İndirim!

ASV Proton Elic Görüntülü Dedektör

$1

ASV Proton Elic Dedektör  serilerinin en hassas algılama yüksek çözünürlük metal ve boşluk tespitinde 3D dedektör olarak kullanılan, çok yönlü bir cihazdır.

Sipariş ve Bilgi : +905324667102

 • Fiyatı : +905324667102 ( Sorunuz)
 • Stok Tarihi: 12.08.2021
 • Durumu : Sıfır
 • Türü : Altın, Metal, Define Arama Dedektörü
 • Kimden: Bayiden
 • Garanti: 2 yıl

ASV Proton Elic Dedektör  serilerinin en hassas algılama yüksek çözünürlük metal ve boşluk tespitinde 3D dedektör olarak kullanılan, çok yönlü bir cihazdır. Cihaz Yeraltı Algı 15 mt ile 50 mt derinlikteki metal, oda, tünel, duvar ve metal olmayan objelerin yerini net bir şekilde tespit edebilmektedir.

Bu özelliklerinin  yanı sıra 1.000 mt gibi uzun bir menzili çok rahat bir şekilde tarayabilir. Dedektör , Yeraltı Görüntüleme veya Alan Tarama Cihazı olarak kullanılabilmektedir.

Kısaca Tek tuş ile Türkçe seçenekli menüsünde iç mekan, dış mekan, gece ve gündüz çekimlerinin yanı sıra istenildiğinde uydu koordinatı ile kayıt yapabilmektedir.

Ayrıca ASV Proton ELIC otomatik olarak canlı bir görüntüleme cihazın yönlendirildiği bölgeyi çok kısa bir sürede taramaktadır. ASV Proton ELIC istenildiğinde araç hareket halinde iken araç hızı ne olursa olsun tarama yapabilir ve helikopterde tarama olanağında mevcuttur.

Örneğin 70 saat dayanıklı güçlü bataryası sayesinde, uzun süre tarama yapabilirsiniz. Özel taşıma çantası ürünü eksiksiz kılıyor. Bu çanta ile cihazı kolaylıkla taşıyabilirsiniz.

Böylece ücretsiz tablet ve pc hediyelidir. 3d reflection yazılımı bu cihazlara yükleyerek anlık görüntü alabilirsiniz.

ASV Proton Elic Dedektör – Cihaz düzgün şekilde açılmazsa zarar görecektir.

Olası Sağlık Tehlikeleri: Düzgün şekilde kullanıldığı sürece cihaz herhangi bir sağlık tehlikesine neden olmaz. Mevcut bilimsel verilere göre yüksek frekanslı sinyaller düşük güce sahip olduklarından insan vücuduna zararlı değildir.

Çevreleyen Alan: Cihaz soğuk bir yerden daha sıcak bir yere geçirildiğinde bir süre çalıştırılmamalıdır. Meydana gelebilecek herhangi bir buğu cihazın zarar görmesine neden olacaktır. Üstelik makine veya hoparlör yakını gibi güçlü manyetik alanlardan kaçının ve cihazı bu tür alanları 50m.lik çapı içerisinde kullanmayın.

Voltaj: Güç kaynağı belirtilen değerlerin üzerinde olmamalıdır. Yalnızca dâhili bataryasını kullanın.Voltaj 5 Voltu geçmemeli, 4.4 Volttan az olmamalıdır. Böylece Proton ile temin edilen uygun şarj aleti kullanın.

Başka bir deyişle kullanmadan önce batarya şarj birimi ve onun doğru fişini tanımalısınız. Hatta yanlış şarj bataryanın patlamasına ya da alev almasına neden olabilir. Bataryaların gereğinden fazla şarj edilmesi batarya ömrünü kısaltmaktadır.

Ayrıca Proton hiçbir şekilde 110/230v ana şebeke bağlantısına takılmamalıdır. Harici batarya paketini iç şarj yuvasına yada kulaklık cakına takılmamalıdır. Yanlış şarj alete zarar vermektedir.

ASV Proton Elic Dedektör Batarya Şarj Süreleri (tavsiye edilen)

 • Harici batarya 2-4 Saat
 • Li ıyon batarya
 • Gönderici modülünün değeri aşılmışsa
 • Cihazın güç kaynağı çok düşükse
 • Diğer elektronik cihazlar parazit oluşturuyorsa
 • Olumsuz hava ve çevresel faktör (şimşek, yüksek
  gerilim hattı….)

Müşteri Bakım Hizmeti: Proton kullanıcının bakımını sağlayabileceği parçalara sahip değildir. Proton bakımı, sorunları analiz, test ve kontrol edecek yetkili kalifiye bakım uzmanı tarafından yapılmalıdır ve garanti kapsamındaysa tamiri de yapılacaktır.

Son Olarak ;

Daha Fazla Yeraltı Görüntüleme Cihazları

Tüm Dedektör Ürünleri

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“ASV Proton Elic Görüntülü Dedektör” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now ButtonTıkla Ara : +905324667102
Kapalı
Kapalı