Ajax Alpha Alan Tarama Cihazı

(1 müşteri incelemesi)

$ 0,00

Ajax Alpha

%3 Havale İndirimi veya Kredi Kartı Online Ödeme İle Ürünü Anında Satın Alabilirsiniz. Siparişiniz hemen kargoya teslim edilir. 

Online Sipariş ve Bilgi  : 0532 466 71 02 

Sepete Ekle Kredi Kartı İle Online Satın Al Ürün Aynı Gün Kargoda!

Ajax Alpha Alan Tarama Cihazı

Ajax Alpha Alan Tarama Cihazı Genel Bakış Ajax Alpha Alan Tarama Herkesin beklediği Ajax Alpha cihaz. Ajax Alpha Alan Tarama Sistemi.
  • Bu cihaz, bunca zamandır beklediğiniz cihaz.
  • Çok fazla aradığınızı ve hedeflerinize ulaşmak için istediğinizi bulamadığınızı biliyoruz.
  • Sizi amaçlarınıza ulaştıracak bu cihazı uzun süredir aradığınızı biliyoruz.
Çok fazla Alan Tarama Cihazı aradığınızı ve hedeflerinize ulaşmak için istediğinizi bulamadığınızı biliyoruz.
Sizi amaçlarınıza ulaştıracak bu cihazı uzun süredir aradığınızı biliyoruz.
Şimdi dileğiniz bizimle gerçek oluyor. Yalnızca okumaya devam edin.
Daha fazla beklemeyin ve aramayın çünkü onu size getiriyoruz. Tek yapmanız gereken okumaya devam etmek. Not: Tüm AJAX ürünleri İki Yıl Garantilidir.

Ajax Alpha Alan Tarama Sistemi 

• Bu cihaz, altın, hazine ve metalleri tanımlamak ve tespit etmek için algılama ve uzun menzil teknikleriyle iki entegre sisteme sahiptir.
• Bu cihaz, iki entegre sisteme sahiptir. Uzaktan Algılama ve Uzun Menzil, altın, hazine ve metalleri tanımlamanızı ve tespit etmenizi sağlayacaktır.
Alpha, dünyanın ilk uzun menzilli tespit cihazıdır. Bu unvan ona Amerika, Avrupa, Asya ve Afrika’da bulunan en ünlü hazine avcılarının gerçekleştirdiği gerekli deneylerden geçtikten ve 2250 metreye kadar olan mesafelerden ve 50 metreye kadar olan derinliklerden hedeflerin belirlenmesinde etkinliğini kanıtladıktan sonra verilmiştir ve uluslararası çapta ilk defa yalnızca AJAX Alpha’da bulunan modern özellikler, akıllı ve işlevsel tespit sistemleri içermektedir.
ALPHA, uzun mesafelerden altın, hazine ve metalleri tespit etmek ve konumlandırmak üzere en modern ve gelişmiş sistemlerde donatılmıştır. Bu cihaz, kullanıcının hed
ef aramalarını mümkün olan en az zamanda ve en az çaba ile gerçekleştirmesini sağlayan yüksek fonksiyonlar içermektedir.
• Bu cihaz, kullanıcıya cihazı taşımak için doğru hedef yolunu ve akıllı dengeleme sistemelrini ve varış noktanızı gösteren entegre bir arayüz araması sağlamaktadır, bu yüzden rakipsiz en iyi cihazdır.
• Bu cihaz iki tespit sistemine sahiptir:
1. Uzun menzilli tespit sistemi(Manüel)
2. Uzun menzilli tespit sistemi(Otomatik)
Alan Tarama Cihazları Hakkında Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.
"Ajax

Marka

Deep Dedektör

Ağırlık4 kg

Ajax Alpha Alan Tarama Cihazı için 1 inceleme

  1. admin

    Ajax Alpha Alan Tarama Cihazı Genel Bakış Ajax Alpha Alan Tarama Herkesin beklediği Ajax Alpha cihaz. Ajax Alpha Alan Tarama Sistemi.
    Bu cihaz, bunca zamandır beklediğiniz cihaz. Çok fazla aradığınızı ve hedeflerinize ulaşmak için istediğinizi bulamadığınızı biliyoruz.
    Sizi amaçlarınıza ulaştıracak bu cihazı uzun süredir aradığınızı biliyoruz.

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hoşunuza gidebilir…

Başa dön tuşu
Ara : +905324667102
Kapalı