İndirim!

Altın Arama Cihazı

(1 müşteri incelemesi)

27.300,00  24.000,00 

Define, Altın, Boşluk, Kablo, Kanal, Maden, Su Arama Cihazı olarak kullanılan Toruk 101 yorumları, fiyatları, özellikleri hakkında en güncel bilgiler…

% 5 HAVALE İNDİRİMİ İÇİN HEMEN ARA –  ADRESE AYNI GÜN KARGO 

Sipariş ve Bilgi İçin : 0532 466 71 02

25 adet stokta

Stok kodu: SKU TORUK Kategoriler: , Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Altın Arama Cihazı – Define, Altın, Boşluk, Kablo, Kanal, Maden, Su Arama Cihazı olarak kullanılan Toruk 101 yorumları, fiyatları, özellikleri hakkında en güncel bilgiler…

Daha Çok Altın Arama Cihazı Olarak Kullanılan Görüntülü Altın ve Define Arama Cihazı

Altın Arama Dedektörü: Altın arama dedektörü, görüntülü define arama dedektörleri ile karşılaştırıldığında, aradığınızı bulmanın görüntülü ekran ve net anomali haritalandırma ile büyük bir fark attığını görebilirsiniz. Altın Arama Cihazı altın bulmada kolaylığın son teknoloji ile donatılmış halidir. Deep Dedektör sizler için tüm görüntülü dedektörleri listeleyerek en iyilerini önerir. Özellikle tüm görüntülü define arama cihazlarını kendi test etkinliklerinde test eder. Buna göre sonuç olarak en derin ve detaylı görüntü veren dedektörleri veya yeraltı görüntüleme cihazlarını seçer ve pazarlar.

toruk-101-ile-altin-arama
toruk-101-ile-altin-arama

Görüntülü Altın Arama Cihazı

3D Görüntülü Altın Arama Cihazı yeraltından 3 boyutlu görüntü veren dedektörlere denir. Altın ve metale de duyarlı bir yeraltı görüntüleme cihazı hayal edebiliyor musunuz ? Evet yeni nesil görüntülü define arama cihazı nda bu mümkün. Önermiş olduğumuz bu define arama cihazı size yeraltından 30 metreye kadar görüntüler verir. Veri olarak kaydeder ve raporlar. Muhteşem yazılımı sayesinde toruk 101  yeraltı boru tespiti, zemin etüd çalışmaları, belediyelerin kanal tespitinde kullanılan yeraltındaki gözünüz olmaya devam ediyor.

Diğer cihazlar ile Toruk 101 karşılaştırıldığında; test etkinliğimizin sonucuna göre, altın dedektörü sadece altın bulma özelliğine sahiptir. Fakat size altının konumunu işaretlemez ve lokasyon göstermez.Toruk 101’in ise definenin ve altının lokasyon tespit ettiği  deep dedektör tarafından tespit edildi.

Görüntülü Altın Arama Cihazı Kiralama

Görüntülü dedektör kiralamak isterseniz hemen buradan kiralık dedektörlerimizi inceleyebilirsiniz.

Altın Bulma Cihazlarının Uygulamaları veya yazılımları Cihaz olmadan tek başına uygulama ile yeraltı görüntüleme oldukça zordur ve sizi tamamen yanlış sonuçlara götürebilir. Görüntülü Altın Arama Cihazı olarak önerdiğimiz toruk 101 ise bilgiyarınıza veya tabletinize yüklenen lisanslı yazılımı sayesinde sizlere net ve gerçek sonuçlar vermenin yanı sıra hata payı yoktur.

Altın Arama Cihazları

Görüntülü altın arama cihazları kullanım alanları açısından çok fazla çeşitliliğe sahiptir. Onu bin bir türlü faaliyet için kullanabilirsiniz. Define Arama Cihazı olarak kullanılmasının yanı sıra altın arama, boşluk arama, su arama, maden arama, rögar kapağı arama cihazı, rezistivite cihazı, kanal görüntüleme cihazı, kablo tespit cihazı olarak da kullanılır.

Altın Define Arama Cihazı

Define, Altın, Boşluk, Kablo, Kanal, Maden, Su tespitinde kullanılan Toruk 101 Türkiye Yetkili Distribütörü olan Deep Dedektör Toruk 101 Satışında Türkiye’de rekor seviyede bir etkileşim yakalamıştır. Özellikle belediyelerin fen işlerinde kullanılan Toruk 101 Yeraltı Görüntüleme ve Rezistivite Cihazı Türkiye’deki belediyelerin %75 ine Deep Dedektör tarafından satışı yapılmıştır.

Yeraltı boru tespit profesyonelliğini sağlayan Toruk 101, ölçümcüler ve diğer kullanıcılar için plastik ve seramiğinde dahil olduğu her türlü kablonun ve borunun izini sürebilir ve bunları işaretleyebilirler. Ekran görüntülerini Wi-Fi ile E-mail olarak gönderebilmek ya da daha sonrasında USB hafıza kartına taşıyabilmek için yerleşik olarak standart sunulan dahili hafızaya ekran görüntüsü depolayabilme yeteneğine sahiptir.

Altın Arama Cihazı olarak da kullanılan Toruk 101, sadeliği boyutu ve kullanım kolaylığı nedeni ile jeofizikciler için vazgeçilmez bir cihaz olmayı bu yıl başardı. Yaptığı rokor seviyede satışlarla piyasadaki yeraltı görüntüleme cihazlarını geride bıraktı. Havadaki manyetik ve / veya radyometrik ölçümler için ideal bir cihazdır. Değerli ve değersiz metallerin tespitinde oda, tünel, mahzen, mezar ve yapı araştırmalarında kullanılmak üzere tasarlanmış olan cihazdır. Toruk 101  arkeolojik araştırmalarında yeraltı tünel girişlerinde, doğalgaz boru hatları, elektrik kablo sistemleri, telefon kablo sistemleri, belediye logar kapakları tespitinde kullanılmaktadır. Ayrıca arkeolojik araştırmalarda hızlı bir şekilde veri alabilir ıslak ve kuru toprakta çalışma olanağı sağlar. Toruk 101 otomatik ve manuel çalışma sistemine sahiptir. Toprak altı görüntüleme cihazı ile aynı anda anlık canlı görüntü çekimleri yaparak yeraltı yapılarını görebilirsiniz. Toruk 101  7 adet hafıza özelliği sayesinde 7 farklı frekans üzerinden toprak altında ki yapıları anomi bozulmalarını en ve boyların tespitini yapabilmektedir. Bu cihaz ile toprak altında tespit yapmış olduğunuz metal içerikli yapıları 7 farklı hafızada kayıt yapabilmektedir. Toruk 101 şarj edilebilir.

Türkiye Geneli Altın Arama Cihazı Satış Bayilerimiz

 

Marka

Deep Dedektör

Altın Arama Cihazı için 1 inceleme

  1. Derin Dedektör

    Define, Altın, Boşluk, Kablo, Kanal, Maden, Su Arama Cihazı olarak kullanılan Toruk 101 yorumları, fiyatları, özellikleri hakkında en güncel bilgiler…

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now Button05324667102