Faydalı BilgilerKonu

En İyi 5 Derin Arama Metal Dedektörü

En iyi derin arama metal dedektörü, en iyi dedektör, altın dedektörü, derin define arama dedektörü hakkında uzman derleme …

En İyi Metal Dedektörleri

Bu yazıda, piyasadaki en iyi derin arama metal dedektörlerini bulmanıza yardımcı olacağım.  Size daha iyi yardımcı olmak için, aşağıdaki etkileşimli kılavuzumuza göz atmanızı öneririz, bu da piyasadaki en iyi metal dedektörlerinden bazılarını birbiriyle karşılaştırmanızı sağlar. Birçoğu derin arama tespiti için idealdir. Tüm Dedektör Modelleri İçin Tıklayınız … En İyileri İçin Aşağıdaki Listeye Göz Atınız.

1) Makro Jeosonar Derin Arama Metal Dedektörü

Listemizin en üstünde yer alan Makro JeoHunter 3D, 12 metreye kadar gömülü altın ve diğer metalleri tespit edebiliyor. Bu model, tam renkli üç boyutlu bir görüntü görmenizi sağlar ve büyük nesneleri bulmak için mükemmeldir.

Neyse ki, bu model üç farklı bobin ataşmanı ile satılır, aramalarınız için değişken derinliklere izin verir, en büyük bobin en derin buluntulara izin verir.

Bazı Metal Dedektörü Örneklerini Buradan İnceleyin

Metal dedektöründe nelere dikkat etmelisiniz? Piyasadaki bu kadar çok  modelle nasıl seçim yapabilirsiniz? Metal Dedektörleri pahalı olabilir, özellikle de bir darbe indüksiyon modeline ihtiyacınız varsa. Bu, üst düzey bir dedektöre 8000 $ harcamanız gerektiği anlamına gelmez ve bazı ortamlarda daha ucuz bir model neredeyse etkili olabilir. Bu konuda yardımcı olmak için en iyi metal dedektörlerini “derin dedektör“ olarak biz seçtik.

2) Nokta Anfibio Multi Define Derin Arama Metal Dedektörü

Nokta Metal Dedektörü, Nokta Anfibio Multi Define Dedektörü, Nokta Dedektör, Define Dedektörü, Anfibo Multi Dedektör, Özellikleri.Nokta Dedektör Tüm yeni özellikleri, 7 opsiyonel arama başlığı seçeneği ve sağlamlığı ile, ister parkta, ister açık arazide, isterseniz de kumsalda olun, Anfibio en iyi dostunuz olacak.

Anfibio Multi tüm tek para, kalıntı ve mücevher aramalarınızda üstün derinlik, yüksek metal algılama hızı ve eşsiz bir performans sunar.

Birçok ekran arasında dolaşarak stres yapmaya artık son.  Anfibio’nun tek ekranda kolay kullanım özelliği sayesinde değerli vaktinizi cihazı ayarlamaya değil, aramalarınıza saklayın. Hemen Ürüne Git …

3) Makro CF77 Coin Finder Metal Dedektörü

Makro CF77 Coin Finder Altın Dedektörü,CF77 Coin Finder, Nokta Dedektör, Altın Dedektörü, Nokta Altın Dedektörü, Altın Dedektörü dedektör üstün teknolojisi ile bir çok dedektörün aksine. Zorlu zemin şartlarında bile stabil ve derin arama imkanı sunarak daha önce çalışamadığınız arazilerde bulunan altın. Tek para, mücevher, kıymetli takı ve kalıntıları bulmanıza imkan sağlar. Nokta Dedektör Ürünleri Üretibi Firma Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Hemen Ürüne Git

4) Satılık Whites MXT All Pro Derin Arama Metal Dedektörü

Whites MXT All Pro, MXT serisinin efsanevi performansı ve sadeliğini biraz daha modern bir şekilde ele alıyor. Tamamen yeni tuş takımı, yüksek verimli arka ışık, Ton Kimliği ve Zemin Kepçesi ayarları kilidi, tüm zamanların en popüler metal dedektörlerinden birinde müşteri geri bildirimlerine verilen yanıtlardan sadece birkaçıdır. 10 ″ DD standart olarak gelir ve çok yönlü avlanma ve mineralize topraklar için çok uygundur.

Üç ayrı program size farklı hedef yanıtları, ekran bilgileri ve kalıntılar, arama ve madeni paralar / mücevherler için ses frekansları ile çok yönlülük sağlar.

Veee Sıra Geldi Her Arazi Koşulunda Testini Yapmış Olduğumuz Derin Arama Metal Dedektörü En İyi Metal Dedektörüne !!

en-iyi-altin-dedektoru
en-iyi-altin-dedektoru

5) Lorenz Deepmax Z Derin Metal Dedektörü

Metal ayrım modu özelliklerine bakın yada hemen Lorenz Deepmax Z ürününe git …

 • Geniş bir arazide çok kolay ve etkili tespit
 • Sudan ve tozdan koruyan sağlam ve ince mekanik tasarım
 • Farklı tipteki tespitler için alternatif tespit başlıkları
 • Farklı ebatlardaki başlıklar için otomatik uyum ve farklı ebatlara uygun başlık tasarımları
 • İstenmeyen küçük metal objeler tanımlanabilir ya da ayrıştırılabilir.
 • Farklı ses ayarlamaları ile anında sesli yanıt
 • Kolay noktasal hedef tespiti için logaritmik sesli yan›t ve yo¤un çubuklu grafik okuma
 • Sesli alarm uyar› ile pil kontrolü
 • Görsel iletkenlik ve gecikme süresini okuyarak lazer güdümlü hedef takibi
 • Demir ve demir olmayan diğer metaller için gelişmiş metal ayrışım özelliği
 • Tam ayarlanabilir ses-eşik özelliği
 • Akustik ve görsel yanıt

Hemen En İyi Metal Dedektörünün  Daha Fazla Özelliklerini İncele …

Derin Arama Metal Dedektörü

Hiç bir metal dedektörü ile ne kadar aşağı gördüğünüzü merak ettiniz mi? Derin arama metal tespiti, sadece ortalama madeni para tespit makinelerinden biraz daha fazla teknoloji gerektirir.

Teknoloji ilerledikçe, yüzeyin altındaki birkaç metreden metal tiplerini bile tanımlamamıza izin veren yeni makineler tasarlayabildik. Neyse ki, her biri kendi özellik ve yetenekleri olan yeni başlayanlardan profesyonel derin arama yapan metal dedektörlerine kadar bir dizi var.

Derin Arama Metal Dedektörü için Olası Kullanımlar?

Metal algılama hobisi söz konusu olduğunda, derin bir meraklı derinlemesine bir arayıştır. Algılama hobilerine daha iyi yardımcı olacak bir şey, ama hiçbir zaman elde edemedikleri derinliğe!

Sadece birkaç santimden bir ayağa kadar bulabildiğimiz şeylere dayanarak, altındaki ayakları arayabilmek, başka bir olasılık dünyasının kilidini açacaktır.

Elbette bu miktarda güç ve menzil ile bu dedektörler sadece hobileri veya meraklıları hedeflemiyor. Bunun yerine inanılmaz bir ticari ve endüstriyel kullanım yelpazesine sahiptir.

İster boruları ve yeraltı kablolarını, ister kurtarma malzemelerini buluyor olsun, derin arama dedektörleri aradığınız şeydir. Bu liste, herhangi bir sayıda uygulama için kullanılabilen dedektörleri kapsamayı amaçlamaktadır, ancak bazıları diğerlerine göre çok özel görevlere daha uygun olabilir.

derin-metal-arama-dedektoru
derin-metal-arama-dedektoru

Derin Arama Metal Dedektörü Neler Arar?

Derin bir arama dedektörü ararken, öncelikle derin arama için özel olarak ne ve neden bir metal dedektörü aradıklarına karar vermek gerekir . Bunu anlamanız, dikkat etmeniz gereken özelliklerin yanı sıra frekanslar ve arayüz gibi diğer faktörleri daha iyi göstermenizi sağlayacaktır.

Genel amaçlı derin arama metal dedektörleri için, ihtiyacınız olan temel kalite, derinlik ve aralığı belirleyecek bazı ana bileşenler vardır. Daha küçük öğeleri yoksaymasına izin veren bir ayara sahip bir dedektör bulmaya çalışın, bu küçük, istenmeyen öğeleri almayı önler.

Aranacak başka bir şey, bobin boyutu ve frekansıdır. Daha büyük bir bobin, daha yüksek bir frekans çalıştırmanıza izin verir ve aynı zamanda daha geniş bir aralığı kapsar ve bobinin zemine daha derine nüfuz etmesini sağlar. Bu liste, bu üç ana niteliği paylaşan birçok farklı dedektörü kapsayacaktır. Buradan her biri modelden modele ve markadan markaya değişecektir.

Ekstra 100 Adette Burada Derledik

Buraya Göz Atın : 

 

 

Daha Fazla Dedektör İçeriği Google Önbellek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now ButtonTıkla Ara : +905324667102