Minelab Excalıbur 2 Su Altı Metal Altın Arama Dedektörü

Minelab Excalibur 2 –  En iyi fiyatla deepdedektor.com’dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla online sipariş verin, ayağınıza gelsin!

Sipariş ve Bilgi : +905324667102

  • Fiyatı : +905324667102 ( Sorunuz)
  • Stok Tarihi: 12.08.2021
  • Durumu : Sıfır
  • Türü : Altın, Metal, Define Arama Dedektörü
  • Kimden: Bayiden
  • Garanti: 2 yıl

Excalibur 2 Metal Dedektör Minelab –  En iyi fiyatla deepdedektor.com’dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla online sipariş verin, ayağınıza gelsin!

Minelab  Excalibur 2, su altı hazine avcılığı için özel olarak tasarlanmış, oldukça başarılı Excalibur dedektörün daha gelişmiş bir versiyonudur.

İlk olarak Excalibur dedektörleri, aynı anda 17 ayrı frekansı otomatik olarak iletme yeteneği sağlamaktadır. Böylece Minelab’ın benzersiz Geniş Bant Spektrumu (BBS) teknolojisini kullanmaktadır. Hatta  Çoklu frekans teknolojisinin avantajları çoktur. Ayrıca artan derinlik, belirsiz metal nesnelere karşı daha yüksek hassasiyet, hedef gösteriminin daha yüksek doğruluğu ve birçok koşulda daha iyi dayanıklılık.

Excalibur, bugün dünyada mevcut olan en yüksek performans su altı ayrım dedektörü olarak bilinmektedir. Özellile 70m’ye kadar derinliklerde veya sığ sularda veya karada kullanılmak üzere tasarlanmaktadır.

Bu koşullar altında tek veya çift frekanslı bir dedektör kullanarak, hazine avcısı tespit derinliğinde ve ayrım hassasiyetinde önemli bir kayıp yaşayabilir. Ancak Excalibur, 17 ayrı frekansı ile bu zemin koşullarından kaynaklanan paraziti engelleyerek daha derine nüfuz etmenize ve metalleri tam derinlikte doğru bir şekilde ayırt etmenize olanak tanır.

excalibur-2-metal-detector-minelab
excalibur-2-metal-detector-minelab

Minelab Excalibur 2 Metal Dedektörü Kullanımı

Excalibur modellerinin kullanımı kolaydır ve ayarlamadan sonra başka bir ayarlama gerektirmeyen kontrollere sahiptir. Oldukça karmaşık olmakla birlikte, kullanımı kolay ayrımcılık özellikleri, belirli metal türlerini seçmenize ve istenmeyen nesneleri reddetmenize olanak tanır.

Excalibur II altın arama dedektörü Tüm Metal Modunda; Ayrıştırma Modunda, çivi soda kapakları gibi çöp metalleri görmezden gelirken altın ve gümüş gibi değerli metalleri tespit edeceksiniz.

 

Minelab Excalibur 2 Dünyanın En İyi Sualtı Dedektörü…

Minelab Excalibur’un kendine özgü tasarımı, onun suyun altında ve üstünde mükemmel çalışmasını sağlar. Sağanak yağmurun altında, çamurun içinde, su kuyusunda yada sualtında 70 metre derinlikte bir enkazda…

Excalibur herzaman hatasız performans sergileyecektir.

Minelab’ın kolay kullanımlı BBS Teknolojisi otomatik olarak aynı anda çalışan birbirinden bağımsızdır. Hatta  17 ayrı frekans, size hayal ettiğinizden bile daha fazla güç sağlayacaktır.

Excalibur II altın arama dedektörünün yüksek teknoloji ürünü arama bobini hafif olabilmektedir.

Ancak ağır koşullara ve darbelere dayanıklı olarak üretilmiştir. Bu kombinasyon ile eskisinden çok daha fazla hedef bulacaksınız.

Excalibur II altın arama dedektörü iki çalışma modundan Bütün Metaller (All Metal) Modu’nda; bütün metallleri tesbit edecek, Metal Ayırımı (Discriminate) Modu’nda. Böylece değersiz madenleri gözardı ederken altın, gümüş gibi değerli madenleri tespit edebilmektedir.

Minelab-Excalibur
Minelab-Excalibur

Son Olarak; 

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Minelab Excalıbur 2 Su Altı Metal Altın Arama Dedektörü” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now ButtonTıkla Ara : +905324667102
Kapalı
Kapalı