Define Dedektörü

Define Dedektörü – Mağazamızda Xp, Teknetics, Makro, Ground Efx, Okm, Fisher, Garrett, White’s, Aka, C. Scope, Ebinger-Secon, Minelab, Nokta Dedektör bulunmaktadır!

Günümüzde altın arama eylemlerinin en gözde cihazı haline gelen define dedektörü,kullanıcının hedefine ve arama gerçekleştireceği alanın jeolojik yapısına göre tasarlanmaktadır. Define dedektörü, altın ve bakır metallerini algılayabilen, metal ayırma özelliğine sahip elektronik bir metal detektör teknolojisidir. Yaygın olarak altın dedektörü olarak bilinen define dedektörü, define avcılarının vazgeçilmez tercihidir.

Define Dedektörü Çeşitleri ve Tanımı

Mağazamızdaki define dedektörleri; yer altındaki metallerin ve değerli madenlerin tespit edilmesi ile hem hobi amaçlı olarak dedektör kullanan hem de değerli madenleri bulmada profesyonel bir yol izleyen kişiler tarafından tercih ediliyor. Arazide arama yaparken elektromanyetik dalgalar yayarak yer altındaki altın, gümüş gibi madenlerin, madeni paraların tespitini yapan define dedektörleri madenin türüne ve toprak yapısına göre  programlanabilmekte. Dolayısıyla bu özellik doğrudan sizi hedefe ulaşmayı kolaylaştırmaktadır. Sitemizde Xp, Minelab, Makro, Teknoloji Ekibi, Ground Efx, Okm, Fisher, Garrett, White’s, Aka, C. Scope, Ebinger-Secon, Minelab, Nokta, Golden Mask, Bounty Hunter, Drs, Lorenz Deepmax gibi farklı markada birçok dedektör modeli bulabilirsiniz. Aşağıdan bildiğiniz bir markayı seçerek başlayabilirsiniz.

Define Dedektörü Markaları

Altın Define Dedektörü

Fonksiyonları bakımından geniş bir yelpazede ürün çeşitliliği bulunan define dedektörü markaları, sitemiz üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde havale sistemi ile ( ankaradaki müşterilerimize ise kapıdan mobil pos ödeme imkanı ) ile satın alınabiliyor.

Dedektör satın almadan önce; hangi arazide ve hangi tür madeni arayacağınızı belirlemelisiniz. Çünkü dedektör marka veya modeli arama yapacağınız toprak yapısı, arazi koşulları ve derinliğine göre seçilir.

İhtiyaçlarınızı belirledikten sonra sitemizde doğru define dedektörünü bulmanız artık daha kolay. Sanal Mağazamızın “Define Dedektörleri” kategori başlığı altında dilediğiniz markayı seçerek, cihazın teknik özellikleri, fonksiyonları, tarama derinliği ve mesafesi, garanti süresi gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz Özel İndirim İmkanlarından Faydalanmak Adına Deep Dedektör‘e Hemen Ulaşabilirsiniz.

Gösterilen sonuç sayısı: 85

Başa dön tuşu
Ara : +905324667102
Kapalı