Dedektör Haberleri

Altın Dedektörü İle Altın Arama

Altın Dedektörü İle Altın Arama

Altın Dedektörü ile altın arama için en iyi define arama dedektörlerini sizler için paylaşıyoruz. Hemen en iyi altın dedektörü çeşitlerini inceleyin …

Altın Dedektörü İle Altın Define Aramalarınızda Rehber Niteliğinde Dedektör Markalarına Göz Atın. Arama Yapacağınız Zemin Koşulları, Toprak Ayarı ile yeni nesil dedektörler ile tanışın.

Bazı Altın Dedektörü Örneklerini Buradan İnceleyin

Altın dedektöründe nelere dikkat etmelisiniz? Piyasadaki bu kadar çok  modelle nasıl seçim yapabilirsiniz? Altın Dedektörleri pahalı olabilir, özellikle de bir darbe indüksiyon modeline ihtiyacınız varsa. Bu, üst düzey bir dedektöre 8000 $ harcamanız gerektiği anlamına gelmez ve bazı ortamlarda daha ucuz bir model neredeyse etkili olabilir. Bu konuda yardımcı olmak için en iyi altın dedektörlerini “derin dedektör olarak biz seçtik.

Satılık Nokta Anfibio Multi Define Altın Dedektörü

Nokta Altın Dedektörü, Anfibio Multi Define Dedektörü, Nokta Dedektör, Define Dedektörü, Anfibo Multi Dedektör, Özellikleri.Nokta Dedektör Tüm yeni özellikleri, 7 opsiyonel arama başlığı seçeneği ve sağlamlığı ile, ister parkta, ister açık arazide, isterseniz de kumsalda olun, Anfibio en iyi dostunuz olacak.

Anfibio Multi tüm tek para, kalıntı ve mücevher aramalarınızda üstün derinlik, yüksek metal algılama hızı ve eşsiz bir performans sunar.

Birçok ekran arasında dolaşarak stres yapmaya artık son.  Anfibio’nun tek ekranda kolay kullanım özelliği sayesinde değerli vaktinizi cihazı ayarlamaya değil, aramalarınıza saklayın. Hemen Ürüne Git …

altin-arama-dedektoru
altin-arama-dedektoru

Makro CF77 Coin Finder Altın Dedektörü

Makro CF77 Coin Finder Altın Dedektörü,CF77 Coin Finder, Nokta Dedektör, Altın Dedektörü, Nokta Altın Dedektörü, Altın Dedektörü dedektör üstün teknolojisi ile bir çok dedektörün aksine. Zorlu zemin şartlarında bile stabil ve derin arama imkanı sunarak daha önce çalışamadığınız arazilerde bulunan altın. Tek para, mücevher, kıymetli takı ve kalıntıları bulmanıza imkan sağlar. Nokta Dedektör Ürünleri Üretibi Firma Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Hemen Ürüne Git

Satılık Whites MXT All Pro Altın Dedektörü

MXT All Pro, MXT serisinin efsanevi performansı ve sadeliğini biraz daha modern bir şekilde ele alıyor. Tamamen yeni tuş takımı, yüksek verimli arka ışık, Ton Kimliği ve Zemin Kepçesi ayarları kilidi, tüm zamanların en popüler altın dedektörlerinden birinde müşteri geri bildirimlerine verilen yanıtlardan sadece birkaçıdır. 10 ″ DD standart olarak gelir ve çok yönlü avlanma ve mineralize topraklar için çok uygundur.

Üç ayrı program size farklı hedef yanıtları, ekran bilgileri ve kalıntılar, arama ve madeni paralar / mücevherler için ses frekansları ile çok yönlülük sağlar. Hemen Ürünü İncele …

Veee Sıra Geldi Her Arazi Koşulunda Testini Yapmış Olduğumuz En İyi Altın Dedektörüne !!

Lorenz Deepmax Z Derin Altın Dedektörü

en-iyi-altin-dedektoru

en-iyi-altin-dedektoruMuhteşem Altın Ayrım Modu Özelliklerine Bakın

 • DEEPMAX Z1 Altın Dedektörü yüksek hassasiyet ve istikrarlılık ile birlikte kolay kullanım gibi özellikler sağlamak üzere geliştirilmiştir. Bu özellikler sayesinde cihazın kontrol menüsü basitleştirilmiş olup, cihazın fabrika ayarları kendi alanında en iyi sonuç elde etme garantisi vermektedir.
 • Her türlü metale karşı yüksek hassasiyet
 • Titreşimli Toprak Ayar Sistemi sayesinde mineralli toprak üzerinde ya da tuzlu suda istikrarlı çalışma (Pulse Ground Balancing System – Pulse GBS)
 • Birkaç kontrol tuşu ve özel yapım LCD ekran sayesinde güvenilir ve basit çalışma
 • Büyük başlıklarla beraber noktasal hedef tespiti
 • Geniş bir arazide çok kolay ve etkili tespit
 • Sudan ve tozdan koruyan sağlam ve ince mekanik tasarım
 • Farklı tipteki tespitler için alternatif tespit başlıkları
 • Farklı ebatlardaki başlıklar için otomatik uyum ve farklı ebatlara uygun başlık tasarımları
 • İstenmeyen küçük metal objeler tanımlanabilir ya da ayrıştırılabilir.
 • Farklı ses ayarlamaları ile anında sesli yanıt
 • Kolay noktasal hedef tespiti için logaritmik sesli yan›t ve yo¤un çubuklu grafik okuma
 • Sesli alarm uyar› ile pil kontrolü
 • Görsel iletkenlik ve gecikme süresini okuyarak lazer güdümlü hedef takibi
 • Demir ve demir olmayan diğer metaller için gelişmiş metal ayrışım özelliği
 • Tam ayarlanabilir ses-eşik özelliği
 • Akustik ve görsel yanıt

Hemen En İyi Altın Dedektörünün  Daha Fazla Özelliklerini İncele …

Etiketler

Deep Dedektör

Deep Dedektör, Türkiye’nin ve dünyanın tüm dedektör markaları ve modellerini bulur, test eder ve kendi platformunda satışa sunar. Altın Dedektörü, Define Dedektörü veya Yeraltı Görüntüleme Cihazları aradıysanız doğru yerdesiniz. Firmamız test etkinliğine katılmadığı hiç bir cihazı mağazalarında veya satış mecralarında pazarlamaz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ara : +905324667102
Kapalı