İndirim!

Fisher F4 Define Dedektörü DD Başlıklı

(1 müşteri incelemesi)

3.900,00  3.750,00 

12 adet stokta

Fisher F4 Define Dedektörü DD Başlıklı

Fisher F4 Define Dedektörü Altın, Metal, Define arama da kullanılan en iyi dedektör olarak bilinir. Cihazın özellikleri, fiyatları ve güncel yorumları …

Fisher F4 Görsel & İşitsel Hedef Tanımlama Metal Detektörü

Harika Çok Amaçlı Dedektör

 • Yüksek, Derin Arama Ses Ayarı ile Manüel Zemin Dengesi
 • Kategoriye Göre Görsel Hedef Tanımlama
 • 0-99 Sayısal Okuma
 • 11 Bölümlü Dijital Hedef Tanımlama
 • 4 Ton Sesli Tanımlama
 • Tek Dokunuşla İşaretleme
 • Tek Dokunuşla Tam Yer Tespiti ile Sayısal Derinlik Okuma
 • 11” İki Eksenli Arama Başlığı

Sikke Bulmak İçin Değerli Metal Arama Dedektörü olarak kullanılır.

Kalıntı Aramada Değerli Altın, Metal Arama Dedektörü olarak kullanılır.

Plaj Arama – Su Geçirmez Özelliği Sayesinde Su Altı Altın Arama Dedektörü olarak kullanılır. 

Altın Bulmada kullanıldığı için en iyi define arama dedektörü olarak bilinir. 

Aşağıda belirtilen tanımlar el kitabı kapsamında kullanılmakta olup, bunlar define avcıları arasında standart terminoloji olmaktadır.

Bir metalin “eliminasyona“ tabi tutulmasının anlamı, belli bir obje arama sargısının algılama alanı üzerinden geçtiğinde detektörün bir ses tonu üretmemesi veya bir işaret vermemesi olmaktadır.

Fisher Dedektör farklı tipdeki metaller için farklı ses tonu yaydığında ve detektör belli başlı metalleri “eliminasyona“ tabi tuttuğunda, biz bu durumda detektörün farklı tipdeki metaller arasında “ayırma“ yaptığı tabirini kullanmaktayız.

Ayırma, profesyonel metal detektörleri için gerekli olan bir özellik olmaktadır. Ayırma, kullanıcının çöp veya diğer istenmeyen objelerin göz ardı edilebilmesini sağlamaktadır.

Fisher F4 Define Dedektörü ESKİ ESER BULMA

Eski eser, yaşı sebebiyle veya geçmiş ile olan bağlantısı sebebiyle ilgi uyandıran bir objedir. Eski eserlerin bir çoğu demirden üretilmiş olup, aynı zamanda bronz veya kıymetli metallerden de üretilmiş olabilmektedir.

DEMİR BULMA

Demir, bazı metal arama uygulamalarında istenmeyen hedef olan bir düşük kalite metaldir. Arzu edilmeyen demir objeleri arasında örnek olarak eski teneke kutular, borular, cıvatalar ve çiviler bulunmaktadır. Bunu ayıran özelliğe sahiptir.

Bazı durumlarda istenen hedef demirden üretilmiş olmaktadır. Örneğin, bina işaretlemeleri demir ihtiva etmektedir. Değerli eski eserler de demir ihtiva edebilmektedir; top mermileri, eski silahlar ve eski yapıların bazı bölümleri ve araçlar da demir ihtiva edebilmektedir.

DEMİR İÇERENLER (FERRUS)

Demirden üretilmiş veya demir içeren metaller.

KESİNLİK BELİRLEME

Kesin belirleme, gömülü bulunan bir objenin yerinin kesin olarak tayin etme prosesidir. Uzun ve gömülü metaller göze aynen etrafında bulunan toprak gibi gözükmektedir ve bu sebeble de bunu topraktan ayırt etmek çok zor olmaktadır.

İÇECEK KUTUSU AÇMA HALKALARINI AYIRIR

Atılan içecek kutularının açma halkaları define avcıları açısından gerçekten de sorun yaratmaktadır. Bunlar çeşitli şekil ve boyutta olabilmektedirler. Açma halkaları algılama harici tutulabilmekte fakat bazı diğer değerli objeler de açma halkasına benzer manyetik imzaya sahip olabilmektedir.

Açma halkaları ayrıma tabi tutulduğunda, bunlar da aynı şekilde algılama harici olmaktadırlar.

Fisher F4 Define Dedektörü ZEMİN DENGESİ

Zemin Dengesi, detektörün yerkürede doğal olarak bulunan mineralleri göz ardı etme veya “arasından fark etme“ kabiliyeti olup, sadece bir metal obje algılandığında bir ses tonu üretebilmesidir. Gold Bug, zorlu zemin şartlarından kaynaklanan sahte sinyalleri hariç tutmak için özel devre ve program ihtiva etmektedir.

 

Tüm Ürünlerimiz İçin Dedektör Almadan Önce Bilinmesi Gereken Bilgilendirme Metni

Definecilikte altın aramak zevkli bir hobi olmasının yanı sıra bazı teknik konular içerir. Define aramak için cihaz satın alacaksanız; satıcınıza satın alacak olduğunuz dedektör markasının önce garanti durumunu sorun.

Daha sonra satın alacak olduğunuz dedektörünüzün kendi arama bölgenizi belirlediğinizde arazi veya bölge koşullarına olan uygunluğu hakkında bilgi alın. Derinlik konusunda araştırma yapmadan dedektör satın almayın.

Günümüz teknolojisinde her dedektörün derinlik, dayanıklılık ve kolay kullanım özellikleri bulunmaktadır. Derin aramalar için dedektör değil öncelikle yeraltı görüntüleme cihazları temin edilmelidir.

Herhangi bir  yeraltı görüntüleme cihazı veya alan tarama cihazı kullanıyorsanız kesinlikle aradığınız değerli madeni ayrıştırması içinde mutlaka define dedektörü, altın dedektörü veya metal dedektörü kullanmalısınız.

Çünkü yeraltı görüntüleme cihazları oda, mahsen, boşluk veya su bölgesini tespit etmede; dedektör ise içindeki değerli madeni tespit etmede kullanılır. Definecilikte en çok tercih edilen dedektörler yüzeysel arama dedektörleridir. Derin Arama Dedektörü daha çok daha derin defineleri bulmak için kullanılır. Derin Dedektör tercihlerinizde bize danışmadan karar vermeyin. Konusunda uzman mühendislerimiz sizlere en iyi dedektörü önerecektir. Satılık Dedektör veya Kiralık Dedektör arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Tüm Dedektör Cihazlarını Buradan Araştırın …

Marka

Fisher Dedektör

Fisher Metal Dedektör

Fisher Metal Detectors dünyanın en eski metal dedektörü üreticisidir. Dr. Gerhard Fisher tarafından 1931 yılında kurulan firmalar, bugün piyasadaki en güvenilir ürünlerden bazılarını üretiyorlar. Fisher yıllar içinde Fisher F75 gibi ödüllü metal dedektörleri oluşturarak teknolojilerini geliştirdi. Profesyonellere sorarsanız, dedektörlerinin sahadaki üst düzey muadillerinden daha iyi performans gösterdikleri kanıtlanmıştır. Fisher, müşterileri için en önemli olan şeyleri belirleyerek giriş seviyesinden deneyimli metal dedektörlerine kadar yükselmeye devam ediyor. Araştırmalarını mühendislik gelişmiş devre konusuna odaklayarak rahat ergonomi tasarlamaya odaklanan Fisher ürünleri, gün boyu sallanmak isteyecektir. Bugün bir Fisher alın ve hazine avına başlayın!
Ağırlık10 kg
Boyutlar180 × 250 × 55 cm
Renk

Sarı, Siyah

Fisher F4 Define Dedektörü DD Başlıklı için 1 inceleme

 1. admin

  Fisher F4 Define Dedektörü Altın, Metal, Define arama da kullanılan en iyi dedektör olarak bilinir. Cihazın özellikleri, fiyatları ve güncel yorumları …

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hoşunuza gidebilir…

Başa dön tuşu
Call Now Button05324667102