Excalibur 2 Metal Dedektör Minelab

(1 müşteri incelemesi)

Minelab Dedektör Excalibur II en iyi fiyatla deepdedektor.com’dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla online sipariş verin, ayağınıza gelsin!

Sipariş ve Bilgi İçin : +905324667102 

 

O ISBN DEEP44117282 ISBN DEEP44117282 Stok kodu: DEEP44117282 Kategoriler: , , , GTIN: GTIN DEEP44117282

Excalibur 2 Metal Dedektör Minelab –  En iyi fiyatla deepdedektor.com’dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla online sipariş verin, ayağınıza gelsin!

Minelab  Excalibur 2, su altı hazine avcılığı için özel olarak tasarlanmış, oldukça başarılı Excalibur dedektörün daha gelişmiş bir versiyonudur.

İlk olarak Excalibur dedektörleri, aynı anda 17 ayrı frekansı otomatik olarak iletme yeteneği sağlamaktadır. Böylece Minelab’ın benzersiz Geniş Bant Spektrumu (BBS) teknolojisini kullanmaktadır. Hatta  Çoklu frekans teknolojisinin avantajları çoktur. Ayrıca artan derinlik, belirsiz metal nesnelere karşı daha yüksek hassasiyet, hedef gösteriminin daha yüksek doğruluğu ve birçok koşulda daha iyi dayanıklılık.

Excalibur, bugün dünyada mevcut olan en yüksek performans su altı ayrım dedektörü olarak bilinmektedir. Özellile 70m’ye kadar derinliklerde veya sığ sularda veya karada kullanılmak üzere tasarlanmaktadır.

Bu koşullar altında tek veya çift frekanslı bir dedektör kullanarak, hazine avcısı tespit derinliğinde ve ayrım hassasiyetinde önemli bir kayıp yaşayabilir. Ancak Excalibur, 17 ayrı frekansı ile bu zemin koşullarından kaynaklanan paraziti engelleyerek daha derine nüfuz etmenize ve metalleri tam derinlikte doğru bir şekilde ayırt etmenize olanak tanır.

Minelab Excalibur 2 Metal Dedektörü Kullanımı

Excalibur modellerinin kullanımı kolaydır ve ayarlamadan sonra başka bir ayarlama gerektirmeyen kontrollere sahiptir. Oldukça karmaşık olmakla birlikte, kullanımı kolay ayrımcılık özellikleri, belirli metal türlerini seçmenize ve istenmeyen nesneleri reddetmenize olanak tanır.

Excalibur II altın arama dedektörü Tüm Metal Modunda; Ayrıştırma Modunda, çivi soda kapakları gibi çöp metalleri görmezden gelirken altın ve gümüş gibi değerli metalleri tespit edeceksiniz.

 

Minelab Excalibur 2 Dünyanın En İyi Sualtı Dedektörü…

Minelab Excalibur’un kendine özgü tasarımı, onun suyun altında ve üstünde mükemmel çalışmasını sağlar. Sağanak yağmurun altında, çamurun içinde, su kuyusunda yada sualtında 70 metre derinlikte bir enkazda…

Excalibur herzaman hatasız performans sergileyecektir.

Minelab’ın kolay kullanımlı BBS Teknolojisi otomatik olarak aynı anda çalışan birbirinden bağımsızdır. Hatta  17 ayrı frekans, size hayal ettiğinizden bile daha fazla güç sağlayacaktır.

Excalibur II altın arama dedektörünün yüksek teknoloji ürünü arama bobini hafif olabilmektedir.

Ancak ağır koşullara ve darbelere dayanıklı olarak üretilmiştir. Bu kombinasyon ile eskisinden çok daha fazla hedef bulacaksınız.

Excalibur II altın arama dedektörü iki çalışma modundan Bütün Metaller (All Metal) Modu’nda; bütün metallleri tesbit edecek, Metal Ayırımı (Discriminate) Modu’nda. Böylece değersiz madenleri gözardı ederken altın, gümüş gibi değerli madenleri tespit edebilmektedir.

Son Olarak; 

Marka

Minelab Dedektör

Minelab Dedektör (Minelab Detectors)Minelab Dedektör 1985 yılında ilk olarak Minelab Goldseekers 15000 modeli ile piyasaya çıktı.Minelab, altın dedektörleri, mayın dedektörleri ve güvenlik teknolojileri konusunda dünya lideridir. Mayın temizleme, askeri ihtiyaçlar ve üst arama dedektörleri konularında dünyanın en büyük üreticisidir.Dünyanın en iyi metal dedektörlerini üreterek kullanıcıların altın bulma şansını arttırıyor.Satışı Devam Eden Minelab Modelleri : Minelab GPZ 7000, Minelab GPX 5000, Minelab GPX 4500, Minelab SDC 2300, Minelab CTX 3030, Minelab Excalibur II, Minelab E-Trac, Minelab Safari, Minelab Eureka Gold, Minelab X-Terra 705 Gold Pack, Minelab X-Terra 705, Minelab X-Terra 505, Minelab X-Terra 305, Minelab Go-Find 60, Minelab Go-Find 40, Minelab Go-Find 20
Ağırlık10 kg
Boyutlar180 × 250 × 55 cm

Excalibur 2 Metal Dedektör Minelab için 1 inceleme

  1. Deep Dedektör

    Excalibur 2 Metal Dedektör Minelab – En iyi fiyatla deepdedektor.com’dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla online sipariş verin, ayağınıza gelsin!

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hoşunuza gidebilir…

Başa dön tuşu
Ara : +905324667102
Kapalı