Fisher F19 Metal Dedektörü

(1 müşteri incelemesi)

Sipariş ve Bilgi İçin : +905324667102 

Cihazlar hakkında bilgi alın müşteri temsilcisine sipariş birakın. Aynı gün kargo ile ürününüz ayağınıza gelsin. Havale ile satın alma seçeneklerimizde %3 indirim uygulanmaktadır. 

O ISBN DEEP89617356 ISBN DEEP89617356 Stok kodu: DEEP89617356 Kategoriler: , GTIN: GTIN DEEP89617356

Fisher F19 yüksek performanslı madeni para ve kalıntı metal dedektörü, 10 ” x 5 ” DD arama başlığı ile standart olarak gelir. 19 kHz’de çalışır. 

FISHER F19 DD Başlı Vlf Hazine Sualtı Dedektörü Satılık

Satılık FISHER F19 DD Başlıklı Vlf Treasure Sualtı Dedektörü ile ilgili tüm güncel bilgiler, incelemeler, fiyatlar ve ürün özellikleri burada …

Satılık FISHER F19

Sualtı Algılama Dedektörü

Yeşil Kamuflaj renkli yeni F19 LTD

Üstelik Standart 10 × 5 19 DD başlığa ve 19 kHz çalışma frekansına sahiptir. Hatta yüksek performanslı bir bozuk (eski) madeni para / kalıntı dedektörüdür. Ayrıca geleceğin en iyi kalıntı dedektörü olacaktır!

Üstelk demir tonu, yeni gelişmiş V-Break Tone ayrım sistemi bulunmaktadır. Böylece ayarlı derecelendirme modu ve açma / kapama özellikli ekran arka ışığı bulunur.

FISHER F19 Ürün Özellikleri

 1. İlk olarak Fisher® F19 Ltd ve F19Ltd-P yeşil veya pembe kamuflaj versiyonları sınırlı bir süre için mevcuttur.
 2. Üstelik GROUND BALANCE®, tek dokunuşla otomatik zemin dengesi, demir ve dökümde benzersiz hedef ayırma.
 3. Hemde Sürekli zemin durumu göstergesi: – Zemin Değeri, mineralizasyon miktarını gösterir. – Fe3O4 grafiği, mineralizasyon miktarını gösterir.
 4. Tüm arazi koşullarında zemin dengesi derinlik göstergesi ile.
 5. Tüm metaller 19 kHz çalışma frekansı ultra hafif, yalnızca 2,5 lbs. (1,1 kg.) 10 × 5 ”DD Ellipse arama başlığı ile birlikte teslim edilir.

Satılık FISHER F19 LTD CAMO (10 × 5 ″ DD Başlık) VLF Dedektörü

 • Özellikle Standart 10 × 5 19 DD başlığa ve 19 kHz çalışma frekansına sahiptir. Böylece yüksek performanslı bir bozuk (eski) madeni para / kalıntı dedektörüdür. Çünkü geleceğin en iyi kalıntı dedektörü olacaktır!
 •  Ayrıca derecelendirme modu ve açma / kapama özellikli ekran arka ışığı mevcuttur.
 • Ürün Özellikleri Fisher® F19 Ltd ve F19Ltd-P yeşil veya pembe renkli kamuflaj versiyonları sınırlı bir süre için mevcuttur.
 • FeTone ™ GROUND BALANCE®. Çünk tek dokunuşla otomatik zemin dengesi demir ve dökümde benzersiz hedef ayırma mevcuttur. 
 • Sürekli zemin durumu göstergesi: – Zemin Değeri, mineralizasyon miktarını gösterir. – Fe3O4 grafiği, mineralizasyon miktarını gösterir.
 • Tüm saha koşullarında zemin dengesi derinlik göstergesi ile tüm metal nokta tespiti 19 kHz çalışma frekansı ultra hafif, sadece 2,5 lbs. (1,1 kg.) 10 × 5 ”DD Ellipse arama başlığı ile birlikte teslim edilir.
 • Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Son Olarak;

Daha Fazla Altın Dedektörü Çeşitleri İçin Tıklayınız…

Daha Fazla Dedektör Çeşitleri İçin Tıklayınız…

Son olarak aradığınızı bulamadıysanız Google

Marka

Fisher Dedektör

Fisher Metal Detectors dünyanın en eski metal dedektörü üreticisidir. Dr. Gerhard Fisher tarafından 1931 yılında kurulan firmalar, bugün piyasadaki en güvenilir ürünlerden bazılarını üretiyorlar. Fisher yıllar içinde Fisher F75 gibi ödüllü metal dedektörleri oluşturarak teknolojilerini geliştirdi. Profesyonellere sorarsanız, dedektörlerinin sahadaki üst düzey muadillerinden daha iyi performans gösterdikleri kanıtlanmıştır. Fisher, müşterileri için en önemli olan şeyleri belirleyerek giriş seviyesinden deneyimli metal dedektörlerine kadar yükselmeye devam ediyor. Araştırmalarını mühendislik gelişmiş devre konusuna odaklayarak rahat ergonomi tasarlamaya odaklanan Fisher ürünleri, gün boyu sallanmak isteyecektir. Bugün bir Fisher alın ve hazine avına başlayın!
Ağırlık2 kg
Boyutlar180 × 250 × 55 cm

Fisher F19 Metal Dedektörü için 1 inceleme

 1. Deep Dedektör

  Fisher F19 yüksek performanslı madeni para ve kalıntı metal dedektörü, 10 ” x 5 ” DD arama başlığı ile standart olarak gelir. 19 kHz’de çalışır.

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hoşunuza gidebilir…

Başa dön tuşu
Ara : +905324667102
Kapalı