BR Detector Royal Analyzer

BR Detector Royal Analyzer Yer Altı Görüntüleme fiyatı ve kolay satın alma seçenekleri ile deepdedektor.com’da …

Sipariş ve Bilgi : +905324667102

BR Detector Royal Analyzer Yer Altı Görüntüleme fiyatı ve kolay satın alma seçenekleri ile deepdedektor.com’da …

Burada çok fazla içerik bulamadıysanız; Diğer Tüm Alan Tarama Cihazı ve Yeraltı Görüntüleme Cihazı Kategorisini İncele …

Kraliyet analizörü, 2016 için zamanın mucizesi ve en iyi teknolojisidir.
Tüm altın arayıcıları ve altın arayanlar, mineraller ve hazineler için en iyi ve en uygun sistem ve dünyadaki arama ve arama şirketleri için daha doğru bir cihaz olan görüntüleme sistemli Royal Analyzer

br-detector-royal-analyzer
br-detector-royal-analyzer

BR Detector Royal Analyzer Modern görüntüleme teknolojisi

Cihaz, tüm arayıcıların kolay kullanım ve kullanım sağlayan çeşitli dillerle desteklenmektedir.
BR US System Corporation, yeraltı Endüstriyel metal dedektörü alanında inanılmaz icatlara sahiptir ve bilimsel ürünler keşfedici, dünyada en çok satan ve yaygın olarak kullanılan, yüksek uzmanlık ve başarıyı sağlayan ve ihtiyaç duyulan yüksek kaliteli bilimsel makineyi sağlayan tipik tasarımlardır. tüm kaşifler ve amatör ve yeraltı altın ve gömü için arama şirketleri.. BR Sistemi her yıl yeni ürünlerle bizi şaşırtmaya devam ediyor ve yılların tecrübesi ve sıkı çalışmanın ürünü olan en son ürünleri bizim için üretiyor ( Kraliyet Analizcisi)

Yeraltına gömülü altın, değerli eşya ve hazinelerin tespiti için modern teknolojiyi edinin. Şimdi güvenle dünyanın en iyi dedektörüne sahip olduğumuzu ilan ediyoruz

ROYAL ANALYZER .

Bu görüntüleme dedektörü dünyadaki rakipsiz veya rakipsiz en güçlü ve en iyisidir, bu cihaz, küresel olarak görüntüleme topografik ve jeolojik sistemler arasında ilk sırada yer alan Prospectors ve hazine kaşiflerinin ihtiyaç duyabileceği tüm özellik ve özelliklerle donatılmıştır. Modern ve konforlu mekanik tasarım, cihazın kullanım kolaylığı ve hareket kabiliyetinde büyük nedene sahiptir. Fonların, boşlukların ve minerallerin şekillerini ve maketlerini doğal olarak ve doğrudan yeraltında görüntüleyebilen 3d ve 2d profesyonel görüntüleme sistemlerine ek olarak. Sevgili Madenci, sizin için güvenle söylemekten mutluluk duyuyoruz,

BR Detector Royal Analyzer Özellikler

  • Alanları keşfetmek ve mezarları, mineralleri ve hazineleri ve yeraltındaki boşlukları yerleştirmek için araziyi keşfetme ve tarama konusunda uzmanlaşmış modern ve bilimsel makine.
  • Yeraltındaki hedef türleri arasındaki kesin ayrım.
  • Modern ve kusursuz mekanik tasarım, birden fazla kişinin kullanmasına gerek kalmadan cihazı kolayca taşımanızı sağlayacaktır.
  • Üzerinde araştırma ve analiz programları yüklü olan ekran Tablet HD ile sağlanır, kendi şarj cihazı ile harici olarak 12 saat kesintisiz olarak kolayca şarj edebilirsiniz.
  • Entegre sonuçlara sahip çoklu 3d ve 2d programlar ve araştırma ve hedeflerin seviyelerinin grafiksel çizimleri ve hedefin derinliğini büyük bir doğrulukla belirleyin.
  • Taşıma kulpu ve kontrol cihazının aynı sistem içinde (Geo Stick) kontrolü, bize hızlı çalışma ve cihaz yazılımı arasında seçim yapmamızı sağlayan kullanımı kolaydır.
  • Cihaz, 12 volt 12 saat çalışabilme özelliği ile birincil pil ile çalışır.
  • Ekran pillerin güç seviyesini netleştirir.
  • USA menşei
  • İki yıl garanti

Cihazın derinlikleri tabloda gösterilmiştir.

BR Detector Royal Analyzer Derinlik ve Hedef türü

35 m > Boşluklar ve tüneller (Mağaralar, kapalı odalar, bodrumlar)
32 m > Metaller ve gömü (Altın fonu, kavanoz, kılıç, heykel)
18 m > Madeni paralar ve küçük parçalar (altın ve gümüş parçalar, bronz parçalar, yüzükler)

 

BR Detector Royal Analyzer Analiz ve görüntüleme yazılımı

Cihaz, görüntüleme ve analiz yazılımı geliştiricisi üzerinde çalışır ve cihazın ana ekranına kurulur ve bu program aracılığıyla çekilen resimlerin görüntülenmesi, saklanması ve toprak katmanlarının filme alınması doğrudan görüntüleme işlemlerini yapabiliriz. Amerika’da üretilmiş olan firma Royal Analyzer cihazınızı profesyonel ve sofistike bir şekilde tasarlamak için çalışmış, görüntüleme programı ile bundan önce gelmemiştir.. Aynı zamanda kolay ve sıradan olması için aynı anda kullanımı kolay olacak şekilde tasarlanmıştır. Gençlerin bu cihazı kolaylıkla ve basit bir şekilde kullanmaları ve çok kolay ve kısa sürede oluyor. Çok fazla bağlantıya ihtiyaç duymadan keşfedilen filtrasyon ve berraklaştırma işlerini yapabilecekler. Programlama ve diğer şeyler, keşif süresini uzatan ve kullanıcı kişiyi yükselttiğinde kafa karışıklığı yaratan analitik grafik programlarının ilk programı ve en son versiyonudur.

Yakalanan görüntüleri net ve yüksek hassasiyetle analiz edebilir. Altta yatan ve analizin hedeflerini olduğu gibi gerçekleştirebilir ve doğrudan ekranda gösterebilir ve kullanıcının bir kavanoz altın veya fon veya bir mağara veya kripto veya madeni para olan tespit edilen hedefin türünü bilmesini kolaylaştırabilir. Hedefin derinliğini ölçmek ve başlangıç ​​ve sonunu bilmek de mümkündür Örneğin: 8 metrelik hedef derinliği 10 metrede başlar ve biter

BR Detector Royal Analyzer Çoklu kullanımlarda profesyonel ve araştırma programları.

1 – Doğrudan araştırma programı
Kullanıcıya hedefe veya hazineye doğrudan görüntü verir.

2 – Kayıtlı araştırma programı
Kullanıcıya depolama hedefleri mekanizması verir ve 3D ve 2D analiz eder.

3 – Diyagramlama Yazılımı
Ses sistemi ile hedef türlerini doğrudan ekranda bilmek.

4 – Ultra Ses programı
Kullanıcıya Graphics ile hedeflenecek doğrudan sonar görüntüsü verir ve size bunun için doğrudan derinlik verir.

ROYAL ANALİZÖR, yöneylem araştırması ve keşfi konusunda iyi becerilere sahip uzmanların görüşlerine göre üretilmiştir. Bu cihaz, güç ve dayanıklılık açısından olağanüstü özelliklere sahiptir.

 

Eğer Burada Aradığınızı Bulamadıysanız ; 

Biraz da Metal Dedektörü Kategorisine Göz Atabilirsiniz …

Eğer Altın Dedektörü veya Define Dedektörü Arıyorsanız Buraya Bakın …

Hatta Alan Tarama Cihazı Kategorisinde Muhteşem İndirimler Var …

Alan Tarama Cihazı – Alan Tarama Arıyorsanız İnceleyin …

İşte Güncel Yeraltı Görüntüleme Cihazı Diğer Ürünleri Burada ….

Daha fazla arama için google …

Başa dön tuşu
Call Now ButtonTıkla Ara : +905324667102