İndirim!

Conrad Pro 800 Yeraltı Görüntüleme Cihazı Em Sistem

(1 müşteri değerlendirmesi)

1.00 

Conrad Pro 800 EM Sistem en iyi fiyatla deepdedektor.com’dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla Conrad Pro 800 EM Sistem ayağınıza gelsin!

Sipariş ve Bilgi : +905324667102

4 adet stokta

Conrad Pro 800

Conrad Pro 800 EM Sistem en iyi fiyatla deepdedektor.com’dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla Conrad Pro 800 EM Sistem ayağınıza gelsin!

conrad-pro-800
conrad-pro-800

Conrad Pro 800 Özellikleri

 • Maksimum ölçüm derinliği: 15 m
 • Çalışma Voltajı: 12 V
 • Toplam Boyut: 180 x 250 x 55 mm
 • Ağırlık: 3000 g
 • 128 Mhz işlemci
 • 1024 MB bellek
 • 64 x 128 piksel çözünürlük
 • Kablosuz kompakt tasarımlı ana ünite
 • Eşzamanlı grafik aktarımı
 • 16 hafıza kayıt fonksiyonu
 • Otomatik ve manuel arama seçimi
 • Işık ve kontrast ayarı
 • Manyetometre

En önemlisi derin nüfuz eden EM sistemi ile birlikte, nesneleri derinlemesine bulabilen bir tarama fonksiyonuna sahiptir. Ayrıca 10 cm x 10 cm’den büyük ve 30 cm’den derin nesneleri ortaya çıkarabilirsiniz. Hatta Conrad , basit kullanımı sayesinde  düz olmayan zeminlerde rahatlıkla kullanılabilir.

conrad-pro-800
conrad-pro-800

Üstelik CE Kalite yönetmeliklerine uygun 2 yıllık servis garantisi ve 5 yıllık ücretli yedek parça garantisi ile  Conrad ürünü yeraltındaki gözünüz olacak.

CONRAD PRO – 800

Derinliğe nüfuz eden EM sistemi ile beraber ayrıca, derinlikteki objeleri bulabilecek tarama fonksiyonuna da sahiptir. 10 cm x 10 cm ‘ den büyük ve 30 cm ‘den derin objeleri daha derinden ortaya çıkarabilirsiniz. CONRAD PRO – 800 basit kullanım şekli ile düz olmayan zeminlerde de rahatlıkla kullanılabilmektedir.

2 yıl servis garantili ve 5 yıl ücretli yedek parça garantili, CE Kalite yönetmenliklerine uygun, CONRAD PRO – 800 ürünü sizin yer altındaki gözünüz olacaktır.

Conrad Pro 800 derinliğe nüfuz eden EM sistemi ile beraber ayrıca, derinlikteki objeleri bulabilecek tarama fonksiyonuna da sahiptir. 10 cm x 10 cm ‘ den büyük ve 30 cm ‘den derin objeleri daha derinden ortaya çıkarabilirsiniz. Conrad  basit kullanım şekli ile düz olmayan zeminlerde de rahatlıkla kullanılabilmektedir.

2 yıl servis garantili ve 5 yıl ücretli yedek parça garantili, CE Kalite yönetmenliklerine uygun, Conrad  ürünü sizin yer altındaki gözünüz olacaktır.

Conrad Pro 800 CE Kalite Politikalarına Uygunluk Belgesine Sahip Görüntülü Define Arama Cihazıdır

Pro 800 arama yapılan hedef alandaki, düzensizlikleri algılayan elektro-manyetik pulse metoduna dayanmaktadır. Böylece, cihaz doğal özellikler olan katman oluşumlarını, boşlukları , yeraltı su seviyelerinin yanısıra mezar yada gömülü nesneleri algılar ve bulmanızı sağlar. Basit kullanımı ile size en büyük yardımcı Conrad Pro 800 hakkında bilgi alın …

Üstün mikroişlemci teknolojisi sayesinde toprak ayarı, derinlik ölçümü ve 16 adet hafızada data saklama cihaz tarafından otomatik olarak yapılmaktadır. 3 Boyutlu grafik ile analiz edilen bölgenin değerlendirilmesi bilgisayar aracılığıyla canlı, renkli ve detaylı olarak yapılabilir ve böylece çalışmalarınızı daha profesyonel hale getirebilirsiniz.

Conrad Pro 800 yeni özellikleri ve güncellenmiş içeriğiyle kullanımı daha basit ve daha profesyonel.

Yeraltı görüntüleme için kamu hizmeti tespiti uzaktan algılama araçları on yıldan uzun bir süredir mevcuttur. Belediyeler ve kamu alanları için yeraltı görüntüleme rapolama hizmetlerinde aranan materyalleri tespit etmek için hem elektromanyetik (EML) hem de yere nüfuz eden radar (GPR) donanım ve yazılımları kullanıyoruz. Bu şekilde ihtiyaçlarınız varsa sitemizden tüm yeraltı görüntüleme cihazlarını kitralayabilirsiniz.

Endüstri standardı araçlar, iletken boruları ve kabloları tespit etmek için bir sinyal üreteci ile birleştirilebilen elektromanyetik (EML) algılama çubukları bulunduruyoruz. Bu çubuklar sığ ve derin altyapıyı tespit etmek için birkaç frekans kullanır, ancak temel olarak 2B konum belirleyicilerdir. Erişilebilir ve iletken olduğu sürece (boru veya kabloda bir sinyal indükleyebilmek için) yeraltı altyapısını tespit etmek için etkili ve kullanımı kolaydır. Kendiniz restivite edecek bilgiye sahip değilseniz bizim mühendislerimiz aracılığı ile boru, kablo, boşluk bulma, kanal bulma işlemlerini yapabilirsiniz.

Yeraltı Görüntüleme Cihazlarını satın alabileceğiniz gibi, aynı zamanda kiralayabilirsinizde! Yardıma ihtiyacınız varsa bize ulaşın …

CONRAD GÖRÜNTÜLÜ SİSTEMLER ŞİMDİ TABLET PC LERDE!!!!

DAHA KOLAY KULLANIM VE DAHA KOMPAKT TASARIM CONRAD’DA.

Conrad Pro 800, Conrad Pro 800 Yorumları, Conrad Pro 800 Fiyatı, Conrat Pro 800, Conrad Pro 800 Kullanıcı Yorumları, Pro 800 Dedektör, Conrad Pro 800 Dedektör, Conrad Gpr 800 Fiyatı, Pro 800 Conrad,
Conrad Pro 800, Conrad Pro 800 Yorumları, Conrad Pro 800 Fiyatı, Conrat Pro 800, Conrad Pro 800 Kullanıcı Yorumları, Pro 800 Dedektör, Conrad Pro 800 Dedektör, Conrad Gpr 800 Fiyatı, Pro 800 Conrad.

CE Kalite Politikalarına Uygunluk Belgeli Video Hazine Arama Cihazı

Pro 800, yeni özellikleri ve güncellenmiş içeriğiyle kullanımı daha basit ve daha profesyonel.

Böylece Pro 800, hedeflenen alandaki düzensizlikleri tespit eden elektromanyetik darbe yöntemine dayanmaktadır. Fakat cihaz, katman oluşumları, boşluklar, yer altı su seviyeleri gibi doğal özellikleri, mezarlar veya gömülü nesneler gibi doğal özellikleri algılar ve tespit eder.  Kısaca basit kullanımıyla en büyük yardımcısı Conrad Pro 800 hakkında bilgi alın.

Son olarak üstün mikroişlemci teknolojisi sayesinde toprak dengesi, derinlik ölçümü ve 16 hafızada veri depolama cihaz tarafından otomatik olarak yapılmaktadır. 3D grafiklerle analiz edilen bölgenin değerlendirilmesi bilgisayar ile canlı, renkli ve detaylı hale getirilerek işinizi daha profesyonel hale getirebilirsiniz.

Son Olarak;

Eğer Burada Aradığınızı Bulamadıysanız ; 

Daha fazla arama için google …

Conrad Pro 800 Yeraltı Görüntüleme Cihazı Em Sistem için 1 değerlendirme

 1. Dedektör

  Conrad Pro 800 EM Sistem en iyi fiyatla deepdedektor.com’dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla Conrad Pro 800 EM Sistem ayağınıza gelsin!

Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hoşunuza gidebilir…

Başa dön tuşu
Call Now ButtonTıkla Ara : +905324667102