Derin Dedektör (Faydalı Bilgiler)

Define Dedektörü

Define Dedektörü

Define Dedektörü, Derin Dedektör, Görüntülü Dedektör, Hakkında En Güncel Bilgiler, Ürün Açıklamaları ve Bu Dedektörlerin Satış Bayileri Bilgileri …

Bir define dedektörü arayışındaysanız öncelikle definenin içeriğini anlamamız gerekir. Define dedektörleri, altın metal gibi materyallerin ayrılımını yapmalı, sizi uğraştırmadan hedefe götürmelidir. Şimdi define dedektörlerinin olması gereken özelliklerine bakalım:

Define Dedektörü Özellikleri

 • Değerli – Değersiz Ayrımlı Olması
 • Objeyi Ne Kadar Derinlikten Algıladığı (En Az 25 cm)
 • Su Geçirmez Özellikte Olması ( Denizaltı aramaları ve su altı aramaları için )
 • Profesyonel Altın Sikke ve Arama Dedektörü Olması
 • Zorlu Zemin Koşullarına Dayanıklı Olması
 • Portatif, Kolay Taşınabilir Olması
 • Güç Adaptörünün Dayanıklı Olması ( Uzun Süreli Pil)
 • Tek Tuşla Arama Modu Özelliği
 • Ayrımlı Modda Arama Yaparken Hatayı Sıfıra İndirebilmesi
 • Metal Nesne Tespitini Yüksek Hızda Sağlaması
 • Altın Gibi Değerli Metaller İçin Ayrı Ses Modları Olması

Yukarıda saydığımız özellikler define dedektörlerinde öncelikli olarak aradığımız özelliklerdir. Define hobisi olan bireyler daha çok arazi koşullarında arama yaptıkları için en önemli materyalleri yanlarında götürdükleri define dedektörleridir. Define dedektörü daha çok tek para dedektörleri olarak kullanılır. Piyasada ki define dedektörleri daha çok derinde olmayan objeleri tanır ve sizlere sinyal verir.

Görüntülü Define Dedektörleri

Bir define arayışındaysanız, bölgeniz sizlere bazı ipuçları verebilir. Mahsen, tünel, boşluk, mezar gibi büyük definecilik faaliyetleri çokta bilindiği gibi sadece dedektör ile tespit edilememekte. Büyük defineler için mutlaka görüntülü dedektör yani yeraltı görüntüleme cihazı size yardımcı olacak. Çünkü define dedektörleri sadece metali veya değerli-değersiz materyalleri algılar. Sizlere yeraltı görüntüsü veya mesafe bilgisi vermez. Buna karşılık görüntülü dedektörlerin günümüzde en iyileri 30metre mesafeye kadar yeraltı haritalandırmaktadır. Bu sayede kişi hiç bir uğraşı gerektirmeden definenin konumunu belirleyebilmektedir.

Derin Define Dedektörleri

Derin define dedektörleri, yine yerin altı hakkında sizlere görüntü vermez. Sadece metaller değerli değersiz objeler ile ilgili sinyaller gönderir. Aradığınız alana ve topladığınız bilgilere göre eğer derin define dedektörü size yardımcı olabilecek yeterlilikteyse tercih edebilirsiniz. Derin Define Dedektörü derin algılama yapan metal dedektörleri, altın dedektörleri define bulmada eğer mesafe ve yer hakkında araştırmalarınız sonrasında edindiğiniz bilgiler doğrultusunda kesinlik kazandıysa define bulmada kullanılabilir.

Başlıca Define Dedektörleri

Tüm Dedektörler İçin Bize Ulaşabilir Detaylı Bilgi Alabilirsiniz.

Deep Dedektör

Deep Dedektör, Türkiye’nin ve dünyanın tüm dedektör markaları ve modellerini bulur, test eder ve kendi platformunda satışa sunar. Altın Dedektörü, Define Dedektörü veya Yeraltı Görüntüleme Cihazları aradıysanız doğru yerdesiniz. Firmamız test etkinliğine katılmadığı hiç bir cihazı mağazalarında veya satış mecralarında pazarlamaz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now Button05324667102