Faydalı BilgilerKonu

Derin Arama Dedektörü

Derin Arama Dedektörü yani derin dedektör niteliğinde olan metal dedektörleri sitemizde bulunmaktadır. Burada tüm güncel bilgileri bulacaksınız.

Tüm Derin Arama Dedektörü Cihazları Burada 

 

Adım 1: Gerçekleri Hayalden Ayırın

Herhangi bir define avına ilk adımınız gerçeği hayalden ayırmaya çalışmaktır. Yeraltı define önbellekleri veya stokları hakkındaki birçok söylenti ve efsane, bazı gerçek detaylara dayanmamaktadır. Tarih boyunca, insanlar değerli eşyalarını cimrilikten ya da ilerleyen ordular ve diğer yağmacıların korkusundan gömerek, bir gün geri dönmeyi ve hazinelerini geri kazanmayı umarak saklamışlardır.

Bu nedenle, derin arama dedektörüne yatırım yapmadan veya uzak mesafelere seyahat etmeden önce, mümkün olduğunca çok araştırma yapın. Kuşaktan kuşağa yazılı veya sözlü olarak aktarılmış olabilecek ipuçlarını arayın. Küçük detayların bile kaydını tutun; daha sonra işe yarayabilirler.

Adım 2: Definenin Ne Kadar Derin Gömüldüğünü Belirleyin, Ona Göre Dedektör Seçimi Yapın

İkinci adımınız, araştırmanıza dayanarak definenin ne kadar aşağıya yerleştirildiğini belirlemektir. Sıklıkla, bireyler hazineyi büyük kaplarda yerin çok altına gömerler. Bugüne kadar ele geçirilen en büyük istiflerden bazıları derin metal dedektörü kullanılarak bulunmuştur.

Bir metreden daha derine gömülmüş altın veya diğer değerli metalleri arıyorsanız, yeraltı görüntüleme cihazına ihtiyacınız vardır. Daha küçük münferit eşyaları bulmak için yapılan geleneksel tek para dedektörü veya dedektörleri aksine, gradiometre  sinyalleri ileten özel arama bobinleri kullanarak yeraltına nüfuz edebilir. Sinyal defineye ulaştığında, konumu saptayan yeraltı görüntüleme cihazı bu görüntüleri direk telefonunuza veya bilgisayarınıza gönderir.

Yakın zamana kadar, derin arama metal dedektörleri gömülü metal türünü tanımlayamadı. Bununla birlikte, Makro Marka Dedektörleri gibi daha yeni teknolojilerin ortaya çıkmasıyla, zemindeki metal türünü tanımlamak artık mümkün.

Adım 3: En İyi Derin Arama Metal Dedektörü Teknolojisini Seçin

Darbe İndüksiyonu

Darbe teknolojisi en zorlu alanlarda derin define bulur. Detech Pulse tasarımı, dünyayı hızlı bir şekilde art arda hızlı bir şekilde bir dizi kısa elektrik darbesi iletir ve alır. Geri dönüş yanıtları analiz edilir ve dijital ekranda 2B olarak sunulur. Geleneksel tüm Yeraltı Görüntüleme Cihazları ‘ndan farklı olarak, Teknoloji Ekibi EM1 Gradiometre EMF ayırıcı darbe teknolojisi demir içeren ve olmayan metalleri ayırt edebilir. Çok çeşitli değerli metalleri bulur ve görüntüler. Darbe teknolojisi, diğer teknolojilerden daha geniş bir zemin koşullarında çalışabilir.

Derin Arama Darbe İndüksiyonlu Metal Dedektörü:

 1. Deephunter 3D Derin Define Arama Dedektörü Derin Arayan Metal Dedektör Sistemi,
 2. 3D Görüntüleme Sistemleri : ASV Proton Elic Dedektör,
 3. Teknoloji Ekibi EM1 Gradiometre EMF,

Yeraltı Görüntü Tarama

İlk kez, hedefin yeraltı görüntü taramalarını görme fikri gerçek oldu! Nokta Makro Metal Dedektörleri’nin mühendislik ekibi Nokta Makro Invenio Pro Pack Akıllı Metal Dedektörü ve 3D Görüntüleme Sistemini hayata  geçirdi.  Bu cihaz gerçek zamanlı görüntü taramalarını gözlerinizin önünde gösterecektir. Altın, Gümüş ve diğer Değerli metaller renkli ekranda tam renkli olarak gösterilir. Demir gibi önemsiz metaller de açıkça gösteriliyor. Bu modeller, daha sonra gözden geçirmek için hedef sinyallerini kaydetmenizi sağlar ve birden çok dilde menüler sunar.

3D Görüntüleme Metal Dedektörleri:

 • Nokta Makro Invenio Pro Pack Akıllı Metal Dedektörü ve 3D Görüntüleme Sistemi.
 • Nokta Makro Invenio Standart Paket Akıllı Metal Dedektörü ve 3D Görüntüleme Sistemi

Gradiometre

Gradiometre teknolojisi, yerdeki bir nesnenin metal, mineral veya bir mağara veya boşluk olup olmadığını belirleyebilir. Gradiometer probundaki iki manyetik sensör yeryüzündeki sinyalleri gerçek zamanlı olarak analiz eder. İlk sensör pozitif (+) sinyallerini, diğeri negatif (-) sinyallerini ölçer. Metal algılandığında, negatif değer azalırken pozitif değer artar. Mağaralar veya oyuklar tespit edildiğinde, negatif değer artarken pozitif değer düşer. Mineraller tespit edildiğinde, pozitif değer arttıkça negatif değer değişmez. Sonuçlar ekranda anlaşılması kolay 3D görüntü analizinde görsel olarak gösterilir.

 

Derin Arama Gradiometer Metal Dedektörü:

 • DRS Electronics Stealth Tarayıcı Pro,
 • DRS Electronics Proradar X1 Professional,

Uzun Menzilli Manyetik Konum Belirleyiciler

Bu teknoloji, etrafınızdaki 1000 metreye kadar elektromanyetik alanın kaynağını gösterecektir. Manyetik alanın kesin koordinatları, bulunduğunuz yere göre ekranda gösterilir. Bu uzun menzilli sondayı, zeminin altındaki metal veya boşlukları gösteren manyetik alan parazitini zeminde “dikey olarak” kontrol etmek için de kullanabilirsiniz.

Derin Arayan Uzun Menzilli Manyetik Bulucu Metal Dedektörleri:

 • DRS Electronics Proradar X1 Professional,
 • Çok Düşük Frekans (VLF),

Derin defineleri bulmak için çok düşük frekans (VLF) kullanılır. Bu teknoloji sinyali verici bobinden gönderir ve daha sonra sinyali alıcı bobinden alır. Bu, günümüzde modern metal dedektörlerinde kullanılan en yaygın ve popüler teknolojilerden biridir.

Derin Arayan VLF Metal Dedektörleri:

 • Makro JeoHunter Derin Arayan 3D Çift Sistem,
 • Makro deephunter Pro Metal Dedektör Sistemi,
 • Makro JeoTech,
 • Garrett GTI 2500 Metal Dedektörü,
 • Whites TM 808 Metal Dedektörü,
 • Fisher Metal Dedektörü,

Adım 4: Sizin için Doğru Derin Arama, 2 Kutu Metal Dedektörü Seçin

Derin arama, metal dedektörü seçmek söz konusu olduğunda, alabileceğiniz en iyi dedektörü seçmek için zaman ayırın. Yatırımınız büyük getiri sağlayabilir. 1.000 $ ‘ın altında bir temel birim alabilirsiniz.

Hazinenizi bulmanıza yardımcı olabilecek çeşitli derin metal dedektörleri vardır. Aşağıda, fiyat ve yeteneklere göre düzenlenen en popüler modellerin bir listesi bulunmaktadır. Derin Dedektörünün daha büyük defineleri ve ayrıca toprağın derinliklerine gömülmüş doğal altın gömülerini bulmak için tasarlandığını unutmayın. Tek tek dedektörleri küçük doğal altın külçelerini tespit etmek için kullanılmazlar.

Giriş Seviyesi Derin Arama Metal Dedektörü:

 1. Fisher Derin Metal Dedektörü,
 2. Whites TM 808 Metal Dedektörü,

Fisher  giriş seviyesi bir modeldir ve derin gömülü hazineleri bulmak için tasarlanmıştır. Kullanımı oldukça basit bir cihazdır ve iyi bir iş çıkarır. White’s Electronics tarafından üretilen TM-808, aynı zamanda kullanımı ve işletilmesi için oldukça basit bir ünitedir. Bu dedektörler tamamen metal ayarlıdır ve kazmadan önce hedef türünü tanımlayamazlar. Bu birimler hedefleri en üst düzey birimler kadar derinlemesine konumlandırmasalar da, bütçede olanlar için iyi bir başlangıç ​​noktasıdır.

Orta Seviye Derin Arama Metal Dedektörü:

Detech SSP 5100 Derin Arayan Metal Dedektör Sistemi,
Garrett GTI 2500 Metal Dedektörü,
Makro JeoTech,
Garrett ATX Derin Arayıcı,

Garrett GTI 2500, çift amaçlı dedektör olma avantajına sahip derin bir arama ünitesidir. Bu birim, standart arama başlığı ile hedefleri bir ayağın biraz üzerinde bir derinliğe kadar tanımlayabilir. Deephunter 3D Derin Define Arama Dedektörü  Derinlik Çarpan bobinini taktıktan sonra, dedektör derin metal, tamamen metal moduna geçer.

Orta fiyatlı bir derin metal dedektörü için Garrett ATX Basic PI Sistemli Define Dedektörü benzersizdir, çünkü demir içeren ve demir içermeyen metaller arasında ayrım yapabilme özelliğine sahiptir. Ayrıca zeminin altındaki boşlukları da tespit edebilir, bu da metalin bulunmadığı yerlerde değerli taşların tünellerini veya kaplarını bulmak istiyorsanız önemlidir. Hiçbir  metal dedektörü elmasları, yakutları veya diğer taşları bulamazken, bu dedektör içinde bulundukları kabı algılar.

Profesyonel Derin Arama Metal Dedektörü:

 • Makro Yeni JeoHunter Derin Arayan 3D Çift Sistem,
 • Makro deephunter Pro Metal Dedektör Sistemi,
 • En Derin Arayan Metal Dedektörleri,
 • DRS Electronics Stealth Tarayıcı Pro,
 • DRS Electronics Proradar X1 Professional,
 • Nokta Makro Invenio Standart Paket Akıllı Metal Dedektörü ve 3D Görüntüleme Sistemi,
 • Nokta Makro Invenio Pro Pack Akıllı Metal Dedektörü ve 3D Görüntüleme Sistemi,

Bugün mevcut olan en gelişmiş  derin arama dedektörleri DRS Electronics ve Makro Detectors tarafından üretilmektedir. Hem  DRS Electronics Stealth Tarayıcı Pro  Metal Dedektörü hem de  Makro Yeni JeoHunter Derin Arama 3D Dual Sistemi  , değerli metalleri aşırı derinlikte tanımlayabilir. Bu teknoloji sizi gereksiz kazılardan koruyacaktır. JeoHunter, üç boyutlu hedef görüntü analizine sahip tam renkli bir ekran sunar ve İngilizce veya İspanyolca menüler ve analizler sunar.

İhtiyaçlarınız için en iyi modeli seçme konusunda kişiselleştirilmiş rehberlik istiyorsanız,  ürün uzmanlarımızdan biriyle iletişime geçin . Özel ihtiyaçlarınızı tartışmaktan ve sizin için en iyi ekipmanı önermekten mutluluk duyuyoruz. Yolculuğunuz sizi nereye götürürse götürsün, gömülü hazine arayışınızda başarılar dileriz. Bizi arayın ve derin dedektör uzmanlarımızdan biriyle konuşun.  İhtiyaçlarınız için en iyi metal dedektörü ve aksesuarları seçmenize yardımcı olmak için buradayız.

En İyi Derin Arama Dedektörü,Derin Arama Dedektör Yorumları,En İyi Define Dedektörü Fiyatları,En İyi Dedektör Hangisi 2019,En İyi Dedektör Kaç Metre Gösterir,Dedektör Yorumları 2019,En İyi Dedektör Hangisi 2018,Dedektör Fiyatları.

Altın Dedektörleri, Alan Tarama Cihazları, Derin Arama (Yer Altı Görüntüleme) Dedektörleri. Kampanyalı Satışlarımız için Bizimle İletişime Geçin, MineLab, Garett, Nokta Makro, Quest ….

Toplu Gömüleri Tespit Etmek İçin Tasarlanmış ve Üretilmiş Dedektör Modelleri, En Derin ve Etkili Define Dedektökleri.

Özellikle toprak ve zemin altı aramalarda daha derine ulaşabilmek için, arama frekansının yüksek olması beklenir. Frekans değerleri geniş olan cihazlarımıza göz atın …

Derin Dedektör, Derin Define Dedektörü, Derin Altın Dedektörü, Satılık Derin Dedektör, Kiralık Derin Arama Dedektörü, Derin Arama Dedektörü Aradıysanız dünyanın önde gelen tüm markalarını burada bulabilirsiniz. Tüm cihazlarımız üretici firma tarafından garanti kapsamındadır. Test etkinliğine katılmadığımız hiç bir cihazı mağazamızda bulundurmayız …

 

Şimdi Daha Fazla Google Önbellek İçerikleri

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now ButtonTıkla Ara : +905324667102