İndirim!

Adrenalin Z 18 Dedektör Yeraltı Görüntüleme Cihazı Pro

(1 müşteri incelemesi)

$1

Kısaca Adrenalin Z-18 profesyonel toprak altı görüntüleme cihazı klasik metal dedektörlerden çok daha derin algılama ve tespit yapmaktadır. ( 10 metre ) Adrenalin Z-18 …

  • Fiyatı : +905324667102 ( Sorunuz)
  • Stok Tarihi: 12.08.2021
  • Durumu : Sıfır
  • Türü : Dedektör – Yeraltı Görüntüleme
  • Kimden: Bayiden
  • Garanti: 2 yıl

170 adet stokta

Kısaca Adrenalin Z 18 profesyonel toprak altı görüntüleme cihazı klasik metal dedektörlerden çok daha derin algılama ve tespit yapmaktadır. ( 10 metre ) Adrenalin Z-18 …

İlk olarak yeraltı görüntüleme cihazı Adrenalin Z.18 Professional kullanıcısına bilgisayar programında 3 boyutlu. Bununla birlikte Grafik görüntüsü olarak yer altında tespit edilen nesnenin şeklini, derinliğini ve boyutunu vermekte.

Ayrıca Z-18 profesyonel yeraltı görüntüleme geleneksel metal dedektörlerinden çok daha derinliği algı ve tespit . (10 metre)

Üstelik Adrenalin Z-18 Professional 3d görüntüleme cihaz, derin hazine ve maden araştırmaları için özel olarak geliştirilmiştir. Her türlü mineral zemin yapısında başarıyla çalışmakta.

Hatta hazine aramak için geliştirilen en iyi yer altı görüntüleme kapsamında. Adrenalin Z-18, benzer sistemlerin ulaşamadığı derinliklerdeki hedefleri kolaylıkla tespit yeteneği ile gözde cihaz.

Dolayısıyla Adrenalin z-18 professional’ı benzerlerinden ayıran en çarpıcı özellik: eşzamanlı 3 boyutlu sinyal işleme ve manyetik alan düzenleme özelliğidir.

Z-18 profesyonel yer altı görüntüleme sistemi, hedeflenen bölgedeki doğal toprak yapısından farklı olan şunlar. Metalleri, mezarları, mahzenleri, tünelleri, madenleri ve antik yapıları çoklu sensör teknolojisi kullanarak tespit öncüsü. Başarıyla tespit edilen metal nesneler altın, gümüş, bronz, bakır, demir türevi metaller ve maden yataklarıdır.

Adrenalin Z-18 ÇOKLU SENSÖR

Z-18 Professional çoklu sensör teknolojisi sayesinde çok hassas ve yüksek çözünürlükle kısa sürede geniş alanlar taranır.

MANYETİK KALKAN

Yer altı görüntüleme cihazlarının gönderdiği özel frekanslar sayesinde radyo sinyalleri, verici sinyalleri, telefon sinyalleri, uydu sinyalleri gibi hatalı ölçümlere neden olacak elektromanyetik yansımalar engellenir.

ÇALIŞMA MODLARI

Manuel Çekim Görüntü Aktarımı
Dedektörü Modu Metal Ayırma – Canlı çekim
Otomatik Çekim Görüntü Aktarımı (10-20-30-40-50)

Profesyonel kullanım için son teknoloji ile üretilmiş bir ölçüme sahip. Z-18, hedef alandaki düzensizlikleri tespit edebilen bir elektromanyetik dürtü yöntemine dayanmaktadır.

Böylece, araç birçok farklı yapıyı tanımlamada uzman. Bunlar arasında metal objeler, tabaka oluşumu, yeraltı suyu seviyesi, oyuklar ve mezar odaları, doğal oluşumlar veya borular, ambarlar, sandıklar ve benzeri objeler sayılabilir.

Mikroişlemci tarafından kontrol edilen sistem sayesinde zemin hizalama, derinlik ölçümleri ve bilgi kayıtları otomatik.

Değerlendirme bilgisayarda rahat bir şekilde sonuca gider. Burada taranan alan 3 boyutlu bir grafik ile analiz.

Hatta Z-18, yüksek görüntü çözünürlüğüne sahip ve profesyonel. Kompakt prob şekilleri sayesinde sağlam, kayalık, Orman arazisi gibi zor alanlarda kullanıma uygun bir yapıya en iyi örnek.

Üstelik Z-18, grafik sunumların yanı sıra başka gelişmiş özelliklere de sahip.

Adrenalin Z 18 YER TARAMA

Aslında yeraltı görüntüleme grafiksel bir ölçüm yöntemidir. Bu modda cihaz yer altı görüntüsünü sizin için 3 boyutlu olarak oluşturacaktır. Metal cisimlerin şekil ve derinlik bilgileri, boşluklar bilgisayar yardımı ile çok kolay.

CANLI TARAMA
Gömülü nesneleri anında görüntüleyen canlı çekim özelliği vardır.

METAL AYRIMCILIĞI
En Önemlisi Demirli ve demirsiz metallerin yanı sıra boşluklar arasında ayrım yapmak için bu modla çalışabilirsiniz.

ELEKTROMANYETİK KALKAN
Sonuç olarak  Z-18 sisteminin bir diğer gelişmiş özelliği, çekim alanındaki manyetik parazit ve minerallerin etkisini en aza indiren ve daha temiz bir görüntü sağlayan gelişmiş elektromanyetik koruma özelliğidir.

Son Olarak;

Tüm Yeraltı Görüntüleme Cihazı Kategorisi İçin Tıklayınız …

Daha Fazla Yeraltı Görüntüleme

Yeraltı Görüntüleme Cihazı Google Ön Bellek 

Adrenalin Z 18 Dedektör Yeraltı Görüntüleme Cihazı Pro için 1 inceleme

  1. Deep Dedektör

    Kısaca Adrenalin Z 18 profesyonel toprak altı görüntüleme cihazı klasik metal dedektörlerden çok daha derin algılama ve tespit yapmaktadır. ( 10 metre ) Adrenalin Z-18 …

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hoşunuza gidebilir…

Başa dön tuşu
Call Now ButtonTıkla Ara : +905324667102
Kapalı
Kapalı