Faydalı BilgilerKonu

Dünyanın En Etkili Uzun Menzilli Cihazları Test Etkinliği

Dünyanın En Etkili Uzun Menzilli Cihazları Test Etkinliği : Öncelikle uzun yıllardır çalışmaları süren yeraltı görüntüleme cihazı teknolojsindeki yeni gelişmeler artık tek cihazla hedef bulmayı işaret ediyor. Dünyanın yeraltı görüntüleme veya alan tarama cihazı üreticileri tüm özellikleri bir cihazda toplamak üzere çalışmalarını sürdürüyor.

Hedefi yerin altına 70 metre derinliklere kadar inen cihazlar anomali haritalarından öte gidemiyordu.

Bugün yaptığımız cihaz test etkinlikleri gösteriyor ki bu metrajların ne kadar derin olduğu değil ne kadar etkili olduğu önemli.

Kullanıcılarımıza cihaz önerirken hangi metrajlara indiği değil ne kadar etkili ve kesin sonuçlara ulaştığı hakkında detaylı bilgiler yayınlamaya karar verdik.

Aslında cihazları kullananların 10-20-30-100 metre derinlikte ne aramak istediği konusunda çelişkiler vardır. Bu kadar derinlerde ne arayabilirsiniz? En fazla karşılacağınız kaya veya boşluklar olabilir. İşin önem arz eden kısmı, metal veya değerli metali tespit eden etkili cihazların bilinirliğinin artırılması ve artık kullanıcıları yanıltmaması oldu.

Yaptığımız test etkinliklerinde ulaştığımız sonuçlardan bazıları hepsi bir arada cihazların performanslarının daha yüksek olduğunu gösterdi.

Yeraltında bazı derinliklere inmekle beraber aynı zaman da değerli metal hedeflerini bulması cihazların etkilerini ayırmamızda çok yardımcı oldu.

Dünyanın En Etkili Uzun Menzilli Cihazları Test Etkinliği – Şimdi gelin bu cihazların hangileri olduğuna göz atalım;

EXP 6000 Professional Plus : Bu cihazın dedektör ve yeraltı görüntüleme fonksiyonları birleştiğinde hem yeraltı anomalisi verirken aynı zamanda değerli metali tespit etmesi yaptığımız testlerle kanıtlandı. Yeraltı görüntüleme cihazı ve metal dedektörü olarak önerdiğimiz cihazların başında gelmektedir.

Titan Ger 1000 : Hedef konusunda şaşırtıcı bilgilere ulaştık. Long Range Sistem, İyon Alanları İçin İyonik Arama Sistemi, Yüksek Doğruluklu 3D Görüntüleme Sistemi, (MANYETOMETRE) Manyetik Sistem, PULSE INDUCTION  SİSTEM içeriği doğrulandı. Yeraltındaki altın, gömülü hazineler, antik anıtlar, mezarlar, mağaralar ve mezarlar buldu. Çünkü arama esnasında derinlik değil aradığı değerli madenlerdi. 100 metre derinlikte maden olmasını beklememiz saçma olurdu değil mi?

Deep Seeker : Bu cihaz hem alan tarama cihazı hem de yeraltı görüntüleme cihazı olarak kullanılabilen 5 Sistem bir cihazdır. Dünyada ilk defa 5 sistemi bir arada bulunduran bu cihaz; değerli, değersiz metalleri, mağaraları, boşlukları ve hazinelerini tespit etmek tasarlandı. Birincisi: İyonik Alan Tarama Sistemi, İkinci: Manyetik Metal Arama Sistemi, Üçüncüsü: Boşluk Tespit Sistemi, Dördüncüsü: 3 Boyutlu Görüntüleme Sistemi,  Beşinci: Uzun Menzilli Alan Tarama Sistemi bir arada …

 

 

dunyanin-en-etkili-uzun-menzilli-cihazlari-test-etkinligi
dunyanin-en-etkili-uzun-menzilli-cihazlari-test-etkinligi

 

Son Olarak;

Eğer Burada Aradığınızı Bulamadıysanız ; 

Biraz da Metal Dedektörü Kategorisine Göz Atabilirsiniz …

Eğer Altın Dedektörü veya Define Dedektörü Arıyorsanız Buraya Bakın …

Hatta Alan Tarama Cihazı Kategorisinde Muhteşem İndirimler Var …

Alan Tarama Cihazı – Alan Tarama Arıyorsanız İnceleyin …

İşte Güncel Yeraltı Görüntüleme Cihazı Diğer Ürünleri Burada ….

Daha fazla arama için google …

Başa dön tuşu
Call Now ButtonTıkla Ara : +905324667102