Alan Tarama Cihazları Faydalı Bilgiler

Alan Tarama Cihazları, Sistemleri, Çubukları – Deep Dedektör, Uzun menzilli arama cihazlarıdır. Tek para, define, altın ve değerli metal aramaları için …

Yakın alan tarama optik mikroskopisi, etiketsiz optik noninvaziv nano ölçekli çözümlenmiş görüntüleme tekniklerinden biri olduğu için temel fizik çalışmalarında devrim yaratmıştır. Bununla birlikte, çözünürlüğü, uzak alan arka planından zayıf yakın alan optik sinyallerinin zayıf ayrımı ile güçlü bir şekilde sınırlı kalmaktadır.

Burada, teorik ve deneysel olarak, mevcut en son hassasiyet ve arka plan bastırmayı aşan diyaframsız yakın alan optik mikroskopisinde çok frekanslı bir uyarma ve tespit şemasını gösteririz.

Optik ölçümlerde duyarlılık ve derin alt dalga boyu çözünürlüğünde iki kat artış sağladık. Bu yöntem, deneysel serbestlik dereceleri üzerinde zengin kontrol sağlar ve yakın alan sinyalinin interferometrik olmayan tam olarak alınması için zemin oluşturur.
Görsel Gürültü Algılama Alan Tarama Cihazları
Patentli EMC tarayıcı PCB’ler, bileşenler, kablolar ve ürünlerden gelen emisyonu ölçer. Sistem, bir XYZ robotu.  Yakın alan problu bir spektrum analizörü ve özel yazılımlı standart bir. PC ve spektrum analizörü ile iletişim kurmak için benzer bir GPIB kartı veya benzerinden oluşur. Ölçüm sırasında yakın alan probu robot tarafından test nesnesinin üzerindeki bir ölçüm noktaları ızgarasına taşınır.
Alan Tarama Sistemleri
“Araç karşılaştırmalı test için son derece kullanışlıdır”

“Her seferinde yüksek kaliteli ölçüm sonuçları üretin”
Alan Tarama ile herkes ölçüm yapabilir ve sonuç çıkarabilir. Cihaz tasarımın ilk aşamalarında kullanmak, potansiyel emisyon sorunlarını ürüne. Entegre edilmeden ve düzeltilmesi daha uygun fiyata yeri tespit etmenizi sağlar.

Şerit hat kalibrasyon özelliği iyi tanımlanmış şerit hat kurulu ve otomatik jeneratörü izleme yerleşik bir spektrum analizörü kullanır …

Başa dön tuşu
Call Now Button05324667102
Kapalı
Kapalı