Dedektör HaberleriDerin Dedektör (Faydalı Bilgiler)

Altın Dedektörü Teknolojileri Define ve Metal Dedektörleri

Altın Dedektörü Teknolojileri

Altın Define ve Metal Arama Dedektörleri Resim Satış Sitesi Deep Dedektör. Türkiye’nin en kapsamlı metal arama dedektörü merkezi, endüstriyel dedektörler.

altin-define-dedektoru
altin-define-dedektoru

Dedektör, Define Dedektörü, Altın Dedektörü, Alan Tarama, Yeraltı Görüntüleme, Görüntülü Dedektör, bu teknolojilere dahildir. Şimdi bunları inceleyelim. 

Define Arama Dedektörleri, Güvenlik Sistemleri ve Endüstriyel Amaçlı Metal Dedektörler. Tüm dedektör modellerimiz aşağıdaki listeden inceleyebilirsiniz. Tüm dedektör kategorilerinde yaptığınız aramalar hakkında yine de detaylı bilgi almanızı öneririz. Dedektörler ne aradığınıza bağlı olarak özellikler verir.

 

 

Altın Dedektörü Kullanımı

Profesyonel aramalarda eğer bir define uzmanıysanız size en uygun cihazı bulmanız için sonuçlar sıralarız. Fakat amatör olarak define aramaya karar veren bir hobi meraklısıysanız bize ulaşmadan karar vermeyin … Altın dedektörü veya yeraltı görüntüleme cihazları birlikte kullanıldığında sizlere daha iyi sonuç verir. Çünkü altın dedektörleri size metali veya değerli metalı bulmada; yeraltı görüntüleme cihazları ise boşluk, yapı, tünel, mezar gibi alanları bulmada yardımcı olur. Üstelik size bir yeraltı anomali haritası çıkarır, görüntülü olarak yeraltını tespit etmenizi sağlar.

Alan tarama cihazları ise belirli bir alandaki boşluğu algılamada yaygın olarak kullanılan cihazlardır. Fakat yeni nesil görüntülü arama dedektörleri, yeraltı görüntüleme cihazları, gradiometreler ve alan tarama cihazlarının yerini almıştır. Yeni teknolojiler bazı gelenekleri geride bıraksa bile hala alan tarama çubukları ile arama yapan hobiciler bulunmakta =) Bize danışmadan dedektör satın alamayın. Daha fazla yardıma ihtiyacınız olursa tıkla ara butonundan bize ulaşabilirsiniz. Herzaman size yanıt vermeye hazırız.

Nokta Dedektör, Minelab Dedektör, Xp Dedektör, Fisher Dedektör, Whites Dedektör, Uğur Dedektör, Teknoloji Ekibi Dedektör arıyorsanız, doğru yerdesiniz … Yada Dedektör Kiralama veya Kiralık Dedektör arıyorsanız hepsi burada !!!

Altın Arama Dedektöründe Derinlik

Daha iyi bir soru olamazdı =) , gerçekten ne kadar derine gitmen gerekebilir? Modern altın arama dedektörü altının bir tanecik kadar küçük olduğunu keşfedebilir. Hedefin boyutu büyüdükçe, altın külçeleri önemli ölçüde daha derinlere yerleştirilmiş olabilir.  Bir  külçe 9 – 11 inç derinliklerinde bulunabilir. Daha büyük bir Puls İndüksiyon Altın Dedektörü ile bu külçeler kolayca bulunabilir.

Altın Arama Başlıkları

Arama başlıkları iki türdedir: Konsantrik ve Geniş Tarama. Eşmerkezleme için altın arama başlığı tercih edilir. Geniş yayılma, toprak mineralleşmesinden daha az etkilenir. Genelde, daha büyük arama başlıkları, daha büyük külçeler ve daha iyi zemin aramasıyla daha iyi derinlik sağlayacaktır. Bununla birlikte, daha küçük külçeleri bulabilmesi için dedektörünüze nitelik kazandırabilirsiniz. Daha küçük arama başlıkları, daha küçük nesnelere daha fazla hassasiyet ve değersiz toprakta daha iyi hedef ayrımı sunacaktır.

Altın Arama Dedektörleri Türleri nelerdir?

Genel olarak, altın dedektörleri iki çeşit gelir. Altına çok hassas olan daha yüksek frekanslı VLF devreleri veya düşük frekanslı Darbeli İndüksiyon devreleridir. VLF devreleri altına karşı çok hassastır, ancak topraktaki minerallere de duyarlıdır. Maalesef bu mineraller, dünyanın yüksek verimli altın arama bölgelerinde yaygındır. İyi haber şu ki, bu dedektörler mineral müdahalesinin çoğunu filtrelemek için ayarlanabilir. Darbe İndüksiyon dedektörlerinin temel gücü en sert zemin mineral koşullarını göz ardı etmek ve aşırı derinliklerde büyük altın külçelerini bulmaktır.

Zemin Dengesi’ne ihtiyacım var mı?

Çoğu altın arama dedektörü, manuel zemin dengesi kontrollerine sahiptir. Bu özellik, makinenin zeminin genel demir içeriğini filtrelemek üzere ayarlanmasını sağlar. Zemin dengeleme ihtiyacından korkmayın, bir veya iki kez denedikten sonra, daha sonrası kolay olacaktır. Otomatik zemin izleme özelliğine sahip metal dedektörleri daha az ayar gerektirecek ve daha az yanlış zemin sinyali gürültüsü üretecektir.

Altın Dedektörüm  Hurda Metalleri Ayırt Edecek mi?

Dedektör  tüm metalleri bulmak için tasarlanmış dedektörleri bulur. Bu Dedektörler en  küçük külçeleri bulurken, aynı zamanda çöp metallerini de bulacaktır. Bu birimlerin çoğu ortak demir ve çelik hurda maddelerini ayarlama yeteneğine sahiptir. Darbe endüksiyon dedektörleri, çöp öğelerini filtrelemek için tasarlanmamıştır. Ayrım modunu kullanarak bunları ayırt edebilirsiniz. Günümüz dedektörlerinin tümünde bu ayarlar mevcuttur.

Define ve Metal Dedektörleri

Dedektör, Define Dedektörü, Altın Dedektörü, Alan Tarama, Yeraltı Görüntüleme, Görüntülü Dedektör.

Dedektör Bayisi, Tüm Dedektör Markalarını Kolayca Bulabileceğiniz, Karşılaştırabileceğiniz En Kapsamlı Platform Deep Dedektör’de …

Kiralık Dedektör

Derin Dedektör‘de dedektör kiralama, kiralık dedektör arıyorsanız öncelikle arama yapmak istediğiniz yerdeki çalışmanın boyutunu göz önünde bulundurmalısınız. Hobi amaçlı sadece tek seferlik define aramaları için kullanılan kiralık define dedektörü, maliyet açısından size daha uygun gelecektir. Fakat define aramayı iş haline getirmiş iseniz bir dedektörünüz muhakkak olmalı. Satın alma sürekli aramalarda daha uygundur. İşte kiralık dedektör sizlere tüm marka dedektörleri temin eder. Yerinde yeraltı görüntüleme, yeraltı tespiti de yapan ekibimize ulaşarak, mühendislerimizin raporlama tekniği ile daha fazla bilgi elde edebilirsiniz. Profesyonel arama için tecrübesiz definecilerin en çok tercih ettiği uygulamamız kiralık dedektör uygulamasıdır.

Deep Dedektör

Deep Dedektör, Türkiye’nin ve dünyanın tüm dedektör markaları ve modellerini bulur, test eder ve kendi platformunda satışa sunar. Altın Dedektörü, Define Dedektörü veya Yeraltı Görüntüleme Cihazları aradıysanız doğru yerdesiniz. Firmamız test etkinliğine katılmadığı hiç bir cihazı mağazalarında veya satış mecralarında pazarlamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now Button05324667102