EXEN V3 Alan Tarama Cihazı

Exen V3 Alan Tarama İle Bulduğunuz Gömülerin Tahmini Derinliklerinide Öğrenebilirsiniz, Derinlik Hesaplama Exen V3’te … Hemen İncele

Online Sipariş ve Bilgi  : +905324667102 

Exen V3 Alan Tarama İle Bulduğunuz Gömülerin Tahmini Derinliklerinide Öğrenebilirsiniz, Derinlik Hesaplama Exen V3’te …

EXEN V3 Alan Tarama Cihazı

Kısaca Sınıfının En İyi Alan Tarayıcısıdır. Alan Tarama Serilerinin En Üst Versiyonudur.

Böylece Exen V3‘ün Diğer Alan Taramalara Nazaran Bir çok Farklı Avantajı Vardır. Bunlardan 1.si Exen V3, 2 Alan Taramanın Yapmış Olduğu İşi Tek Başına Yapar.

Çünkü Exen V3‘te Hem Tek Kişilik Kullanım Özelliği Hemde İki Kişilik Kullanım Özelliği Mevcuttur.

Exen V3 Alan Tarama İle Bulduğunuz Gömülerin Tahmini Derinliklerinide Öğrenebilirsiniz,Derinlik Hesaplama İçin Exen V3’te Derinlik Hesaplama Kabloları Sete İlave Edilmiştir.

Define Avcıları ve Boşluk Avcılarının Geniş Arazideki En Büyük Sıkıntısı Uzak Mesafelerdeki Gömülerin Tespitini Yapamamaktır.Exen V3 Alan Tarayıcı İle Bu Sorun Ortadan Kalktı.

500 m2 Alan İçerisindeki Defineleri Kısa Sürede Tespit Etmek Artık Mümkün.

exen-v3-alan-tarama
exen-v3-alan-tarama

EXEN V3 ALAN TARAMA

Ayrıca Mezar,Oda,Mahzen,Tünel Gibi Kaya İçerisinde ve Toprak İçerisindeki Boşluklarıda Exen V3 Alan Tarama Cihazı İle Tespit Edebilirsiniz.Tutma Aparatlarının İçerisindeki Özel Karışım Sayesinde Altın,Boşluk ve Kıymetli Elementleri Daha Yüksek Hassasiyet İle Bulabilirsiniz.

Aynı Zamanda Frekans Desteği ile Çalışmaktadır. Zorlu Hava Koşullarında, Dağlık ve Mineralli Arazilerde, Ormanlık ve Sık Çalılıkların Olduğu Alanlarda. Kapalı ve Dar Mekanlarda Size Kolay Çalışma İmkanı Sağlar.

Zorlu Hava Koşullarında Alan Tarama Cihazınızı Gönül Rahatlığı İle Kullanabilirsiniz.Exen’in En Büyük Avantajlarından Bir Taneside Kendi Sınıfındaki En İyi Alan Tarama Cihazı Olmasıdır . Böylece Tüm Alan Tarama Cihazlarına Nazaran Daha Derindir.

Hatta Ciddi Derinliklerdeki Define ve Boşlukları Kaçırmadığı İçin Definecilerin En Çok Tercih Ettiği Sistemlerden Birisidir.

Kısaca Bugün Dedektör ve Yer Altı Görüntüleme Cihazları Kullanan Tüm Yer Altı Araştırmacıları Kullanmaktadır.  Böylece Cihazların Yanına Geniş Arazilerde Yardımcı Cihaz Olarak Kullandığı Alan Tarama Cihazları Sizi En Kısa Zamanda Noktaya %80 Başarı Oranı İle Yaklaştırır.

Hatta Alan Taramanın Götürmüş Olduğu Yeri Dedektör ve Yer Altı Görüntüleme Cihazı (GPR) Kullanarak Noktanın Tespitini %100’e Çıkarmak Elinizde

ÇİFT ELEKTRONİK KUTU İLE ŞANSINIZI İKİYE KATLAYIN!

Alan Tama Bayii den alacağınız Exen V3 Alan Tarama İle Arazide Avantajlı Olan Sizsiniz.Çünkü Exen V3, 2 Adet Elektronik Kutuya Sahiptir.

Alan Tarama Sistemleri Kutulardan 1 Tanesini Define Aradığınız Araziye Saplayarak Toprak Altındaki Yanıltıcı Sinyalleri En Aza İndiriyorsunuz,Diğer Alan Tarama Elektronik Kutunuz Belinize Takarak Alan Tarama Sistemleri Havadaki Frekansları Alan Tarama Çok Daha Hızlı ve Çok Daha Az Hata İle Daha Net Sonuçlar Alabilirsiniz.
2 Elektronik Kutu Avantajı Şansınızı 2’ye Katlayın.

İSTEDİĞİNİZ MODDA ÇALIŞIN
EXEN V3 Alan Tarama 6 Farklı Arama Moduna Sahiptir.
Altın Modu
Boşluk Modu
Gümüş Modu (Tüm Metal)
TEK KİŞİLİK ÖZEL TABANCA SİSTEMİ

 

Exen V3 Alan Tarayıcı Arazide Tek Başınıza Yapacağınız Çalışmalarda Sizi Kısa Sürede Sonuca Götürmektedir. Böylece Tabancaları İle Sınıfındaki Diğer Alan Tarama Sistemlerine Göre Çok Daha Verimlidir.

Hatta Özel Frekans Toplayıcı Yuvarlak Propları İle Altın, Gümüş, Bakır, Bronz, Mezar, Oda Gibi Obje ve Boşlukları Çok Daha İyi Tespit Etmenizi Sağlar.

Aslında Definecilerin Özellikle Zorlandığı Dağlık Araziler, Sık Ormanlar, Mineralli Araziler, Islak Zeminler, Dedektör ve Görüntülü Cihazların Çalışmakta Zorlanır. Hatta Kapalı Mekanlarda Özel Tabancaları İle Exen V3 Size Bu Tip Zorlu Alanlarda Çalışma İmkanı Sunar.

Üstelik Tek Yapmanız Gereken Tabancaları Kurup Arazide Yürümek.

Bu nedenle Boşluk Tespitlerinde Exen V3 Sizin Arazideki En Büyük Yardımcınızdır.

ALTIN VE BOŞLUK AVCISI EXEN V3 ALAN TARAMA
RAHAT KULLANIM YÜKSEK VERİM
EXEN V3 ALAN TARAMA İKİ KİŞİLİK KULLANIM

Arazideki Tutuş Şekli İle En Avantajlı Sistemlerden Birisidir.Çift Kişilik Kullanım Özelliği Sayesinde Arazideki Aşırı Rüzgar ve Kullanıcının Kaliteli Alan Tarama Cihazları Acemiliğinden Kaynaklanan Tutuş Şeklini Minimize Ederek Arazide Kullanıcıya En Az Hata Payı İle Çalışma İmkanı Sunar.

İki Kişilik Kullanım Avantajı İle Alan Taramanızdan Maksimum Verim Alabilirsiniz.Bu Sistem Günümüzde Definecilerin Hala En Çok Tercih Ettiği Kullanım Sistemidir.

Geniş Mesafeleri Kısa Sürede Size Tarar,Define ve Boşluğu Size Tespit Eder.Maksimum Derinliği Sayesinde Tüm Altın ve Boşlukları Tespit Edebileceksiniz.

ZORLU HAVA KOŞULLARINDA MÜKEMMEL SONUÇ

HAZNELİ ALAN TARAMA

Frekans Destekli ve Tabancalar İçerisinde Bulunan Özel Karışım Sayesinde Sınıfının En İyi Alan Tarama Cihazı Olma Özelliğini Elinde Tutuyor. Şimdi Exen V3 Yeni Hazneli Sistemi İle Üçüncü Bir Destek Almanız Mümkün.

Peki Hazneli Sistem Nedir ?

Exen V3‘un Tabancalarının İçerisinde Define Avcılarının Aradığı Objeye Daha Kuvvetli Çekmesini Sağlayan Gizli Bir Hazne Bulunmaktadır.

Örneğin Sizin Aradığınız Alan Tarama Bayii Obje Altın İse ve Altına Daha Kuvvetli Çekmesini İstiyor İseniz Hazneye Ufak Bir Altın Parçası Koymanız Yeterli.

Üstelik Bu Diğer Aradığınız Objeler İçinde Geçerlidir.

Hatta Bu Seçenek Kullanıcının Tercihine Bırakılmıştır. Özellikle Cihaz Frekans ve Tabanca İçerisinde Bulunan Özel Karışımı İle Zaten Kullanıcısına En Üst Seviyede Performans Sağlamaktadır.

Alan Tarama ve Alan Tarama Cihazları Temin Edilir.

SİZE İSTEDİĞİNİZİ BULUR

Aradığınız Mezar,Oda,Mahzen,Tünel Gibi Bir Boşluk İse Elektronik Frekans Kutunuzu Boşluk Moduna Almanız Yeterlidir.

Seçim Yapmak Sizin Elinizde

Yer Altı Araştırmacılarının İsteği Doğrultusunda Üretmiş Olduğu Alan Taramalarında.

Tercih Modu Ekleyerek Kullanıcılarının Arazide En Verimli Şekilde Çalışmasını ve Neticeye Gitmesini Amaçlamıştır

DERİNLİK HESAPLAMA

Şimdi Exen V3 Alan Tarayıcı İle Tahmini Bir Derinlik Almanız Mümkün. Çünkü Exen V3 Alan Tarama Cihazının Yanında Verilen Derinlik Hesaplama Kabloları Tahmini Olarak Derinliğini Hesaplayabilirsiniz.

Almış Olduğunuz Derinlik %70 Doğruluk Oranı İle Değerlendirebilirsiniz. Kesin ve Net Bir Derinlik İçin Derinlik Hesaplama Özelliği Olan Yer Altı Görüntüleme Cihazı Kullanmanız Derinlik İçin Zorunludur.

Exen V3 Alan Tarama Teknik Özellikleri

 • Renkli TFT Ekran
 • 7 Farklı Dil
 • 6 Farklı Frekans
 • Manuel Frekans Ayarı
 • İstenen Madde Arama
 • Çift Kişilik Kullanım Sistemi
 • Derinlik Hesaplama
 • Elektronik Sistem + Bionic Sistem
 • Altın Arama Modu
 • Boşluk Arama Modu
 • Değerli Arama Modu
 • Su Arama Modu
 • Özel Arama Modu
 • Diğer Metal Arama Modu
 • Tekli Kullanım Sistemi
 • Frekans Üretici
 • Ayarlanabilir Tarama Mesafesi
 • Her Hava Koşulunda Çalışma
 • Kaya İçerisini Görme
 • Çift Elektronik Kutu
 • Su Modu Değerli
 • Frekans Desteği Sayesinde Hata Payını En Aza İndirir.

Çünkü Eklenen Frekans Toplayıcı Propları Sayesinde Hedef Tespitleriniz Daha Kolay.
Üstelik Mükemmel Derinlik, Maksimum Çevre Tarama Özelliği İle Arazideki En Büyük Tutkunuz Olacak.

Hatta Otomatik Kullanımı, Ergonomik Frekans Kutusu, Hafif Taşıma Aparatları Bulunmaktadır. Yorulmadan Size Zevkli Bir Arama İmkanı Sağlayacaktır.

Son Olarak ;

Tüm alan tarama cihazı kategorileri google önbellek …

Daha Fazla Alan Tarama 

Tüm Dedektörler

Ağırlık1 kg
Boyutlar1 × 1 × 1 cm

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“EXEN V3 Alan Tarama Cihazı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hoşunuza gidebilir…

Başa dön tuşu
Call Now ButtonTıkla Ara : +905324667102
Kapalı
Kapalı