Aziz Dedektör A6 Plus

(1 müşteri değerlendirmesi)

Aziz Dedektör A6 Plus en iyi fiyatla deepdedektor.com’dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla online sipariş verin, Aziz Dedektör A6 Plus kapınıza gelsin!

  • Fiyatı : +905324667102 ( Sorunuz)
  • Stok Tarihi: 03.01.2022
  • Durumu : Sıfır
  • Türü : Altın, Metal, Define Arama Dedektörü
  • Kimden: Bayiden
  • Garanti: 2 yıl

Aziz Dedektör A6 Plus en iyi fiyatla deepdedektor.com’dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla online sipariş verin, Aziz Dedektör A6 Plus kapınıza gelsin!

a6-plus-dedektor
a6-plus-dedektor

Aziz Dedektör A6 Plus

A6 Plus dedektör 2 farklı teknolojinin bir arada tasarlanmış altın ve define arama cihazıdır. Derin altın ve define aramalarında 2D canlı grafik ve slow arama özelliği sayesinde 2,5 metre net 4 metre derinlere kadar büyük altın ve define gömülerini her türlü toprak yapısında çok yüksek performansta çalışma imkânı sağlamaktadır. 3 farklı arama başlığı ile frekans yapısı sayesinde zamanın değil geleceğin dedektör teknolojisi olduğunu göreceksiniz.

Altın ve define aramalarında A6 Plus en derin altın bulucu define dedektör modellidir. Altın dedektörü A6 plus fiyatı, özellikleri derinlik hesaplaması ve 3 başlık ile en derin en iyi tam donanımlı altın arama dedektörüdür. Ermeni işaretleri yapılmış hazineleri A6 plus toprak ve kaya içerisindeki altın paraları ve toprak içine yada kaya içine yapılmış olan oda mezarları, tünelleri, mahsenleri tespitlerini 2.5 metreye kadar net 3-4 metreye kadarda tespit yapabilmektedir.

a6-plus-dedektor-aziz-dedektor
a6-plus-dedektor-aziz-dedektor

A6 PLUS DEDEKTÖR ALTIN AYRIMI

Kısaca altın ayrımlı A6 Plus dedektör videolarını izleyerek kullanımını hemen öğrenebilirsiniz. Define dedektörü  A6 Plus dedektör renkli 2D Canlı ekranlı derin define dedektörü özelliklerine sahip olmasıdır. Şimdi A6 Plus dedektör’ ün fiyatı ve özelliklerini deneyip test etmeden herhangi bir ekranlı dedektör almanızı tavsiye etmeyiz. A6 Plus dedektör videosu, özellikleri, yorumları hakkında daha geniş kapsamlı bilgi için ister satılık nakit ve taksitli fiyata satın alabilirsiniz. Elinizdeki eski model toprak ayarı tutmayan yüzeysel dedektörler ile takas yapabilirsiniz. DEEP Dedektör Teknolojileri ile arazide test ederek satın alabilir, A6 Plus dedektörü ptt ödemeli kapınızda kontrollerini yaptıktan sonra da bu cihaza sahip olabilirsiniz.

A6-plus-aziz-dedektor
A6-plus-aziz-dedektor

Özellikle dedektör teknolojilerinden A6 plus altın define dedektörü fiyatıyla ve 3 Farklı 7-Khz, 14-Khz, 20-Khz bobin tasarımı ve 2 farklı sistem üzerine tasarlanan A6 Plus dedektör hem küçük parçalarda daha net ayrım hem de büyük parçalarda çok daha derinlerden değerli arkeolojik kalıntılarını altın parçalarını bulabilme özelliklerine sahiptir. Böylece derin A6 Plus hızlı arama özelliğinin sayesinde tek paraları derinden bulabilmektedir. Kısaca hazine ararken A6 Plus dedektör ile toprak altındaki defineleri arkeolojik objeleri, oda mezarları, tünel girişlerini çok net bulmanızı başlama ve bitiş noktalarını yapmanızı sağlayacaktır. Bir başka deyişle altın ayrımlı A6 Plus fiyatı ile dünya dedektörlerine göre %50 indirimli fiyatlarda olduğunu göreceksiniz.

Altın Ayrımı; A6 Plus dedektör ile bütün metaller tespitinden sonra ayrım ve analiz bölümü sayesinde 2D Canlı grafik ile %60 metalleri ayrım ve tespit yapabilmektedir. A6 PLUS mineralli toprak ve kayalarda daha net ayarlanabilir sistem ve kalibrasyon ayarlarına sahiptir. A6 PLUS ile ister 2D CANLI GRAFİK arama modlarında ister HIZLI ARAMA modunda arama yapabilirsiniz.

a6-plus-dedektor-altin-ayari
a6-plus-dedektor-altin-ayari

A6 PLUS DEDEKTÖR BOŞLUK TESPİTİ

Şimdi Boşluk Tespiti; A6 Plus ile toprak altında ya da kaya içerisinde bulunan mezar odaları ve mahzenler tünelleri başlama ve bitiş noktalarını tespit yapmanızı 2D canlı grafik ile mavi renkte tespit ve analiz yapmanızı sağlayacaktır. Ayrıca A6 plus ile bulunan boşluk ve tünel yapılarının ne kadar derinde eninde ve boyunda olduğunu anlamamızı sağlar.

a6-plus-dedektor-bosluk-tespiti
a6-plus-dedektor-bosluk-tespiti

A6 PLUS DEDEKTÖR METAL TESPİTİ

 

Karışık metaller; A6 Plus dedektör toprak altında alınan sinyallerin karışıktürü metalleri ve objeleri farklı ses ve 3 farklı renk tonlarında algılama yaparak sizleri daha dikkatli ve kontrollü aramaya sevketmektedir. A6 PLUS çelik türü ve galvaniz türü aşırı yıpranmış metal parçalarını 3 farklı renk ve ses ile tespit yapmanızı sağlar.

Cihaz Ayarı; A6 Plus altın ve define cihazı ile cihaz ayarları kısmında ses,ışık, derinlik, değersiz aç kapa, fabrika ayarları ve dil seçenekleri sayesinde istediğiniz şekilde ayarların yapılmasını sağlamaktadır. A6 PLUS Ekranlı dedektör yeni başlayanlar dahi çok rahat ve kolay kullanma ve ayarlama imkanı sağlar.

Değerli Ayrımı; A6 Plus dedektör ile bütün metaller tespitinden sonra ayrım modunda değerli sınıfında olan gümüş, bronz, tunç, kurşun ve galvanizli objeleri ve parçaları %70 ayrımını yapmanızı sağlayacaktır. A6 PLUS ile tespit yapılan değerli objeleri çok dikkatli arama yapıldığında kullandığınız diğer dedektörlere göre daha net ayrım ve analiz edildiğinde göreceksiniz.

a6-plus-dedektor-metal-tespiti
a6-plus-dedektor-metal-tespiti

Değersiz Ayrımı; A6 Plus toprak altında tespit yapılan herhangi bir metali ayrım modunda değersiz türü çivi, teneke, çürümüş metal parçalarını kırmızı renk ve farklı ses tonlarında 2D canlı grafikle % 60 değersiz olarak bildirecektir. A6 PLUS diğer metal dedektörlere göre daha iyi neticeler verdiğini göreceksiniz.

Derinlik tespitinde A6 Plus dedektör ile 2-5 metreye kadar kaya ve toprak içerisindeki bulunan ve tespit yapılan değerli altın, gümüş, bronz, tunç metal objeleri ve toprak altına yapılmış boşluk yapılarının ne kadar derinde olduğunu tahmini %90 tespit yapmanızı sağlar. A6 PLUS aynı zamanda toprak altında bulunan odaların başlama ve bitiş noktalarını anlamanızı sağlamaktadır.

 

Aziz Dedektör A6 Plus için 1 değerlendirme

  1. Dedektör

    Aziz Dedektör A6 Plus

Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now ButtonTıkla Ara : +905324667102