İndirim!

CAT 4 Radiodetection Kablo Konum Bulma Cihazı

(1 müşteri değerlendirmesi)

1.00 

CAT 4 Radiodetection Kablo Konum Bulma Cihazı fiyatı özellikleri ve yorumları hakkında detaylı bilgiler, kolay satın alma seçenekleri …

Online Sipariş ve Bilgi: +905324667102 

4 adet stokta

CAT 4 Radiodetection Kablo Konum Bulma Cihazı fiyatı özellikleri ve yorumları hakkında detaylı bilgiler, kolay satın alma seçenekleri …

CAT 4 Radiodetection Kablo Sızıntılarını Önleme

İlk olarak CAT4 ve Genny4 serisi, kazı sırasında gömülü kabloları ve boruları önleyerek personelin yaralanması ve kamu hizmeti hasarının azaltılmasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

CAT 4 RADYODETECTION Genel Bakış

Hızlı Algılama, Daha İyi Algılama

Bu kablo cihazı CAT4 dijital platformu, operatöre yardımcı olmak, programları zeminden daha fazla bulmak için özel olarak tasarlanmış son derece rafine bir bulma yetenekleri sunar.

CAT4 Kaçınma Modu ™ operatörün Güç, Radyo ve Genny sinyalleri için tasarlanan kazı alanını kontrol etmesine ve tek bir taramada bulunan programları tespit etmesine olanak tanır.

Hızlı gömülü bir iletkende tepe tepkisi ve bir operatörün ‘su seviyesi izinin’ sıfır noktasında bir çubuk grafiği gibi özellikler.

Genny4 Signal Generator, aynı anda çift frekanslı sinyal çıkışını bulmaya izin verir.

Genel amaçlı konumlandırmalar için tanıdık 33kHz’in yanı sıra, Genny4, Spurs dahil olmak üzere iletimi vardır.

Bu cihaz telekom ve sokak aydınlatması gibi küçük çaplı kabloların yerini kolaylaştırmak için tasarlanmış ikinci bir yüksek frekans sinyali iletir.

Zor konum belirlemeleri için, güç artırma işlevi ayrıca Bul sinyaline ve derin yolculuğa olanak tanır ve programlara kolayca bağlanır.

CAT 4 Radiodetection Özellikler

Kısacası kablo Önleme Araçları, CAT4 ve Genny4 ve Radiodetection’ın serisi, programları daha hızlı ve temelli bulmak için operatörlerin 30 yılı aşkın Kablo Önleme uzmanlığı üzerine inşa edilmiştir.

CAT 4 Radiodetection Daha Büyük Algılama, hızlı algılama

Başka bir değişle CAT4 Kaçınma Modu ™ operatörün Güç, Radyo ve Genny4 sinyalleri için tasarlanan kazı alanını kontrol etmesine yardımcı olur. Hatta bulunan programları tek bir taramada tespit etmesine olanak tanır.

Çubuk grafik ‘su seviyesi izi’, kullanıcının hızlı bir şekilde sıfırın üzerine çıkmasını ve gömülü bir iletken olmasını sağlar.

Genny4, eşzamanlı çift frekanslı Sinyal çıkışı sağlar. Genel amaçlı tanıdık 33 kHz sinyalini ve ayrıca Genny4 özel Küçük Çaplı iletilerini bulur.

Dolayısıyla Spurs dahil olmak üzere telekom ve sokak aydınlatması gibi araçlardan konumunu kolaylaştıran frekansı bulur.

Hatta zor buluntular için, Signal Boost işlevi, Genny4 sinyallerinin daha fazla ve daha derine gitmesini ve daha kolay programlara iki katına çıkmasını sağlar.

CAT4 Dinamik Aşırı Yük Koruması özelliği, yüksek seviyeleri otomatik olarak filtreler

Parazit, operatörlerin elektriksel olarak gürültülü alanlarda ve transformatörler gibi yüksek gerilim kabloları altında bile çalışmaya devam etmesine olanak tanır – ve operatörün hiçbir girişe ihtiyacı yoktur.

Daha Güvenli Kazın

Daha net ifade ile güvenlik açısından kritik bir araç olarak, CAT4 ve Genny4 gibi güvenli çalışmayı desteklemek ve kamu hizmetlerinin grev oranlarını düşürmeye yardımcı olmak için tasarlanmış bir dizi özellik sunar.

Aslında bu cihaz StrikeAlert ™, araçların operatörünü sığ topraktan uyarırken, uygunsuz kullanım alışkanlıkları, düzeltici eylemi teşvik eder.

Bu nedenle SWING ™ uyarısı verir. Eğitim ihtiyaçlarının belirlenmesine yardımcı olmak için eC.A.T4 ™ ve gC.A.T4 ™ modelleri için temel parametreleri bulun.

Artık yerleşik veri toplama, her saniye kayıt parametreleri. GC.A.T4, yalnızca menzil operatörünün nasıl çalıştığını değildir.

Aynı zamanda CAT’ın nerede kullanıldığını gösteren günlük kayıtlarına konumsal veriler ekleyen dahili bir GPS / GNSS alıcısı içerir.

Tüm CAT4 üniteleri, Radiodetection’a bir internet bağlantısı kullanarak ünitenin donanım ve yazılımının kapsamlı bir değerlendirmesini sağlar.

Kullanımı ve tanıtımı kolay

Radiodetection operatörler, yöneticiler ve eğitimciler için en iyi çalışma uygulamalarını teşvik etmek için kapsamlı eğitim seçenekleri sunar.

Üstelik kablo Önleme’den sorumlu yönetimlerini destekler. Daha fazla bilgi için lütfen yerel ofisinizle veya temsilcisiyle iletişime geçin.

Veri Toplama / Günlük

Başka bir deyişle yerleşik bellek, eC.A.T4 ve gC.A.T4 serisi ürünlerdeki verilerin 2 yıl boyunca saklanmasına izin verir.

Üstelik bu veriler herhangi bir zamanda bir PC’ye yedeklenebilir ve ürünün ömrü boyunca neredeyse sınırsız kayıt tutma olanağı sağlar.

Toplanan veriler, uyumluluğun sağlanmasına ve eğitim ihtiyaçlarının belirlenmesine yardımcı olmak için yerel veya uzaktan analiz edilebilir.

En Önemli Günlüğe kaydetme faktörleri şunlardır:

 • Genny / Güç / Radyo sinyal gücü
 • Anketin tarihi ve saati
 • Yerde StrikeAlert / Swing uyarı durumları3 Hız
 • Anketin konumu (Enlem / Boylam) 3
 • Bargraf okuma
 • Hassasiyet kontrol ayarı
 • Yapılan derinlik ölçümleri
 • Pil durumu
 • Son / sonraki kalibrasyon tarihi
 • Dinamik Aşırı Yük Koruması / sinyal aşırı yükü
 • Kullanım Açısı
 • Alınan Uydular3 n numara
 • Ses durumu

Haftada 5 güne göre günde 8 saat kullanım 2
3 gC.A.T4 modelleri

eCert – Uzaktan kalibrasyon doğrulama

Hatta eCert uzaktan kalibrasyon testleri yıllık hizmet rejiminin bir parçasıdır. Hedeflenen yenilikçi bir kalibrasyon seçeneği sunar.

Üstelik Radiodetection’a internet bağlantısı kullanarak orijinal fabrika kalibrasyonuna göre sonuçları doğrular.

Fakat bir eCert testini geçtikten sonra, bu CAT4’ün Radiodetection kalibrasyon Sertifikası yazdırılabilir veya kaydedilebilir.

Tam bir bakım paketi için Radiodetection;

CAT 4 Radiodetection Küçük Kablo Yerini Algılama

Bunun yanında CATV’nin mahmuzları ve düşme beslemelerini bulmak zordur. Ortak bir grevi riske atmak tarihsel olarak zor olmuştur.

Bunun yanında Servis nedeniyle gösterge ve CALSAFE ™

Dolayısıyla yıllık servis ve kalibrasyondur. CAT operatörlerinin güvenliğini ve ekipmanlarının güvenli bir şekilde çalışabilmesini sağlamanın anahtarıdır.

Başka bir deyişle Bunu desteklemek için, eC.A.T4 ve gC.A.T4 modelleri, başlangıçta 31 günlük hizmet için geri sayım uyarısı sağlar.

Aynı zamanda CALSafe – tanımlanan kalibrasyon aralığının üzerindekilerdir. Aktif birimleri otomatik olarak devre dışı bırakmak için bireysel şirket politikalarına uyacak şekilde ayarlanabilir.

Dolayısıyla Servisler arasındaki gerekli aralıktan bahsedelim. CAT Manager yazılımı kullanılarak bir yıla kadar herhangi bir şey kullanılarak özelleştirilebilir.

CAT 4 Radiodetection SWING uyarısı

Küçük algılanabilir yer altı sinyallerini eşitlemek için son derece hızlı yanıt vermek üzere tasarlanmıştır.

Ayrıca, eC.A.T4 ve gC.A.T4 modelleri gibi kamu hizmeti çarpması risklerini azaltmak için Sensörler ile donatılmıştır.

CAT 4 Radiodetection Manager Yazılımı

Fakat CAT4 keşfi, özel CAT Yöneticisi programı tarafından desteklenmektedir.

Özellikle CAT Manager devre dışı bırakabilir veya derinlik tahmini ve uyarılar gibi CAT4 özelliklerini etkinleştirebilirsiniz.

CAT 4 Radiodetection Gerçek Ses

Aslında kablo takip sistemidir. Fakat sinyaller tarafından yayılan ses sinyallerini tespit eder.

 

 

Eğer Burada Aradığınızı Bulamadıysanız ; 

Biraz da Metal Dedektörü Kategorisine Göz Atabilirsiniz …

Eğer Altın Dedektörü veya Define Dedektörü Arıyorsanız Buraya Bakın …

Hatta Alan Tarama Cihazı Kategorisinde Muhteşem İndirimler Var …

Alan Tarama Cihazı – Alan Tarama Arıyorsanız İnceleyin …

İşte Güncel Yeraltı Görüntüleme Cihazı Diğer Ürünleri Burada ….

Daha fazla arama için google …

CAT 4 Radiodetection Kablo Konum Bulma Cihazı için 1 değerlendirme

 1. Deep Dedektör

  İlk olarak CAT4 ve Genny4 serisi, kazı sırasında gömülü kabloları ve boruları önleyerek personelin yaralanması ve kamu hizmeti hasarının azaltılmasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hoşunuza gidebilir…

Başa dön tuşu
Call Now ButtonTıkla Ara : +905324667102