İndirim!

Adm Grand Gold – Görüntüleme Dedektörü – Full Paket

$1

Adm Grand Gold – Görüntüleme Dedektörü – Full Paket

ADM GRAN GOLD Tablet bilgisayar ile çalışan ilk metal detektördür.

Sipariş ve Bilgi : +905324667102

  • Fiyatı : +905324667102 ( Sorunuz)
  • Stok Tarihi: 12.08.2021
  • Durumu : Sıfır
  • Türü : Yeraltı Görüntüleme
  • Kimden: Bayiden
  • Garanti: 2 yıl

150 adet stokta

Adm Grand Gold – Görüntüleme Dedektörü – Full Paket

ADM GRAN GOLD Tablet bilgisayar ile çalışan ilk metal detektördür.

ADM GRAN GOLD ile define aramanın standartları değişecek. Profesyonel define dedektörleri içerisinde en derin,en stabil ve mükemmel metal ayrımına sahip üstün teknoloji ile donatılmıştır.

Mükemmel Derinlik ,mükemmel metal ayrımı,toprak altından aradığınız hedefin görüntüsünü mükemmel bir şekilde görebilme özelliği, Android Tablet bilgisayarı ve10 saat kesintisiz çalışan batarya sistemi, 3 ayrı arama başlığı ile Dünya’nın en iyi metal dedektörüdür.

Metal dedektörü kullanıcılarının en büyük sorunu arazideki değersiz metallerdir.Bu metallerin tamamını değersiz metal olarak tanımlayabilen tek metal dedektörü ADM GRAN GOLD’dür. Sizin dedektörünüzde bu metallere değerli ve altın diyor ise; Hemen şimdi vakit kaybetmeden ADM GRAND GOLD metal dedektörümüzü denemeye bekliyoruz.

ADM GRAND GOLD AVANTAJLARI KOLAY KULLANIM; Tüm diğer metal dedektörlerinin aksine çok kolay toprak ayarı yapılabilmesi profesyonel hazine avcıları ile birlikte acemi kullanıcıların dahi hemen kullanmaya başlayabileceği kolay kullanım.

MÜKEMMEL METAL AYIRMA Mükemmel Metal ayırma özelliği sayesinde zaman,para ve emek harcamaya son verin. Değersiz objelere değersiz metallere kazma devri bitti.

GELİŞMİŞ DERİNLİK; Daha derinlere ulaşmak elinizde, çok derinlerde para mücevher ve hazineleri bulun.TABLET PC; Sistemimizle standart olarak verilen Tablet Pc niz Android sistemi sayesinde hem dedektörünüzü kullanırken hem de kişisel ihtiyaçlarınız anında yanınızda.

GRAFİK İŞLEME; Hiçbir dedektörde olmayan grafik işleme sistemi. Hedeflerin yeraltındaki görüntüleri kazı yapmadan ekranınızda.

ADM ürünlerinin kullanıcıları teknolojide hep bir adım önde.Hedefe ulaşacağınız her şey ve daha fazlası.ÜÇ FARKLI ARAMA BAŞLIĞI Standart üç farklı arama başlığı ile Altın dedektörleri içerisinde en iyisi ayrıca daha derinler için opsiyonel başlık seçenekleri elinizde.

OTOMATİK TOPRAK AYARIADM GRAND GOLD ile toprak ayarı saniyeler içinde otomatik olarak gerçekleşir.Bütün toprak yapısına uygun geliştirilmiş geniş bant teknolojisi sayesinde yüksek mineralli topraklarda dahi stabil bir şeklide çalışmaktadır.ADM GRAND GOLD ile toprak ayarını manuel olarakta yapabilirsiniz. Bu özelliği geneikle profosyonel kullanıcılar tarafında tercih edilmektedir.

MÜKEMMEL AYRIM ADM GRAND GOLD süper ekran dizayn ile ayrım modlarını tek tek veya hepsini işaretleyerek arama işlemine başlayabilirsiniz. Aşağıdaki ekran görüntüsü altın bulduğunda renk değiştirerek sesli birşekilde kullanıcıyı bilgilendirir.

ÇELİK TEST VE BİRÇOK METAL AYRIMIADM GRAND GOLD dedektörü diğer dedektörlerden ayıran diğer bir özellik ise çelik test yapabilmesidir. Bu özellik sayesinde yarı değerli metalleri tespit edebilir ve ayrım yapabilirsiniz.

BOŞLUK TESPİTİADM GRAND GOLD ile toprak altında kalmış mağara ,mahsen,mezar v.b boşlukları tespit edebilir ve boşluklar içerisindeki metalin değerini ayrım sayesinde test edebilirsiniz.

GÖRÜNTÜLEMEADM GRAND GOLD ile toprak altında , kaya içerisinde veya boşluk bulunan bir mağara içindeki tespit ettiğiniz metalin görüntüsünü alabilirsiniz.Burda dikkat etmeniz gereken toprağın altını net bir şekilde görüntüsünü alamazsınız böyle bir teknoloji Dünya’nın hiç bir yerinde malesef yoktur.Almış olduğunuz görüntü aşaşıda çekilmiş örnek görüntüler gibidir.

DAHA FAZLASI DERİNLİK TESPİTİADM GRAND GOLD ile toprak altında almış olduğunuz sinyalin kaç metrede olduğunu tesbit edebilirsiniz. Almış olduğunuz sinyali kullanma kılavuzunda anlatılan şekilde uygulayınız ve derinlik ölçüm menüsü sayesinde ölçüm yapabilirsiniz.

MOD 1/2/3/4/5 ARAMA MODLARIADM GRAND GOLD ile 5 mod vardır. Bu modlar ayrım kalitesini artırır. Örneğin mod 1 de küçük metalleri bile çok rahat bir şekilde ayırırsınız. Büyük define arıyorsanız MOD seviyesini yükselterek daha net bir ayrım yapmanıza olanak sağlar.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Adm Grand Gold – Görüntüleme Dedektörü – Full Paket” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now ButtonTıkla Ara : +905324667102
Kapalı
Kapalı