Faydalı Bilgiler

Define Dedektörü

Define Dedektörü, En Çok Kullanılan ve Bilinen Altın Define Bulma Cihazları Hakkında En Güncel Bilgiler, Ürün Açıklamaları ve Bu Dedektörlerin Satış Bayi Bilgileri …

Aşağıda en güncel define dedektörü listesinden oluşan bir rehber hazırladık : 

Daha Fazla Define Dedektörü 

 

Define Dedektörü Fiyatları

Define dedektörü fiyatları ile ilgili bir dolu liste hazırladık. Buradan inceleyebilirsiniz : Define Dedektörü Fiyatları

define-dedektoru-fiyatlari
define-dedektoru-fiyatlari

Define Dedektörü Dmax

Define Dedektörü olarak bilinen dmax için bize ulaşabilirsiniz. 

Define Dedektörü Kiralama

Tüm kiralık define dedektörleri hakkında bilgi almak için burayı tıklayın. Dünyanın en gelişmiş dedektör teknolojilerinin cihazlarını kiralama şartları için inceleyebilirsiniz. 

https://www.deepdedektor.com/kiralik-dedektor.html   –   Kiralık Dedektör 

define-dedektoru-kiralama
define-dedektoru-kiralama

Define Dedektörü Yorumları

Define dedektörlerine yapılan yorumları inceleme yönteminiz her kulaktan dolma bilgiye inanacağınız anlamına gelmez. Web sitemizdeki cihazların tümünde yorumlar mevcuttur. Satın alan kullanıcıların gerçek yorumlarını inceleyerek daha kolay karar verebilirsiniz. 

define-dedektoru-yorumlari
define-dedektoru-yorumlari

Define Dedektörü En İyisi

Define dedektörlerinin en iyisini arıyorsanız, altın veya değerli metal algılaması en iyi dedektörleri araştırmalısınız. Sizler için en iyi markalardan oluşan bir rehber hazırladık. Burada en iyi dedektör niteliklerini analiz ettik. Kullanıcılarımıza daha fazla yol göstermek adına web sitemizde en iyiler listesinden bol bol göreceksiniz. Aşağıdaki linklerden takip edebilirsiniz. =) 

En İyi 15 Altın Dedektörü =) https://www.deepdedektor.com/en-iyi-15-altin-dedektoru.html

En İyi 8 Derin Arama Dedektörü =) https://www.deepdedektor.com/en-iyi-8-derin-arama-metal-dedektoru.html

En İyi 5 Derin Arama Metal Dedektörü =) https://www.deepdedektor.com/en-iyi-5-derin-arama-metal-dedektoru.html

En İyi Altın Define Dedektörleri =) https://www.deepdedektor.com/en-iyi-altin-define-dedektorleri.html

en-iyi-define-dedektoru
en-iyi-define-dedektoru

Define Dedektörü Küçük

Mini dedektörler için dedektör markalarının pinpointer gurubunu inceleyebilirsiniz. Pinpointer, metal dedektörünüzün yanında, kazma işinizi en aza indirebilecek bir altarnatiftir. Kazı esnasında, hedefi tespit etme esnasında Pinpointer, hedef ne kadar küçük olursa olsun kesin ve çabuk bir şekilde hedefe ulaşmanızı sağlayacaktır.

Pinpointer, her düzeyde dedektör kullanıcısının kullanabileceği özelliklerle tasarlanmıştır. Küçük ve hafif yapısı ile kullanımı basit taşıması ise kolaydır. Bir adet 9V pil ile çalışan bu alet, LED ve titreşimli uyarı modları, uzun pil ömrünü sağlayacak güç tasarrufu moduna sahiptir. Su geçirmeme özelliği ile birlikte kötü hava koşullarında sorunsuz çalışmaktadır.

 

kucuk-define-dedektoru
kucuk-define-dedektoru

Define Dedektörü Markaları

Define Dedektörü Markaları İçin Buraya Tıklayın …  Dedektör Markaları – En İyi Dedektör Hangisi yorumlar – Altın Dedektör çeşitleri – Define Dedektör Fiyatları – En iyi dedektör kaç metre Gösterir – En iyi Define Dedektörü Fiyatları – El yapımı Dedektör çeşitleri – Dedektör Çeşitleri ve Özellikleri

define-dedektoru-markalari
define-dedektoru-markalari

Sadece Altına Öten Dedektör

Bir define dedektörü arayışındaysanız öncelikle definenin içeriğini anlamamız gerekir. Define dedektörleri, altın metal gibi materyallerin ayrılımını yapmalı, sizi uğraştırmadan hedefe götürmelidir. Şimdi define dedektörlerinin olması gereken özelliklerine bakalım: 

 • Portatif, Kolay Taşınabilir Olması
 • Güç Adaptörünün Dayanıklı Olması ( Uzun Süreli Pil)
 • Tek Tuşla Arama Modu Özelliği
 • Ayrımlı Modda Arama Yaparken Hatayı Sıfıra İndirebilmesi
 • Metal Nesne Tespitini Yüksek Hızda Sağlaması
 • Altın Gibi Değerli Metaller İçin Ayrı Ses Modları Olması
sadece-altina-oten-dedektor
sadece-altina-oten-dedektor

Define Dedektörü 2. El

İkinci el dedektör, altın dedektorü, define dedektörü, metal dedektörü çeşitleri arıyorsanız, sitemizde ikinci el dedektörler bulunmaktadır. Buradan ulaşabilirsiniz …

ikinci-el dedektor
ikinci-el dedektor

En İyi Altın Dedektörü

En iyi altın dedektörü ararken, öncelikle derin arama için özel olarak ne ve neden bir metal dedektörü aradıklarına karar vermek gerekir . Bunu anlamanız, dikkat etmeniz gereken özelliklerin yanı sıra frekanslar ve arayüz gibi diğer faktörleri daha iyi göstermenizi sağlayacaktır.

En İyi 15 Altın Dedektörü =) https://www.deepdedektor.com/en-iyi-15-altin-dedektoru.html
En İyi Altın Define Dedektörleri =) https://www.deepdedektor.com/en-iyi-altin-define-dedektorleri.html

en-iyi-altin-dedektoru
en-iyi-altin-dedektoru

El Yapımı Dedektör Çeşitleri

En çok sorulan sorular arasında el yapımı dedektör bulunur. El yapımı dedektör yanlış bir önergedir. Böyle bir ürün çeşidi yoktur. 

el-yapimi-dedektor-cesitleri
el-yapimi-dedektor-cesitleri

Altın Dedektör Çeşitleri

Genel amaçlı derin arama metal dedektörleri için, ihtiyacınız olan temel kalite, derinlik ve aralığı belirleyecek bazı ana bileşenler vardır. Daha küçük öğeleri yoksaymasına izin veren bir ayara sahip bir dedektör bulmaya çalışın, bu küçük, istenmeyen öğeleri almayı önler.

Aranacak başka bir şey, bobin boyutu ve frekansıdır. Daha büyük bir bobin, daha yüksek bir frekans çalıştırmanıza izin verir ve aynı zamanda daha geniş bir aralığı kapsar ve bobinin zemine daha derine nüfuz etmesini sağlar. Bu liste, bu üç ana niteliği paylaşan birçok farklı dedektörü kapsayacaktır. Buradan her biri modelden modele ve markadan markaya değişecektir. Altın Dedektörlerini İnceleyin …

altin-dedektor-cesitleri
altin-dedektor-cesitleri

Define Dedektörü Özellikleri

 • Değerli – Değersiz Ayrımlı Olması
 • Objeyi Ne Kadar Derinlikten Algıladığı (En Az 25 cm)
 • Su Geçirmez Özellikte Olması ( Denizaltı aramaları ve su altı aramaları için )
 • Profesyonel Altın Sikke ve Arama Dedektörü Olması
 • Zorlu Zemin Koşullarına Dayanıklı Olması

Yukarıda saydığımız özellikler define dedektörlerinde öncelikli olarak aradığımız özelliklerdir. Define hobisi olan bireyler daha çok arazi koşullarında arama yaptıkları için en önemli materyalleri yanlarında götürdükleri define dedektörleridir. Define dedektörü daha çok tek para dedektörleri olarak kullanılır. Piyasada ki define dedektörleri daha çok derinde olmayan objeleri tanır ve sizlere sinyal verir.

define-dedektoru-ozellikleri
define-dedektoru-ozellikleri

Görüntülü Define Dedektörleri

Bir define arayışındaysanız, bölgeniz sizlere bazı ipuçları verebilir. Mahsen, tünel, boşluk, mezar gibi büyük definecilik faaliyetleri çokta bilindiği gibi sadece dedektör ile tespit edilememekte. Büyük defineler için mutlaka görüntülü dedektör yani yeraltı görüntüleme cihazı size yardımcı olacak. Çünkü define dedektörleri sadece metali veya değerli-değersiz materyalleri algılar. Sizlere yeraltı görüntüsü veya mesafe bilgisi vermez. Buna karşılık görüntülü dedektörlerin günümüzde en iyileri 30metre mesafeye kadar yeraltı haritalandırmaktadır. Bu sayede kişi hiç bir uğraşı gerektirmeden definenin konumunu belirleyebilmektedir.

goruntulu-define-dedektoru
goruntulu-define-dedektoru

Derin Define Dedektörleri

Derin define dedektörleri, yine yerin altı hakkında sizlere görüntü vermez. Sadece metaller değerli değersiz objeler ile ilgili sinyaller gönderir. Aradığınız alana ve topladığınız bilgilere göre eğer derin define dedektörü size yardımcı olabilecek yeterlilikteyse tercih edebilirsiniz. Derin Define Dedektörü derin algılama yapan metal dedektörleri, altın dedektörleri define bulmada eğer mesafe ve yer hakkında araştırmalarınız sonrasında edindiğiniz bilgiler doğrultusunda kesinlik kazandıysa define bulmada kullanılabilir.

derin-define-dedektoru
derin-define-dedektoru

Derin Arama Define Dedektörü İçin Önerilen En İyi Dedektör !!

Makro Jeosonar Derin Arama Metal Dedektörü

Listemizin en üstünde yer alan Makro JeoHunter 3D, 12 metreye kadar gömülü altın ve diğer metalleri tespit edebiliyor. Bu model, tam renkli üç boyutlu bir görüntü görmenizi sağlar ve büyük nesneleri bulmak için mükemmeldir.

Neyse ki, bu model üç farklı bobin ataşmanı ile satılır, aramalarınız için değişken derinliklere izin verir, en büyük bobin en derin buluntulara izin verir.

Bazı Metal Dedektörü Örneklerini Buradan İnceleyin

Metal dedektöründe nelere dikkat etmelisiniz? Piyasadaki bu kadar çok  modelle nasıl seçim yapabilirsiniz? Metal Dedektörleri pahalı olabilir, özellikle de bir darbe indüksiyon modeline ihtiyacınız varsa. Bu, üst düzey bir dedektöre 8000 $ harcamanız gerektiği anlamına gelmez ve bazı ortamlarda daha ucuz bir model neredeyse etkili olabilir. Bu konuda yardımcı olmak için en iyi metal dedektörlerini “derin dedektör“ olarak biz seçtik.

Nokta Anfibio Multi Define Derin Arama Metal Dedektörü

Nokta Metal Dedektörü, Nokta Anfibio Multi Define Dedektörü, Nokta Dedektör, Define Dedektörü, Anfibo Multi Dedektör, Özellikleri.Nokta Dedektör Tüm yeni özellikleri, 7 opsiyonel arama başlığı seçeneği ve sağlamlığı ile, ister parkta, ister açık arazide, isterseniz de kumsalda olun, Anfibio en iyi dostunuz olacak.

Anfibio Multi tüm tek para, kalıntı ve mücevher aramalarınızda üstün derinlik, yüksek metal algılama hızı ve eşsiz bir performans sunar.

Birçok ekran arasında dolaşarak stres yapmaya artık son.  Anfibio’nun tek ekranda kolay kullanım özelliği sayesinde değerli vaktinizi cihazı ayarlamaya değil, aramalarınıza saklayın. Hemen Ürüne Git …

anfibio-multi
anfibio-multi

Makro CF77 Coin Finder Metal Dedektörü

Makro CF77 Coin Finder Altın Dedektörü,CF77 Coin Finder, Nokta Dedektör, Altın Dedektörü, Nokta Altın Dedektörü, Altın Dedektörü dedektör üstün teknolojisi ile bir çok dedektörün aksine. Zorlu zemin şartlarında bile stabil ve derin arama imkanı sunarak daha önce çalışamadığınız arazilerde bulunan altın. Tek para, mücevher, kıymetli takı ve kalıntıları bulmanıza imkan sağlar. Nokta Dedektör Ürünleri Üretibi Firma Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Hemen Ürüne Git

cf77-coin-finder
cf77-coin-finder

Satılık Whites MXT All Pro Derin Arama Metal Dedektörü

Whites MXT All Pro, MXT serisinin efsanevi performansı ve sadeliğini biraz daha modern bir şekilde ele alıyor. Tamamen yeni tuş takımı, yüksek verimli arka ışık, Ton Kimliği ve Zemin Kepçesi ayarları kilidi, tüm zamanların en popüler metal dedektörlerinden birinde müşteri geri bildirimlerine verilen yanıtlardan sadece birkaçıdır. 10 ″ DD standart olarak gelir ve çok yönlü avlanma ve mineralize topraklar için çok uygundur.

Üç ayrı program size farklı hedef yanıtları, ekran bilgileri ve kalıntılar, arama ve madeni paralar / mücevherler için ses frekansları ile çok yönlülük sağlar.

whites-mxt-standart
whites-mxt-standart

Lorenz Deepmax Z Derin Metal Dedektörü

Metal ayrım modu özelliklerine bakın yada hemen Lorenz Deepmax Z1 ürününe git …

 • Geniş bir arazide çok kolay ve etkili tespit
 • Sudan ve tozdan koruyan sağlam ve ince mekanik tasarım
 • Farklı tipteki tespitler için alternatif tespit başlıkları
 • Farklı ebatlardaki başlıklar için otomatik uyum ve farklı ebatlara uygun başlık tasarımları
 • İstenmeyen küçük metal objeler tanımlanabilir ya da ayrıştırılabilir.
 • Farklı ses ayarlamaları ile anında sesli yanıt
 • Kolay noktasal hedef tespiti için logaritmik sesli yan›t ve yo¤un çubuklu grafik okuma
 • Sesli alarm uyar› ile pil kontrolü
 • Görsel iletkenlik ve gecikme süresini okuyarak lazer güdümlü hedef takibi
 • Demir ve demir olmayan diğer metaller için gelişmiş metal ayrışım özelliği
 • Tam ayarlanabilir ses-eşik özelliği
 • Akustik ve görsel yanıt
lorenz-deepmax-z1
lorenz-deepmax-z1

Hemen En İyi Metal Dedektörlerinin  Daha Fazla Örneklerini İncele …

Tüm Dedektörler İçin Dış Link Google Önbellek…

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now ButtonTıkla Ara : +905324667102