Dedektör HaberleriDerin Dedektör (Faydalı Bilgiler)

En İyi Altın Dedektörü Çeşitleri

En iyi altın dedektörlerini listeledik. Eğer incelemek isterseniz define aramak için en iyi define, altın ve metal dedektörü bulursunuz.

Altın Dedektörü alırken dikkat etmeniz gereken bazı unsurlar bulunmaktadır. Her altın, Altın veya değerli Altın algılaması olan dedektörlerin derinlik özelliği aynı değildir. 

Bir altın dedektörü ile altın aramak, günümüzün en heyecan verici ve karlı hobilerinden biridir. Herkesin bildiği ve sevdiği parlak altınların bir kısmını kazarak bulmaktan daha heyecan verici bir şey kesinlikle yoktur. Deep Dedektör’de, en küçük altın külçelerini görebilen çok çeşitli altın dedektörleri sunuyoruz. Garrett, Minelab ve Fisher gibi markaların altın dedektörleri ile arazilerde altın arama yapmak için hiçbir neden yok. Tüm yeni altın, Altın dedektörü teknolojileriyle, defineci olmak için daha iyi bir zaman olmamıştı.

Şimdi gelin aşağıdaki altın dedektörlerine göz atalım, bazı seçilmiş markaların kısa özelliklerine ve altın bulma kapasitelerine bakalım;

 1. Minelab GPZ 7000 Altın Dedektörü : Devrim niteliğindeki Minelab GPZ 7000 Altın dedektörü ile derin altın külçelerini tespit edin – tüm toprak türleri için su geçirmez bir süper D arama Bobini kullanır.
 2. OKM eXp 6000 Professional Plus Altın Dedektörü : OKM, birçok üstün özelliğe sahip bu EXP 6000 Professional Plus dedektörde en iyi Altın algılama teknolojisini ortaya çıkarır.
 3. Minelab Gold Monster 1000 Altın Dedektörü : Kullanımı kolay Minelab Gold Monster 1000 dedektörü, DD 5 ”başlığı ve geliştirilmiş demir / demir dışı ayrımcılık özelliği ile çaylakları uzmanlara dönüştürüyor.
 4. Minelab Equinox 800 Altın Dedektörü : Minelab Equinox 800: Değişken hedefler ve zemin koşulları için uyarlanabilen hassas bir DD bobinli çok yönlü, dalgıç, Multi-IQ Altın dedektörü.
 5. Garrett ACE Apex Altın Dedektörü : Bu büyük ölçüde geliştirilmiş 2020 Garrett ACE Apex dedektöre ilk sahip olanlardan biri olun! Vahşi 6 “x11” Viper arama başlığı ve isteğe bağlı MS-3 kablosuz kulaklıkla birlikte gönderilir.
 6. XP Altın Dedektörleri Deus RC WS4 Altın Dedektörü : En son dedektör teknolojisi ile üretilen Deus RC WS4, hızlı sinyal işleme ve büyük hassasiyete sahip tamamen dijitalleştirilmiş bir cihazdır.
 7. OKM Gold Labor Au 79 Altın Dedektörü : Toprak örneklerinin altın içeriğini belirlemek için, araştırmacılar bu OKM Gold Labor Au 79 Altın Dedektörünü vazgeçilmez bir araç olarak görüyorlar.
 8. Garrett ATX Pro DeepSeeker Paketi Altın Dedektörü : Askeri şartnamelere kadar, Garrett ATC Pro DeepSeeker Paket Altın Dedektörü tüm araziler için onaylanmıştır.
 9. Nokta Makro AU Altın Bulucu Altın Dedektörü : Nokta Makro AU Altın Bulucu Altın Dedektörü ile daha fazla altın bulun. 2 arama başlığı, başlık kapakları, kulaklıklar ve kalçaya takılan kemer içerir.
 10. Fisher Gold Bug Pro Altın Dedektörü : 71 kHz çalışma frekansı ile bu Fisher Gold Bug Pro, mineralize topraklarda bile daha küçük, daha derin külçeleri tespit etmek için artırılmış hassasiyete sahiptir.
altin-dedektoru-siparis
altin-dedektoru-siparis

Altın Algılamasında En Çok Bilinen ve Tercih Edilen Define Dedektörleri

 1. Minelab GPX 5000 Altın Dedektörü : Minelab GPX 5000 Altın dedektörü, her boyuttaki külçeleri bulmak için üstün 11 “DD başlık, çok periyotlu algılama ve ayrım kontrolü kullanır.
 2. Minelab SDC 2300 Altın Altın Dedektörü : Minelab SDC 2300 Gold, derin aramalar için 8 “mono bobinli kompakt, yüksek performanslı, dalgıç bir Altın Dedektörüdür.
 3. Garrett ATX Extreme PI Altın Dedektörü, 11 x 13 “DD Arama Başlıklı : Garrett ATX Extreme PI Altın Dedektörü, 11×13 “DD Arama Başlığı ve ek ücretsiz Altın algılama aksesuarları ile birlikte gelir.
 4. Nokta Makro Gold Racer Standart Paket Altın Dedektörü: Nokta Makro Gold Racer Standart Paket Altın Dedektörü ile başlayın. Kuru ve ıslak alanları avlamak isteyen herkes için mükemmeldir.
 5. Nokta Makro Gold Racer Pro Paket Altın Dedektörü: Nokta Makro Gold Racer Pro Paket Altın Dedektörü ile her şeye hazır olun. Su geçirmez başlık, kuru ve ıslak alanları aramanızı sağlar.
 6. OKM eXp 6000 Profesyonel Altın Dedektörü : OKM, kablosuz 3D Altın Dedektörü, Zemin Tarayıcı, vb. İle EXP 6000 Profesyonel Altın Dedektöründe sınıfının en iyisi teknolojiyi sunar.
 7. Nokta Makro FORS Altın + Altın Dedektörü : Nokta Makro FORS Altın + Altın Dedektörü, gelişmiş altın arama, zorlu zemin koşulları için 2 mod ve su geçirmez bobinlere sahiptir.
 8. Fisher Gold Bug Pro – 2 Bobin Combo Altın Dedektörü : Bu 2 bobinli açılan Fisher Gold Bug Pro’da küçük külçelere yüksek hassasiyet, gelişmiş zemin dengeleme, daha iyi ayrım ve daha fazlasını elde edin.
 9. Garrett ATX Extreme PI Altın Dedektörü : Tüm araziler için sertifikalı olan Garrett ATX Extreme PI Altın Dedektörü, tamamen donatılmış olarak gelir. Su altında 10 fit’e kadar kullanın.
 10. Minelab CTX 3030 Kablosuz Kulaklıklı Standart Altın Dedektörü : Profesyonel olun ve kablosuz kulaklıklara sahip Minelab CTX 3030 standardı, su geçirmez Altın dedektörü kullanarak daha fazla define bulun.
en-iyi-altin-dedektoru
en-iyi-altin-dedektoru

 

Derin Aramada Kullanılan En İyi Altın Dedektörü

 1. Garrett ATX Pro Deepseeker Altın Dedektörü – 11 x 13 “DD Bobin Paketi: Garrett ATX Pro Deepseeker Altın Dedektörü – 11 x 13 “DD Bobin Paketi, zorlu ortamlarda avlanmanızı sağlayacaktır.
 2. Garrett ATX Pro Deepseeker Altın Dedektörü – 11 x 13 “Mono Bobin Paketi : Bu Garrett ATX Pro Deepseeker Altın Dedektörü paketi, 11×13 “Mono Kapalı ve 15×20” Deepseeker Mono Arama Başlığı ile birlikte gelir.
 3. Nokta Makro CF77 Coin Finder Pro Paket Altın Dedektörü : Nokta Makro CF77 Coin Finder Pro Paket Altın Dedektörü ile her şeye hazır olun. Farklı hedefleri bulmak için üç modu vardır.
 4. Nokta Makro CF77 Para Bulucu Standart Paket Altın Dedektörü : Nokta Makro CF77 Madeni Para Bulucu Standart Paket Altın Dedektörü ile başlayın. Engebeli zemin koşullarında daha fazla derinlik sağlar.
 5. Minelab GPX 5000 İspanyol Altın Dedektörü: İspanyol Minelab GPX 5000 dedektör, kolay algılama ve büyük buluntular için 11 inç başlıklar, arkadan aydınlatmalı LCD menü, hareket kontrolü ve daha fazlasıyla birlikte gelir.

 

Altın Bulmak İçin En Çok Kullanılan Derin ve En İyi Altın Dedektörü

 1. Nokta Makro Gold Kruzer Altın Dedektörü: Nokta Makro Altın Kruzer Altın Dedektörü, küçük altın külçelerini bulmak için artan hassasiyetle avlanan altın tarlalarına yeni bir hayat getiriyor.
 2. Nokta Makro JeoTech LED Sistem Altın Dedektörü : Nokta Makro Jeotech LED Sistem Altın Dedektörü, kullanıcı dostu bir av deneyimi sunar. Her tür zemin ve define için mükemmel.
 3. Fisher Gold Bug Altın Dedektörü, 5 “DD Arama Başlıklı : Bu Fisher Gold Bug, 5 “DD başlığını aktif ses güçlendirme ve çöpü görmezden gelen ve ihtiyacınız olanı sağlayan demir ayrım modlarıyla birleştirir – GOLD!
 4. Lorenz Deepmax Z1 Altın Dedektörü : 14 ”Double-D arama başlığına sahip Lorenz Deepmax Z1, kolay kullanım için Darbe Zemin Dengeleme Sistemine sahip süper hassas bir Altın dedektörüdür.
 5. OKM Bionic X4 – Uzun Menzilli Altın Altın Dedektörü : Altın önde! Bu OKM Bionic X4 – Uzun Menzilli Altın Altın Dedektörü uzak mesafelerden altın görür ve daha fazla işlev için akıllı telefonlarla eşleşir.
 6. Fisher Gold Bug 2 6,5 “Arama Başlıklı Altın Dedektörü : Fisher Gold Bug 2 dedektörü ile aramalarınızı yeni bir seviyeye taşıyın. Demir ayrımı özelliğine sahip su geçirmez 6,5 “arama başlığına sahiptir.
 7. Fisher Gold Bug 2 Pro Altın Dedektörü
 8. Fisher Gold Bug 2 10 “Eliptik Arama Başlıklı Altın Dedektörü
 9. Fisher F75 Special Edition LTD Altın Dedektörü: Fisher F75 SE Altın dedektörü, sınıfı için en güvenilir çok yönlü performansı sunar. Benzersiz gürültü azaltma teknolojisi, gerçek buluntulara odaklanmanızı sağlar.
 10. Fisher F75 Altın Dedektörü : Küçük ve orta büyüklükteki nesnelere duyarlı Fisher F75 derin arama dedektörü. En iyi av deneyimi için doğru saptama teknolojisi.
altin-dedektorleri
altin-dedektorleri 

Su Geçirmez Altın Dedektörleri ve Kısa Bilgiler

 1. Fisher F70 DD Altın Dedektörü : Tam frekans kaydırma, değişken bildirim tonları, ayarlanmış hedef ayırt etme vb. Özellikli Fisher F70 DD makinesi. Define hobisi için harika bir araç.
 2. Bounty Hunter Gold Digger Altın Dedektörü : Avcılıkta yeni misiniz? Bu, profesyonel olmanıza yardımcı olacak mükemmel bir araçtır. Eski maden kasabalarının çevresindeki külçeleri, eski paraları ve eserleri kolayca toplar.
 3. White’s MXT All-Pro Altın Dedektörü : White’ın MXT All-Pro Altın Dedektörünü kullanarak altın, madeni para veya kalıntıları kolayca toplayın. Efsanevi performans. 3’ü 1 arada makine.
 4. Garrett AT Altın Altın Dedektörü : Garrett AT Altın Altın Dedektörü, sığ tatlı su avında bile küçük külçeleri bulmak için tasarlanmıştır. 5×8 “DD Arama Başlığı içerir.
 5. White’s Goldmaster GMX Sport Altın Dedektörü : White’s Goldmaster GMX Spor Altın Dedektörü ile su altında yüksek teknoloji zemin dengeleme kullanın. Gelişmiş özellikler.
 6. Bounty Hunter Gold Digger Altın Dedektörü : Avcılıkta yeni misiniz? Bu, profesyonel olmanıza yardımcı olacak mükemmel bir araçtır. Eski maden kasabalarının çevresindeki külçeleri, eski paraları ve eserleri kolayca toplar.
 7. White’s MXT All-Pro Altın Dedektörü : White’ın MXT All-Pro Altın Dedektörünü kullanarak altın, madeni para veya kalıntıları kolayca toplayın. Efsanevi performans. 3’ü 1 arada makine.
 8. Garrett AT Altın Dedektörü : Garrett AT Altın Altın Dedektörü, sığ tatlı su avında bile küçük külçeleri bulmak için tasarlanmıştır. 5×8 “DD Arama Başlığı içerir.
 9. White’s Goldmaster GMX Sport Altın Dedektörü : White’s Goldmaster GMX Spor Altın Dedektörü ile su altında yüksek teknoloji zemin dengeleme kullanın. Gelişmiş özellikler.
 10. White’s GoldMaster 24K Altın Dedektörü Standart Paketi: Uygun fiyatlı White’ın GoldMaster 24K Altın Dedektörü Standart Paketi, araştırma yapmanızı sağlayacaktır. Dahil. mala ve kulaklıklar.

Defineciliğe Yeni Başlayanlar İçin En İyi Altın ve Metal Algılaması Olan Dedektörler

 1. Minelab X-Terra 705 Gold Pack Altın Dedektörü : 8.75 kHz DD eliptik Bobine sahip olan Minelab’ın bu X-Terra 705 Gold Pack Altın dedektörünü kullanarak daha iyi zemin kapsama ve derinlik elde edersiniz.
 2. Minelab GPX 4500 Altın Dedektörü: Minelab GPX 4500 Altın dedektörü, genel arama ve derin altın tespiti için 2 başlığa sahiptir. Gelişmiş zamanlaması ve 6 arama modu onu diğerlerinden ayırır!
 3. Garrett ATX Extreme PI Altın Dedektörü, 11 x 13 “Mono Arama Başlıklı : 11 x 13 “Mono Arama Başlığına sahip Garrett ATX Extreme PI Altın Dedektörü, tüm araziler ve 10 fit su altında 10 fit için onaylanmıştır.
 4. Minelab X-Terra 705 İkili Paket Altın Dedektörü: Minelab’ın X-Terra 705 Altın dedektörü, 18,75 kHz DD ve 9 “eşmerkezli 7,5 kHz arama bobinlerini güçlü bir av makinesinde birleştirir.
 5. White’s MX7 Altın Dedektörü : White’ın MX7 Altın Dedektörü hafif, sağlam ve ekonomiktir. Rakipsiz bir fiyata gelişmiş özelliklerle yüklü.
 6. White’s Goldmaster 24k Altın Dedektör Kabini Ateş Özel : White’s Goldmaster 24k Altın Detector Cabin Fever Special, mükemmel bir başlangıç ​​paketidir. Ücretsiz aksesuarlar dahildir.
 7. White’s TDI SL Altın Dedektörü Özel Sürümü : White’ın TDI SL Altın Dedektörü Özel Sürümü, fiyatı için maksimum derinlik ve hassasiyet elde etmek için darbe indüksiyonu kullanır.
altin-metal-arama-dedektoru
altin-metal-arama-dedektoru

Altın Dedektörleri Altını Tespit Edebilir mi?

Elbette Altın dedektörleri altını toplayabilir! Günümüzün gelişmiş teknolojisi ile küçük altın parçalarını toplamak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Çok fazla bilimsel ayrıntıya girmezseniz, Altın dedektörlerinin altını algılama süreci aslında oldukça basittir. Çok düşük frekans veya VLF, altın metal dedektörü bir manyetik alan göndererek çalışır. Altın bir nesne tespit edildiğinde, makine onu alacak ve kontrol kutusuna bir sinyal göndererek sesli bir sinyale neden olacaktır. Gerçekten bu kadar basit ve bu iş için mükemmel olan birçok altın dedektörü var.

En İyi Altın Dedektörü Ne Kadar Derinliği Tespit Edebilir?

Bir Altın dedektörünün altını ne kadar derinlikte tespit edebileceğini anlamak zor bir iştir. Zemin koşulları, farklı marka ve altın dedektör modelleri, farklı arama bobinleri, altın külçesinin boyutu ve zemin mineralizasyonunun nasıl olduğu gibi birçok değişkene bağlıdır. Çoğu makine, madeni para büyüklüğündeki hedeflerde en az 6 inçlik kapasiteye sahipken, bazı küçük altın külçelerini, çok küçüklerse, birkaç inçten bile almak zor olabilir. Öte yandan, üç fitten fazla derinliğe kadar büyük altın külçeleri bulunabilir! Genel olarak, genel kural, daha fazla frekansın daha az derinlik anlamına gelmesidir, ancak bazı durumlarda, bazı altın dedektörleri, derin gömülü defineyi bulurken yeterli bir çalışma frekansına sahip olacak kadar güçlüdür.

Altın Bulmak İçin En İyi Altın Dedektörü

Bugün piyasada altın dedektörleri için o kadar çok harika seçenek var ki, hepsi arasında karar vermek zor olabilir. Altın aramayla ilgilenen herkes için bilmeniz gereken birkaç özellik vardır. En büyük özelliklerden biri, daha yüksek frekanslara sahip bir makine seçmektir. Küçük altın pulları ve külçeleri gibi daha küçük nesneleri seçebildiği için yüksek frekans önemlidir. Bir diğer önemli özellik, zemin koşulları her alan farklı olduğundan zemin dengesi seçeneğidir. Kullanıcının altınin gerçek tonlarını duymasına izin verdiği için tüm altın metal modları harikadır. Hem su geçirmez bir makine hem de altın Altın tespiti için özel olarak yapılmış bir arama bobini ile yanlış yolda olmazsınız.

Listeden çıkarılacak sonuç ; mükemmel olan ve altın dedektörleri için yapılmış birçok cihaz var. Bir çok defineci Garrett AT Gold, Minelab Equinox 800, Fisher Gold Bug, Garrett ACE makinelerinden herhangi biri veya  Minelab CTX 3030 ve Garrett ATX‘i seviyor. Hobiye daha ucuz bir giriş arıyorsanız, paranızın karşılığını mükemmel bir şekilde karşıladıkları için  Minelab  Altın dedektörlerinden herhangi birini düşünün.

Altın Dedektörü ile Nereye Bakmalı

Artık bir Altın dedektörü seçtiğinize göre, avlanmak için bazı yerleri sıralamanın zamanı geldi. Türkiye’de , birçok araştırmacı altın bulmaya ek olarak altını kazanmayı sever. Aramak istediğiniz materyallere altının yanı sıra değerli metaller de ekleyin ve harika zaman geçireceğinizden emin olun. Altın külçeleri için define aramaya gidebileceğiniz mükemmel yerler, madencilik iddiaları ve altın bulunan özel mülkler için dedektör gerekir. Elbette bunu yapmadan önce izin almalısınız.

Tüm Altın Dedektörü Kategorisine Buradan Ulaşabilir Tüm Cihazları İnceleyebilirsiniz.

Gidebileceğiniz Sayfa : https://www.deepdedektor.com/altin-dedektoru

İçeriklerimizi Sıklıkla Beğendiği İçin Önbelleğine Ekleyen Google dan Altın Dedektörü Başlıklarını İnceleyebilirsiniz. 

Etiketler

Deep Dedektör

Deep Dedektör, Türkiye’nin ve dünyanın tüm dedektör markaları ve modellerini bulur, test eder ve kendi platformunda satışa sunar. Altın Dedektörü, Define Dedektörü veya Yeraltı Görüntüleme Cihazları aradıysanız doğru yerdesiniz. Firmamız test etkinliğine katılmadığı hiç bir cihazı mağazalarında veya satış mecralarında pazarlamaz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ara : +905324667102
Kapalı