ASV Proton Elic Dedektör

(1 müşteri incelemesi)

$ 0,00

4 adet stokta

Assuva Dedektör

ASV Proton Elic Dedektör  serilerinin en hassas algılama yüksek çözünürlük metal ve boşluk tespitinde 3D dedektör olarak kullanılan, çok yönlü bir cihazdır. Cihaz Yeraltı Algı 15 mt ile 50 mt derinlikteki metal, oda, tünel, duvar ve metal olmayan objelerin yerini net bir şekilde tespit edebilir.

ASV Proton Elic Dedektör Diğer Özellikleri

Bu özelliklerinin  yanı sıra 1.000 mt gibi uzun bir menzili çok rahat bir şekilde tarayabilir. Dedektör , Yeraltı Görüntüleme veya Alan Tarama Cihazı olarak kullanılabilir. Tek tuş ile Türkçe seçenekli menüsünde iç mekan, dış mekan, gece ve gündüz çekimlerinin yanı sıra istenildiğinde uydu koordinatı ile kayıt yapabilmektedir. ASV Proton ELIC otomatik olarak canlı bir görüntüleme cihazın yönlendirildiği bölgeyi çok kısa bir sürede taramaktadır. ASV Proton ELIC istenildiğinde araç hareket halinde iken araç hızı ne olursa olsun tarama yapabilir ve helikopterde tarama olanağında mevcuttur. 70 saat dayanıklı güçlü bataryası sayesinde, uzun süre tarama yapabilirsiniz. Özel taşıma çantası ürünü eksiksiz kılıyor. Bu çanta ile cihazı kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Ücretsiz tablet ve pc hediyelidir. 3d reflection yazılımı bu cihazlara yükleyerek anlık görüntü alabilirsiniz.

Cihaz düzgün şekilde açılmazsa zarar görecektir.

Olası Sağlık Tehlikeleri: Düzgün şekilde kullanıldığı sürece cihaz herhangi bir sağlık tehlikesine neden olmaz. Mevcut bilimsel verilere göre yüksek frekanslı sinyaller düşük güce sahip olduklarından insan vücuduna zararlı değildir.

Çevreleyen Alan: Cihaz soğuk bir yerden daha sıcak bir yere geçirildiğinde bir süre çalıştırılmamalıdır. Meydana gelebilecek herhangi bir buğu cihazın zarar görmesine neden olacaktır. Makine veya hoparlör yakını gibi güçlü manyetik alanlardan kaçının ve cihazı bu tür alanları 50m.lik çapı içerisinde kullanmayın.

Voltaj: Güç kaynağı belirtilen değerlerin üzerinde olmamalıdır. Yalnızca dâhili bataryasını kullanın.Voltaj 5 Voltu geçmemeli, 4.4 Volttan az olmamalıdır. Proton ile temin edilen uygun şarj aleti kullanın.

Kullanmadan önce batarya şarj birimi ve onun doğru fişini tanıyın. Yanlış şarj bataryanın patlamasına ya da alev almasına neden olabilir. Bataryaların gereğinden fazla şarj edilmesi batarya ömrünü kısaltır.
Proton hiçbir şekilde 110/230v ana şebeke bağlantısına takılmamalıdır. Harici batarya paketini iç şarj yuvasına yada kulaklık cakına takmayın. Yanlış şarj alete zarar verir.

Batarya Şarj Süreleri (tavsiye edilen)
• Harici batarya 2-4 Saat
• Li ıyon batarya
Veri Güvenliği: Aşağıdaki durumlarda veri toplama işleminde hatalar olabilir.
• Gönderici modülünün değeri aşılmışsa
• Cihazın güç kaynağı çok düşükse
• Diğer elektronik cihazlar parazit oluşturuyorsa
• Olumsuz hava ve çevresel faktör (şimşek, yüksek
gerilim hattı….)
Müşteri Bakım Hizmeti: Proton kullanıcının bakımını sağlayabileceği parçalara sahip değildir. Proton bakımı, sorunları analiz, test ve kontrol edecek yetkili kalifiye bakım uzmanı tarafından yapılmalıdır ve garanti kapsamındaysa tamiri de yapılacaktır.

Tüm Yeraltı Görüntüleme Cihazları

Daha Fazlası İçin : Google

 

Tüm Ürünlerimiz İçin Dedektör Almadan Önce Bilinmesi Gereken Bilgilendirme Metni

Definecilikte altın aramak zevkli bir hobi olmasının yanı sıra bazı teknik konular içerir. Define aramak için cihaz satın alacaksanız; satıcınıza satın alacak olduğunuz dedektör markasının önce garanti durumunu sorun.

Daha sonra satın alacak olduğunuz dedektörünüzün kendi arama bölgenizi belirlediğinizde arazi veya bölge koşullarına olan uygunluğu hakkında bilgi alın. Derinlik konusunda araştırma yapmadan dedektör satın almayın.

Günümüz teknolojisinde her dedektörün derinlik, dayanıklılık ve kolay kullanım özellikleri bulunmaktadır. Derin aramalar için dedektör değil öncelikle yeraltı görüntüleme cihazları temin edilmelidir.

Herhangi bir  yeraltı görüntüleme cihazı veya alan tarama cihazı kullanıyorsanız kesinlikle aradığınız değerli madeni ayrıştırması içinde mutlaka define dedektörü, altın dedektörü veya metal dedektörü kullanmalısınız.

Çünkü yeraltı görüntüleme cihazları oda, mahsen, boşluk veya su bölgesini tespit etmede; dedektör ise içindeki değerli madeni tespit etmede kullanılır. Definecilikte en çok tercih edilen dedektörler yüzeysel arama dedektörleridir. Derin Arama Dedektörü daha çok daha derin defineleri bulmak için kullanılır. Derin Dedektör tercihlerinizde bize danışmadan karar vermeyin. Konusunda uzman mühendislerimiz sizlere en iyi dedektörü önerecektir. Satılık Dedektör veya Kiralık Dedektör arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Tüm Dedektör Cihazlarını Buradan Araştırın …

Marka

Assuva Dedektör

Assuva Dedektör

 ASV Proton Yer Alltı Görüntüleme Cihazları Marka, Model ve Çeşitlilikle ASV Proton series cihazları gün geçtikçe gelişip tüm kullanım alanlarına uygun hale getirilmeye çalıştırılmaktadır. Siz değerli kullanıcılara bütçe ve kullanım rahatlığı açısından her türlü imkan sağlanmaktadır. Ve işte o bir birinden mükemmel Proton Series Yer Altı Görüntüleme Cihazları
Ağırlık1 kg
Boyutlar1 × 1 × 1 cm

ASV Proton Elic Dedektör için 1 inceleme

  1. admin

    “ASV Proton Elic Dedektör”

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ara : +905324667102
Kapalı