Faydalı BilgilerKonu

Dedektör Hakkında Herşey

Pulse Dedektörler (Derin Pulse Dedektör) 

 • Delta Puls 3s Dedektor (Derin Arama)
 • Ebinger-Secon Upex One 2 Pulse Derin Define Dedektörü (ALMANYA)
 • Lorenz Deepmax Z1 Dedektör
 • Ebinger-Secon Trex 204 Pulse Derin Define Dedektörü (ALMANYA)
 • Delta Pulse 3s Plus Dedektör ( Derin Arama)
 • MİNELAB GPZ7000 DEDEKTÖR (yeni ürün)
 • Minelab Gpx 5000 Dedektör
 • Detech Ssp 5100 Dedektör
 • Golden Mask Deephunter Dedektör (pulse sistem derindir)
 • Garrett Atx Dedektör Pulse
 • Garrett Atx Dedektör Pro Paket

Yukarıdaki dedektör çeşitleri Pulse Dedektör olarak adlandırılır. Pulse Derin darbe dedektörü arıyorsanız bu dedektörlerden biri size yardımcı olabilir.

Dedektor Markalari

Assuva –  Conrad Yeraltı Görüntüleme Cihazı

Emfad Yeraltı Görüntüleme – Fisher – Garrett – Kts Elektronik

Lorenz – Mala Gpr – Marduk – Minelab – MWF – Nokta Dedektör – Okm – Pimax – Teknoloji Ekibi – Tero Vido – Toruk 101 – TreasureHunter3D – Whites – Xp 

Tüm markalarımız “Deep” garantisi ile satılmaktadır. Yardıma ihtiyacınız varsa bize ulaşın. Size en uygun cihazı önerecek olan müşteri temsilcilerimiz tecrübeli eğitimcilerden oluşmaktadır.

Dedektör Satışı

Tüm markaları bir araya getirerek sizlere farklı seçenekler sunar. Bütçe ile alakalı olan kısmı deep dedektör’ün her bütçeye uygun cihazlar stoklamasıdır. Derin Arama Cihazları tek para cihazlarına göre daha gelişmiş olduğu için haliyle fiyatları farklılık gösteriyor. Markalara gelince bu yıl metal aramada en çok tercih edilen Garrett oldu. Eğer kumsalda hobi olarak altın arama yapıyorsanız tercih edeceğiniz en portatif el cihazı Minelab  olmalı. Minelab sadece metal arama cihazı olmakla kalmayıp 2019’a damga vuran cihazlar üretti.

Dedektor Yapimi

Dedektör yapımı elektronikçilerin ilgi alanlarına girer. Devresi karmaşık bir cihaz olmasından dolayı dedektör yapımı zordur. Dünyaca ünlü dedektör markalarını imal edenler dahi bilim adamları ile çalışarak dedektörleri proje halinde üreterek piyasaya sürmüşlerdir. Basit bir dedektör yapımı dahi hem zaman kaybettiren hem de hayli zor bir iştir.

Dedektör Alan Tarama

Alan Tarama Cihazları her ne kadar Dedektör olarak biliniyorsa da bu cihazların kendi kategorisi vardır. Alan Tarama Cihazları, Alan Tarayıcı Cihazlar Boşluk, oda, mezar, mahsen, tünel, su borusu, elektrik tesisatı gibi yerleri bulmada kullanılır. Dedektörler ise metal, altın, gümüş değerli veya değersiz materyalleri bulmada yardımcıdır.

Dedektör Aliexpress

Aliexpress’de satışı yapılan tüm dedektör markaları sitemizde bulunmaktadır. Aslında bu sitede satışı yapılan diğer tanınmamış dedektör markalarını kesinlikle önermemekteyiz. Tıpkı telefon modellerinde olduğu gibi ucuz dedektörler replika dedektör çıkmaktadır. Bu yüzden dikkatli alışveriş yapmanızı öneririz.

Dedektör Altın Arama Fiyatları

Dedektör fiyatları dolara bağımlı cihazlar olduğu için her geçen gün değişiklik göstermektedir. Dedektörler ve fiyatları için buradan bilgi alabilirsiniz.

Dedektör Altın Bulma

Bu rehberde altın için en iyi metal dedektörlerine ve en iyi altın dedektörlerine göz atacağız.Size en iyi önerilerimizi sunmak için çalışma frekansını, teknolojiyi, kullanım kolaylığını ve maliyeti karşılaştırdık.

 Fisher Altın Bug Pro Metal Dedektörü İnceleme

 1. Bu dedektör ve eğer dürüst olmak gerekirse, piyasadaki altın arama  için en iyi metal dedektörü. Hemen Buradan İnceleyin …
 2. Altın Bug Pro 19 kHz çalışma frekansı üzerinde çalışır. Madeni para gibi tüm diğer metallerin üzerinde bir altın şerit algılayabilir. Bu, sadece bir dedektör almanız gerektiği anlamına gelir.
 3. Arama başlıklarıyla başlayalım. Bu güzellik, altını diğer metallere göre tam olarak belirleyen hızlı ayar ve iki eksenli bobinlere sahiptir. Bunlar, su geçirmez olan standart 5 ″ DD yuvarlak kapalı bobinlerdir – tüm altın dedektörlerinin içermediği bir özellik. Nehrin bir seçenek arayışı sağladığı için bunu çok seviyorum.
 4. 5 inçlik bobinler tatmin edici değilse, 11 ” DD su geçirmez arama bobini eki için de bir seçenek vardır, ancak bu paketin bir parçası değildir.
 5. Ses bu detektörde harika. Değişken kesme noktası ayırma sistemi olan ‘V-Break’ dedikleri şeye sahiptir.

Fisher Metal Dedektörü

 1. Bilgisayarlı çoklu ton sesini çok hassas bir hassasiyetle kontrol edebilirsiniz. Alışması biraz zaman alır ancak düşük ses tonu demiri ile yüksek ses tonu altını ayırt etmeye yardımcı olduğu için dili öğrenmeye değer.
 2. Görsel kimlik sistemi gerçekten hedef noktayı saptamaya yardımcı olur ve sinir bozucu ‘sadece demir bulmak için kazma’ süresini ortadan kaldırır. Enerjinizi altın için saklayın.
 3. Zemin dengeleme, altın arama için gereklidir ve bu dedektör seviyesinde beklenir.
 4. İyi haber o zaman Gold Bug Pro’nun tamamen bilgisayarlı gerçek zamanlı bir yer dengeleme sistemi var. Kendini kalibre eder ve bu zorlu külçeyi bulmanıza yardımcı olmak için toprakta hangi minerallerin bulunduğunu gösterir.
 5. Sistem, altının bulunduğu siyah kum alanlarını izleyerek toprak koşullarını izler. Fe3O4 metre, hiçbir şeyi kaçırmamaya dikkat etmek için mevcut mineralizasyon miktarını gösterir.
 6. Gold Bug Pro ayrıca büyük demir nesneler ile çivi gibi daha küçük parçalar arasında ayrım yapar, böylece toprağın altında kazmadan ne olduğu hakkında iyi bir fikir edinebilirsiniz.
 7. Bir toprak okuma makinesi, bir dedektör ve gerçekten bu altınları bulmak isteyenler için mükemmel bir seçim.
 8. Bu makine küçük bir 2,5 pound ağırlığındadır, böylece kol ağrınız olmaz ve jackpottan bir kaç santim uzakta kalmazsınız. 10,2 x 6,2 x 28,5 inç boyutundadır ve 1 9V pil gerektirir.
 9. Bu, birçok dedektörün güvendiği bir dizi makinenin tepesidir – sadece zar zor olan ağırlığı için ciddi bir şekilde düşünülmeye değer.

Garrett AT Su Geçirmez Metal Dedektörü

 Garrett AT Su Geçirmez Metal Dedektörü İnceleme

 1. Garret AT Metal Dedektörü tamamen su geçirmez kitinin bir yüksek teknoloji parçasıdır. Hemen Buradan İnceleyin ….
 2. Bu altın külçe metal detektörü, özellikle sığ tatlı su alanlarında olmak üzere tüm arazilerdeki minik altın külçelerini ortaya çıkarmak için tasarlanmıştır.
 3. Tatlı su gölleri ve akarsularında maksimum 10 feet derinliğe kadar su geçirmezdir, bu nedenle kayırsanız bir kazma işleminden kurtulmayı başarmalıdır.
 4. AT Gold, zaman kaybetmeden altın sinyallerini almaya yetecek kadar büyük olan ve diğer altın metal dedektörleriyle karşılaştırılabilecek kadar büyük olan 5 × 8 DD arama bobinine sahiptir.
 5. All Metal Mode’da çalışırken altın sinyalleri almak için mükemmel olan daha yüksek kHz aralığını ortaya çıkarır. Bu, en derinlemesine fakat büyük hassasiyetle arama yaptığı anlamına gelir. En iyi altın sonuçlarla mümkün olduğunca aşağı ineceksiniz.

Su Geçirmez Dedektör

 1. Çok önemli zemin dengesi, deneyiminizi optimize etmek ve nasıl avlanmayı tercih ettiğinize uydurmak için manuel veya otomatik olarak dahil edilmiştir.
 2. Bu özellik, AT Gold’u yüksek mineralli topraklar için lider panosuna doğru iter – altın türünün büyük olasılıkla bulunması muhtemeldir.
 3. Ama sorduğun ayrımcılığa ne dersin?
 4. AT Gold ayrımcılık modları ciddi bir altın avcısı için şiddetle tavsiye edilir. True All Metal Modu ile birlikte iki modu vardır. Değiştirilebilir ton kimliği için DISC 1 ve DISC 2 modlarını seçin.
 5. Zil sesleri, bulguyu kazmadan ne bulduğunuzu söyler. Tonları yorumlayabiliyorsanız çivi, kalay folyo ve kola tenekeleri bırakabilirsiniz.
 6. AT Gold’un tonları sürekli bir ses tepkisi üzerinde çalışır, böylece dedektörünüzün aldığı nüansları okumaya devam edebilir ve toprağın altında ne olduğunu daha iyi anlayabilirsiniz.
 7. Sinyalleri almak için Tüm Hareketler modunda çalıştırın ve muhtemel bir hedef belirlediğinizde belirleme moduna geçin. Kesin yeri tam olarak belirlemek ve kazıya hazırlamak için sabit tutun.
 8. Garrett AT Gold, 21.3 x 14.4 x 5.7 inç boyutunda ve 6.7 pound ağırlığında.
 9. En hafif makine değil, ama tam olarak ağır değil. Güç vermek için 4 adet AA pil gerekir.
 10. Mastersound kulaklıklarını paketin bir parçası olarak alacaksınız!
 11. AT Gold, ciddi altın avcısı için birçok özelliğe sahiptir.
garrett-dedektor
garrett-dedektor

Minelab Altın Canavarı 1000

Hemen Buradan İnceleyin …

 1.  Minelab Altın Canavarı 1000 birinci sınıf ayrımı modları ve çığır dengeleme yeteneğine sahip bir 45kHz altın dedektörüdür.
 2. Yüksek frekanslar genellikle altın bulmakta daha iyi olduğundan, bu makinenin 45kHz frekansı ve 24 bitlik bir sinyal işlemcisi ile, diğer metal nesnelerden suları kirletmek için gürültü ve yanlış sinyaller getirmeden iyi eşyaların nerede saklandığını gerçekten belirleyebilir.
 3. Ayrıca 10 ”x 6” çift D bobini ve 5 ”çift D bobini fiyatı var – başkaları bunu teklif etmiyor.
 4. Piyasadaki diğer yüksek frekanslı altın dedektörleriyle karşılaştırıldığında Minelab Gold Monster 1000 demir ayrımını artırdı ve tuzlu suyun iletkenliği ile daha iyi başa çıkıyor.
 5. Sinyallerinizi kolay okunur hale getirmek için tam dijital elektroniklere ve üzerinde çalıştığınız toprağa uyması için otomatik zemin dengesine sahiptir.

Metal Dedektörü

 1. İsterseniz tercihinize olan hassasiyeti hassas bir şekilde ayarlayabilirsiniz, ancak makine ile gitmeyi seviyorum – Minelab, elde edebileceğimden kesinlikle daha iyi ayarları bulmak için çok çalıştı.
 2. Otomatik gürültü önleme, parazitsiz zayıf altın sinyallerine konsantre olmanızı sağlar. Gerçekten kapsamlı taramalar yapmaktan hoşlanıyorsanız, bu sizin için olanıdır.
 3. Bu aynı zamanda kullanımı kolay bir altın metal dedektörüdür. Acemiler için hızlı bir başlangıcı var ve kontroller düz.
 4. Cep telefonlarımızla hemen hemen çalışabilecek olanlarımız rahat bir nefes alacak – bu altın avcısını bulmak için bir gadget ucube veya astrofizikçi olmanıza gerek yok.
 5. 23.6 x 5.1 x 9.8 inç boyutunda ve 6.8 pound ağırlığında. Kuruluma bir lityum-iyon pil dahil edilmiştir.
 6. Eğer ciddi bir altın arayıcısıysanız, bu makinenin bulgularınızı arttırması zorunludur. Ne kadar küçük olursa olsun, altınları iyice araştırmak harika bir iş çıkarır.
 7. Aynı fiyattan daha az özelliğe sahip, ancak teknoloji ve süper yüksek frekans, onu mükemmel bir altın avı arkadaşı yapıyor.
metal-dedektoru
metal-dedektoru

Tesoro Lobo Super TRAQ

 1. Tesoro Lobo Super Traq tüm yetenekleri için derin bir arayan altın maden makinesidir.
 2. Öyleyse arama başlığı ile başlayalım. Önceki önerilerimin boyutunun iki katı olan standart olarak 10 inçlik geniş bir eliptik tarama. Eğer geniş bir alanı kapsıyorsanız ya da aynı yerde çok fazla zaman harcamak istemiyorsanız, bu yardımcı olacaktır.
 3. SuperTraq, altın arama yetenekleri için yüksek bir 17.5 kHz frekansa sahiptir; AT Gold veya Gold Bugs’un 19 kHZ’si kadar yüksek değildir, ancak oldukça mineralli topraklarda altın külçelerini bulmak için hala yeterince iyidir.
 4. Zemin balans ayarı bu dedektörde biraz farklıdır. Tamamen bilgisayarlı yer dengeleme yerine, Alkali, Normal ve Siyah Kum arasında seçim yapma seçeneğiniz vardır. Makine daha sonra bu modlarda zemin dengesini kendiliğinden düzenler.
 5. Nerede olduğunuzu ve hangi toprakta bulunduğunuzu biliyorsanız, bu oldukça kullanışlıdır. Uzmanlar altın arama yapanlar bunu bilecek, ama bir acemi iseniz, önce bunu öğrenin.
 6. Metalik çöp kutusunu görmezden gelebilir, altınları izleyebilir veya para ya da emanetler için sallamayı seçebilirsiniz – bunun yerine iki makine satın almanıza gerek kalmaz.
 7. Supertraq bir pinpoint modu içerir, böylece tam olarak nereye kazacağınızı bilirsiniz ve hassas ayırım moduyla birleştiğinde gün boyunca teneke folyosu ve çivileri temizlemeyeceksiniz.
 8. 21,5 x 8,7 x 4,8 inç ölçer ve 3,5 lbs ağırlığındadır.
 9. Gitmek için 8 x AA pil gerekir ve hakemler onları değiştirmeden önce 20-30 saat dayanacağını söylüyorlar.

Dedektör Altın Bulma

Altın külçelerini avlamak ister misiniz? Eğer öyleyse, zorlu zemin koşullarını kaldırabilecek bir metal detektörü bulmak çok önemlidir . Bu makalede, bütçeniz ve deneyiminiz için doğru seçimi yapmanıza yardımcı olmak için altın için en iyi sekiz metal dedektörü listeledik.

 1. Fisher Gold Bug Pro
 2. Garrett AT Gold
 3. Fisher Gold Bug 2
 4. White’s Goldmaster GMT
 5. Tesoro Lobo SuperTRAQ
 6. Minelab GPZ 7000
 7. Minelab GPX 5000
 8. XP DEUS

Dedektör Arama Başlığı

Dedektör Altın, Metal, Gümüş gibi arama başlıkları içerir. Fakat yeni nesil dedektörlerde artık bu geçerli değil. Tek başlıkla tüm materyalleri kolayca bulabilirsiniz. Fakat eski dedektörler için arama başlığı arıyorsanız, tüm dedektörlerin arama başlıkları bulunmaktadır. Hemen bize ulaşarak model bilgisi ileterek başlık siparişi verebilirsiniz.

Dedektör İle Altın Arama

Metal dedektörü ile altın arama yapmak popüler bir hobidir – ve nedenini söylemek kolaydır.

Potansiyel olarak kazançlı olmasının yanı sıra, altın avcılığı çok eğlencelidir. Aslında, araştırma için boş zamanı olan birçok insan bu zamanlarının çoğunu tüketiyor!

Ancak, madeni para veya kalıntı aramaktan farklı olarak, altın avlamak istiyorsanız doğru dedektörü bulmak esastır . Dedektörlerin çoğu, altının bulunduğu zorlu ortamlarla başa çıkamadığından, hangi modeli satın alacağınızı dikkatlice düşünmek önemlidir.

Altın dedektörde nelere dikkat etmelisiniz? Ve piyasadaki bu kadar çok (pahalı) model ile nasıl seçim yapabilirsiniz?

Tam bir satın alma rehberi sayfasını aşağıya ekledim, ancak işte altın avlamak için bir metal detektörü seçerken kilit faktörler:

 • Bütçenizi Bilin –  Altın metal dedektörleri pahalı olabilir, özellikle nabız endüksiyon modeline ihtiyacınız varsa (birazdan daha fazla). Bu, yine de en yüksek kalitede bir Minelab’a 8000 dolar harcamanız gerektiği anlamına gelmiyor – ve bazı ortamlarda daha ucuz bir model neredeyse kadar etkili olabilir. Buna yardımcı olmak için, üst modellerimi fiyat aralığına göre sınıflandırdım.
 • Yüksek Frekans VLF veya Darbe İndüksiyon Teknolojisini Seçin –  Her iki metal dedektör tipinin de avantajları ve dezavantajları vardır, bu nedenle doğru seçim gereksinimlerinize bağlıdır. Küçük altın külçelerini bulmak için gereken duyarlılığa sahip olmadıklarından, düşük frekanslı VLF makinelerden (<15kHz) kaçının.
 • Dedektörün Yüksek Mineralleşmeyle Başa Çıkabileceğini Kontrol Edin –  Altın, yüksek seviyede mineralleşmeyi içeren toprakta bulunur, bu da normal detektörleri kullanırken çok fazla konuşmaya neden olabilir. Bir altın dedektörü ya bunu filtreleyebilmeli ya da tamamen görmezden gelmelidir.
 • Manuel Zemin Dengesi ile bir Detektör edinin  – Zorlu yerlerde avlanırken makinenizin zemin dengesini manuel olarak ayarlayabilme özelliği önemlidir.
 • Avlanma Yerinizi ve Hedeflerinizi Araştırın –  SİZİN için en iyi altın metal dedektörü nerede beklediğinize bağlıdır. Mineralizasyon, çöp miktarı, ortalama külçenin derinliği ve büyüklüğü hepsi doğru seçimi etkiliyor. Aşağıdaki mini yorumları okurken bu düşünceye dikkat edin.

Dedektör Bayiliği Almak

Dedektör bayilikleri ni firmamızla veya farklı dedektör markaları ile beraber geçerek yapacağız. Dedektör satış yapmak ve ek gelire ihtiyaçlarınız varsa, yine firmamıza ulaşarak tali satış imkanlarımızdan faydalanabilirsiniz.

Dedektör Cihazı

Bulucu yarayan ve bulma eden cihazların adıdır. Bu aygıtları arama yapmak istediğiniz bölgeeye ve ne arananlara bağlı olarak. Derin Dedektör seçimi, bu cihaz daha çok derine gömülü hazineler, sandıklar, küpler için etkilidir. Tek Para Dedektörleri ise 15 – 20 cm arası yanı sıra giden para bulma hedefi ile satın alınır. Tek para dedektörleri en fazla 40 cm’e kadar algılar. Daha derin aramalar için bu dedektörler tercih edilmez.

Dedektör Çubukları

Dedektör Çubukları değil Alan Tarama Çubukları vardır. Eski sistem alan tarama cihazlarının ucunda bulunan çubuklar neredeyse tarihe karıştı. Satışını yapıyor muyuz Evet. Muyuz öneryor? Hayır =)  Alan Tarama Çubukları na para harcamak yerine daha etkili cihazlarımızı ister istemez misiniz? En iyi alan tarama cihazımız burada ….

Dedektör Çeşitleri ve Fiyatları

Dedektör Çeşitleri ve Özellikleri

Dedektör Çeşitleri:

En İyi Giriş Seviyesi Altın Dedektörleri

Bu sizin ilk altın metal dedektörü nüz ise, fiyatı ve konseptinizi dengeleyen giriş seviyesi bir model seçmenizi istediğinizim. Bu modeller, bu listedeki bazı dedektörlerde bulunan gelişmiş özelliklere sahip olanların özellikleri, ancak bu doğru ortamlarda iyi bir iş yapamayacakları ayarlamak gelmez.

Giriş seviyesi dedektörü için ne kadar ödeme yapalım?

Bazı mükemmel “normal” metal detektörlerini yaklaşık 250-300 $ orada bulabilirken, giriş seviyesi bir altın dedektörü için en az 500 $ harcamanızılmaktadır. Daha az bir şeyin, altının olması zor ortamlarda etkisiz olması muhtemeldir.

En İyi Orta Kaliteli Altın Dedektörleri

Altın metal dedektöründen daha uzun süre var, ancak bu listedeki üst düzeydeki modelleri arayayamazsanız, sonraki orta sınıf modelleri ideal çözüm olabilir.

Her üç dedektörü  1000 dolardan daha az maliyetlidir  , ancak küçük altın gevreğine karşı hassastır ve yüksek seviyelerde mineralleşmeyi kaldırabilir.

Bu listedeki orta seviye dedektörlerin portresi bir model görüntüleyin: hepsi eski eski haritaları. Bunun için iyi bir sebep var!

Bu modellerin altının olmasını zorlu ortamlarda yönetilmesi gereken odaklı, oldukça dayanıklıdır ve altın için avlamak için ihtiyacınız olan tüm özellikleri sağlar. “Orta seviye” fiyat aralığındaki yeni modeller bazı durumlarda ekstralar, ekleyen, bu klasik makinelerin mükemmelliğini, hatta hiç geliştirmediler.

En İyi Yüksek Kaliteli Altın Dedektörleri

Altın arama konusunda ciddi olanlar için, yüksek kaliteli dedektörler üstün performans ve derinlik sağlar. Ucuz değiller –  4000 $ veya daha fazla ödeme talepiyorlar – ancak daha ucuz modellerin olmasınımadım altın külçelerini bulabiliyorlar.

Dedektör Türleri

Sadece bazı metal dedektör türlerinin altın bulabilmesiyle yanlış bir kanı vardır. Altın sadece başka bir metal, bu yüzden tüm dedektörler onu  doğru şekilde bulabilir . Öyleyse, neden altın için istediğin fazladan ödeme yapmak yerine herhangi bir dedektör kullanmıyorsunuz?

Bunun nedeni, altının belirlemesi için bozuk para veya hedefidan daha zorlanır.

İlk olarak,  altın külçeleri ondan küçüktür  ve bu da tespit edilmeden zorlaştırır. Nispeten büyük paralardan ziyadede bir gramdan daha az olan külçeleri arayacaksınız.

Yüksek  mineralli toprakta bulunur  . Düşük frekanslı VLF dedektörleri, mineralizasyon ve yüksek demir içeriği ağır girişime neden olduğu için bu koşullarla mücadele eder.

Bu zorluklarla başa çıkmak için donanımlar olmadan, sürekli altın külçelerini ve yongaları bulamazsınız. Ortalama metal dedektörü işinizi görecektir.

Dedektör Derinlikleri

Altın arama için yaygın olarak kullanılan iki tür dedektör vardır:  yüksek frekanslı VLF  ve  darbe indüksiyonu  .

Her ikisinin de avantajları ve dezavantajları var, buradaki tüm üyeler için “en iyi” bir seçenek yoktur. İşte onun için kısa bir genel bakış.

Yüksek Frekans VLF Dedektörleri

Altın Bulmak İçin Tasarlanan Çok Düşük Frekanslı (VLF) dedektörler, maden cevheri emanetlerinden daha yüksek çalışma frekansına sahiptir. 5-15kHz frekansa sahip olsa da, altın için tasarlananlar 15-75kHz düzeyindedır.

Neden frekanstaki fark?

Frekans ne kadar yüksek olursa, bir VLF dedektörü o kadar küçük altın külçelerini bulmakta daha iyidir. Ancak, düşük frekanslı dedektörler zemine daha derinden baktığında, bu derinlik maliyetine gelir.

Bir VLF makinesinin bir avantajı elektronik ayrımcılıktır. Bu, çelik ve demirden yapılanlar gibi genel önemsiz maddeleri filtrelemenize izin verir. VLF dedektör leriğinde darbe endüksiyon modellerinden daha ucuzdur.

Dezavantajı VLF dedektörleri mineralizasyona karşı daha hassas olmalarıdır ve sık sık yanlış sinyallere neden olabilir. Altın için en iyi metal dedektörleri, mineralleşmeden önce parazitleri filtrelemek için mükemmeldir, ancak mükemmel değildi.

Darbe İndüksiyon Dedektörleri

Darbeli indüksiyon metal detektörüleri daha da pahalıdır, ancak  mineralizasyonu görmezden gelmek daha iyidir  . Bu, onları sert zemin mineral koşullarına sahip olanlar için mükemmel bir seçim haline geliyor. Darbeli endüksiyon makineleri, daha derine gömülmüş büyük altın külçelerini de bulabilir.

Yine de PI metal dedektörlerinde bazı sakıncalar var. Fiyatın yanı sıra, puls endüksiyon dedektörleri  önemsiz şekilde ayırt edemez  . Ayrıca, yüksek frekanslı VLF makinelere göre daha küçük külçeler bulmata daha az etkilidirler.
Hangisini Seçmelisin?

Boyut yüksek frekanslı VLF veya nabız indüksiyon dedektörlerinin tüm senaryolarında “en iyi” oluyorsa söyleyebilmeyi isterdim, ancak bu boyutta bir kötülük yapıyor olur.

Gerçek şu ki, tüm ortamlar için doğru seçenek yoktur. Bunun yerine,  isteimleriniz için en  iyi istediğiniz seçmeniz gerekir.

Nispeten düşük mineralleşmeye sahip avlanma odaları için, yüksek frekanslı bir VLF dedektörü mevcuttur, daha fazla olan olan daha küçük külçeler bulabileceksiniz. Tabii ki, derine gömülü daha büyük külçeler, daha düşük bir frekans daha iyi olabilir.

Öte yandan, yüksek seviyelerde mineralizasyonla avlanıyorsanız, bir darbe endüksiyon çözümünde daha iyi performans göstermesi muhtemeldir. Bu modeller mineralizasyonu görmezden gelmekte ve gerçek hedeflere odaklanmakta mükemmeldir. Hala bir VLF dedektörü kullanabilseniz de, daha iyi yanlış sinyalle uğraşmanız gerekir.

Hedef bölgenizde ne kadar çöp kutusu oluyor da onu alıyorsunuz. Çok fazla çöp varsa, bir VLF dedektörü istenmeyen istekleri ayırt edebileceklerinden daha iyi bir seçimdir. PI dedektörleri bu işte iyi değil.

Bunların hepsi kafa karıştırıcı geliyorsa, seni suçlamıyorum! Düşünecek çok şey var. İşte hızlı bir özeti:

 • Bir PI modelini arayayamıyorsanız, dedektörünüzden daha fazla çok yönlülük durumunda, “değersiz” arayarak istediğiniz veya bağlandığınız bir küçük derinlikteki küçük külçelere odaklanacaksanız,  yüksek frekanslı bir VLF dedektörü  seçin.
 • Çok mineralli bitki avciliği yapabilir, çok fazla çöpçüyle uğraşabilirsiniz gerek kalmadan, daha büyük bir bütçeye sahip olmalısınız ve dedektörünüzde altın avcılıkınız için planlamanızın amacı , bir  darbe endüksiyon dedektörü istediğiniz  .

Dedektör Devresi Fiyat

Dedektör devresi satın almak için mühendislerimizle görüşme yapabilir. Bunun için bize ulaşın.

Dedektör Devresi Satılık, Dedektör Devresi …

Dedektör Dünyası

En iyi modeller ( Minelab GPZ 7000 gibi) 10.000 ABD dolarının üzerinde bir liste fiyatına sahiptir. Bu, en son teknolojiyi ve bu makinelerin işlevselliğini yansıtıyor, ancak çok büyük ölçüde para. En iyi DEDEKTÖR lere Tüm ihtiyaçlarınız olmasa safra, darbe endüksiyon modellerinin Binlerce dolara mal Olması yaygındır.

Bu yüzden ne kadar harcamak istediğimizi bilmiyorsanız, ne demek dedektörleri Dedektörden biri. Kafanızı karıştırmamak için uzmanımızın dedektörülerin açıklaması hakkında bilgi alın. Ne arayacağınızı ve nerede arayacağınızı istediğiniz aradığınız dedektörü bulmanızı hiç zor olmayacak. 

Dedektör En Ucuz

Sitede en ucuz portatif el dedektörü olarak satılan, yeni başlayanların tercih ettiği ürün  Garrett Ace 200i’de.

En iyi darbe indüksiyon modelleri birçok insan bütçesinin Dışında olsa da, Yüksek frekanslı VLF DEDEKTÖR leri GENELLİKLE Oldukca Ucuz dur. Kısıtlı bir bütçeeniz var avlanma ortamıınız için kesinlikle gerekli olmadıkça PI dedektörlerinden uzak durunuz en iyisidir (iyi bir örnek, zeminin mineralli olması durumudur).

Eğer bir tane büyük bütçeniz varsa ve sadece en iyi adresiniz varsa, Minelab GPZ 7000 gibi pahalı modellerin pazardaki en iyiler arasında hiç hiç şüphe yok.

Bu, de yine  ona  makarnalık İçin Doğru seçim oldukları anlamına gelmez – avlanma yerinizdeki çöp, mineralizasyon külçe Türü miktarını UNUTMAYIN ettik.

Dedektör Firmaları

Altın metal dedektörü özelliklerinin tasarımı bakmaya başlamasının bunaldınız. Teknolojiye özel herhangi bir sektörde olduğu gibi, odaklı en yeni özellikler veya heyecan verici yeni teknolojilerle övünmeyi severler. O yuzden firma seçmekte de zorlanırsınız. Her firma en iyi olduğu konusunda sizi ikna ediyor. Önemli olan satıcısı dedektör bilgisidir. Firmanın kurumsallığı veya sizlere ikramasını alıyorsanız. Sizleri güler yüzle karşılaştırarak evet sayısını ancak en iyi dedektörü doğru bilgisini önermediği bu güler yüz bakımı yaramayacaktır. =)

Yeni özellikler, altınları daha etkili bir şekilde avlamanızı yardımcı olsa da, en önemlisi onu zaman  dengesi  ,  ayrım  ,  mineralizasyon  (daha önce tartıştığımız) işleme  kabiliyeti  ve  çalışma sıklığı olacaktır  . İşte ona genel bir bakışla araştırıyor, satışını yapıyor, soruyor …

Dedektör Fiyat Listesi

Dedektörlerin seçeneklerini kullanarak  sektörün en iyilerini sıraladık. Dünya uzerinde  DEDEKTÖR   derin CİHAZLAR  Üreten firmaların testi etkinliklerinde tr çok Fonksiyon niteliği Olan Ürünleri bloglarımızda paylaşmaya deva ediyoruz. Tüm markaları bir araya getirerek sizlere farklı seçenekler sunar. Bütçe ile ilgili olanlardan biri derin dedektör’ün her bütçeye uygun enstrüman stoklamasıdır. Derin Arama Cihazları  tek para cihazlarına Göre daha Gelişmiş oldugu icin Haliyle fiyatlari Farklılık gösteriyor. Markalara gelince bu yıl metal aramada en çok tercih edilen  Garrett  oldu. Eğer kumsalda hobi olarak altın arama yapmak isterseniz tercih edeceğiniz en portatif el cihazı  Minelab olmak   . Minelab sadece metal arama cihazı olmakla kalmayıp 2019’a damga vuran cihazları üretti. Derin Arama Dedektör’ünde bu yıl birinci sınıf dedektör de yine  minelab  oldu.

Dedektör Fiyatları Altın

Daha önce de belirttiğim gibi, altın metal dedektörlerinde “özel” bir şey yok. Altın saptama şansını en üst düzeye çıkarmak için açık olsa da, altın külçeleriyle birlikte çöp de dahil olmak üzere tüm metal türlerini bulabilecekler.

Bu nedenle ayrımcılık önemli bir özelliktir. VLF dedektörleri tasarımı demir çelikten yapılanlar gibi genel önemsiz içeriği görmezden gelebilir. Çok fazla çöp olan ortamlarda bu, gereksiz hedefleri kazma konusunda çok zaman kazandırabilir. Fiyatlar İçin Göz Atın …

Dedektör Fiyatları En Pahalı

Lorenz Deepmax Z1 Dedektör PI Sistem Tanım Dedektör En Pahalı Dedektörlerimiz Arasında …

Lorenz Dedektör 

Lorenz Deepmax Z1 Dedektör PI Sistem Dedektör Tanımla – FONKSİYON

LORENZ DEEPMAX Z1 , hareketsiz Darbe GBS (Darbe Zemin Dengeleme Sistemi = Titreşimli Toprak Ayar Sistemi) karmaşık yapı. Kısa ve şiddetli manyetik titreşimler, bu konuda kontrol hattı ile yayılır.Bu manyetik titreşimler, metal tipi iletken maddelerde, burada girdap akımları vardır. Bahsi geçen girdap akımıları, metal objede korunacak ve başlık açık şekilde yayılan manyetik titreşim sona erdiğinde kaybolacaktır.

Dedektör Fiyatları En Ucuz

ACE 200i ‘nin kalitesi ve performansıyla hemen hazine bulmaya başlayabileceksiniz. Herkes için kolay kullanım! Tüm tanımları avcılarının ve dedektörlerin özelliğine göre değiştirir, düzenlenmiş toprakları temizle Hedefi Tanımlama Özelliği ve Arama Seçenekleri / Metal Ayırma özelliği vardır. Dolayısı ile en ucuz dedektör Garrett Ace 200i oldu.

 • Dedektör Fiyatları İkinci El
 • Dedektör Fiyatları Sahibinden
 • Dedektör Fiyatları ve Özellikleri
 • Dedektör Fiyatları
 • Dedektör Garrett
 • Dedektör İkinci El
 • Dedektör İle Altın Arama
 • Dedektör İle Altın Bulma
 • Dedektör İle Define Arama
 • Dedektör Kaç Para
 • Dedektör Kiralama Fiyatları
 • Dedektör Kiralama Merkezi
 • Dedektör Kiralama
 • Dedektör Kulaklığı
 • Dedektör Markaları
 • Dedektör Minelab 5000
 • Dedektör Minelab
 • Dedektör Özellikleri
 • Dedektör Sahibinden
 • Dedektör Satan Yerler
 • Dedektör Satılık
 • Dedektör Sualtı
 • Dedektör Ucuz
 • Dedektör Z1
 • Dedektör
 • Dedektörcü
 • Dedektörle Altın Arama
 • Dedektörle Altın Bulma
 • Dedektörle Arama
 • Dedektörle Define Arama
 • Dedektörle Bulma’yı Tanımla

Daha Fazla Bilgiye İhtiyacınız Varsa Buradan Bulun …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now ButtonTıkla Ara : +905324667102