Dedektör Haberleri

Dedektörler Hakkında Önemli Bilgiler ve Markalar

Dedektör Hakkında : Dedektör haberlerinde bu hafta en iyi metal dedektörünü seçerken nelere dikkat etmemiz gerekir kısaca açıklamasını derledik …

Altın Aramak veya Metal Bulmak İçin Hangi Dedektörü Almalıyım?

Amacınıza uygun dedektör seçimi oldukça önemlidir. Her bir dedektörün kendine göre özellikleri bulunmaktadır.

Öncelikle dedektörlerin nasıl çalıştıı hakkında bilgi sahibi olmalısınız.

Her yüksek fiyatlı dedektör en iyisi değildir gerçeğini gelin en uygun dedektörü bu haberde size ispatlayarak  inceleyelim; aşağıda bir çok markanın modellerini de listeledik. Bu modelleri dolaşırken gittiğiniz sayfada dedektörlerin hem özellikleri hem de fiyatlarına rastlayacaksınız. Aynı özellikte dedektörlerin sadece marka farkı ile nasıl fiyatlandırıldıklarını daha iyi anlayacaksınız.

Amacımız tüm dedektör markalarını inceleyerek sizlere rehber olabilmekle birlikte en iyi dedektörü bulmanızı sağlayacak ipuçlarına götürmektir. Deep Dedektör asla daha fazla kar amacı ile test sahasında incelemediği hiç bir dedektörü pazarlamaz. 

Metal Dedektörü Seçerken

Bir metal dedektörü seçerken ilk baktığınız özellik derinlik ise dünyanın en iyi dedektörü olan Lorenz Z1 ‘in bile en fazla 4,5 m derinliğe kadar inebildiğini öğrenmekle başlamalısınız. Buna göre aradığınız materyal 5m derinliğin ötesinde ise bir metal dedektörü almak yerine alternatif cihazları deneyin … Hemen Buradalar =) 

Metal Dedektör satın alma sürecindeki en zorlu kısım, yeni başlayanlar yada deneyimli kullacılar için piyasadaki yüzlerce yeni model arasından en doğru metal dedektörünü seçmektir. Çöp modu yeni teknoloji tüm metal dedektörlerinde bulunmaktadır. Dolayısıyla değersiz metalleri kafanıza takmayın. Alacak olduğunuz herhangi bir metal dedektörü sizi asla değersiz bir teneke parçasına götürmez.

Hobi veya bir başka deyişle tek para dedektörü grubundan bir model almayı planlıyorsanız doğru dedektör seçimi bu hususlara dayanmalıdır. Daha net bir ifade ile çoğu metal dedektörü satın alan profesyonel defineciler tek para denilen eski kalıntı paraları aramak için tercih etmiştir. Yerin en az 15 cm en fazla 4.5 m arasında bulunabilmesi muhtemel olan bu kalıntı paraları bulmak sizin için kısa sürede zevkli bir hobiye dönüşecek.

Öncelikle bir dedektörü ne için satın alacağınızı belirlemelisiniz.

Satın almayı düşündüğünüz dedektör için ne kadar bir bütçe ayırdığınız en önemlisi. Dedektör özelliklerinin sayısını ayırmış olduğunuz bütçenizin belirleyeceğini unutmayın =) Günümüzde para elde ettiğimiz her şey için önemli bir faktör değil mi ?

Bunun için Define Dedektörleri kategorisinden size veya bütçenize uygun olan tüm dedektörleri seçebilir, define aramanın bu cihazlarla ne kadar kolay olduğunun keşfine çıkabilirsiniz.

Doğru define dedektörü seçimi yapmak metal dedektörlerinde kullanılan farklı teknolojileri, tasarımları, teknik özellikleri, arama başlık (bobin) çeşitlerini ve uygulamalarını anlamanıza bağlıdır. Eğer boş bir arazide arama yapacaksanız herhangi bir dedektörü satın alabilirsiniz. Hayır bir su yatağında arama yapacaksanız su geçirmez dedektör guruplarını tavsiye ediyoruz.

Dedektörler Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Bize Ulaşabilirsiniz. 

Dedektörler Hakkında Google Önbellek 

 

Deep Dedektör

Deep Dedektör, Türkiye’nin ve dünyanın tüm dedektör markaları ve modellerini bulur, test eder ve kendi platformunda satışa sunar. Altın Dedektörü, Define Dedektörü veya Yeraltı Görüntüleme Cihazları aradıysanız doğru yerdesiniz. Firmamız test etkinliğine katılmadığı hiç bir cihazı mağazalarında veya satış mecralarında pazarlamaz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ara : +905324667102
Kapalı