4 Define Altın Metal Dedektörü için 1 inceleme

 1. Deep Dedektör

  Fisher F4, hedefinizi belirlemeniz için birkaç yol sunar. Dedektörün 11 bölümlü görsel hedef kimliği, çöpleri define ve altından ayırt etmeyi kolaylaştırır, böylece siz bunu yapmazsınız.

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hoşunuza gidebilir…

Başa dön tuşu
Ara : +905324667102
Kapalı