Son Eklenen Deep Dedektör Cihazları

Kongar Geo V8 Yeraltı Görüntüleme Sistemi

158,000.00 23345667879

A6 Plus Dedektör

37,600.00 

MWF MF 9700 QUINARY Alan Tarama Cihazı

221,350.00 

Dedektör Çeşitleri (Tümünü Görüntüle)

XP ORX Dedektör

20,600.00 

XP Deus 2 Dedektör

38,200.00 

Teknetics Patriot Metal Altın Define Tek Para Dedektörü

9,200.00 

T1 Çift Pot Dedektör

4,980.00 

OKM Dedektör Alfa Pulse Plus Define Dedektörü

129,900.00 

OKM Dedektör Alfa Pulse Define Dedektörü

119,500.00 

Okm Alfa Pulse Nova Omega Define Dedektörü

55,900.00 

Okm Alfa Pulse Nova Delta Define Dedektörü

55,900.00 

Alan Tarama Cihazları (Tümünü Görüntüle)

OKM Bionic X4 Alan Tarama

267,900.00 

MWF MF 9700 QUINARY Alan Tarama Cihazı

221,350.00 

Mega Scan Pro Alan Tarama

151,300.00 

Kongar Geo V8 Yeraltı Görüntüleme Sistemi

158,000.00 23345667879

Deep Seeker

169,300.00 

Yeraltı Görüntüleme (Tüm Cihazları Görüntüle)

Toruk 101 Yeraltı Görüntüleme Cihazı

29,900.00 

Okm Rover UC Yer Altı Görüntüleme

210,900.00 

Okm Rover C4 Yer Altı Görüntüleme Cihazı

255,900.00 

Okm Fusion Professional Yer Altı Görüntüleme

188,900.00 

AYNI GÜN ÜCRETSİZ GÖNDERİM

Aynı gün ücretsiz kargo

%100 CİHAZ VE MARKA GARANTİSİ

Garantili cihaz markaları

7/24 MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Müşteri temsilcimiz online

ÜCRETSİZ EĞİTİM VE CİHAZ TESTİ

Cihazların eğitimi ücretsiz

Dedektör Markaları

Bugün bir dedektör satın almak istediğinizde internette veya mağazalarda birçok dedektöre rastlayabilirsiniz. Oysa hangi dedektör ne için kullanılıyor? Hangi markalar “en iyi dedektör” olarak biliniyor? Defineciler en çok hangi cihazları tercih ediyor? İşte deepdedektor.com olarak biz bu soruların cevabını net bir şekilde müşterilerine veren bir platformuz. Test etkinliklerine katılmadığımız hiç bir dedektörü web sitelerimizde veya satış mecralarımızda pazarlamayız. Dünyanın en iyi altın dedektörü veya define dedektörü markalarını bulur, test eder, yayınlarız. Cihazların özelliklerini en iyi içerik niteliğinde yayınlar, tüm ürünlerimizi soru işareti bırakmadan pazarlarız. Yer altına gönderdiği sinyallerle, değerli olarak nitelendirilen maddelerden dalgalar şeklinde sinyallerden geri bildirim alan cihazlara dedektör denir. Dünyanın en gelişmiş tenolojilerini kullanan bazı dedektör markaları vardır. Bizler define veya altın aramada kullanacağımız dedektörü seçerken çok fazla seçenek arasında kaybolmak istemeyiz. En iyileri derleyen bazı rehberler yayınlarınız. Bunları takip ederek metal dedektörü konusunda dilediğiniz kadar bilgi sahibi olun. Dedektör satın almadan önce dikkat etmemiz gereken vlf dedektör mü? yoksa pulse dedektör mü tercih edeceğiz bunu belirlemeliyiz. Pulse dedektörler 50 hz ile 900 hz arasında düşük frekanslı sinyaller gönderir. Vlf dedektörlere göre ortalama 3 kat daha derine inebilmesini sağlar. Vlf dedektörlerin aksine pulse dedektörler tek para dedektörü işlevi yani sikke para toplama için uygun değildir. Pulse dedektörler daha çok metali tespit etmede işinize yarayacaktır. Metal dedektörü veya değerli metal tespit eden cihazlar arıyorsanız dedektör markalarına göz atmanızı öneririz. En iyi dedektör markasını karşılaştırarak kendinize uygun cihazı bulmanız konusunda her zaman yardımcı olacağız. Altın dedektörü arıyorsanız altın aramak için çıktığınız bu yolda size rehber olmak isteriz. Definecilerin kullandığı cihazlar veya en çok tercih edilen dedektör markalarına sitemizden erişebileceksiniz. Hatta define dedektörü konusunda artık uzmanlaşmış ekibimize ulaşarak tüm detayları sorabilirsiniz. Hem satışını hem de test imkanlarını ustlendiğimiz bu markaların artık uzmanı olduğumuzu söyleyebiliriz.

Dünyanın en gelişmiş teknolojilerini kullanan dedektörlerin satışını yaparken sadece şu kriterleri göz önünde bulundururuz.

  • Değerli değersiz metal ayrımı var mı?
  • Kullanıcıya garanti veriyor mu?
  • Set halinde satılan dedektörlerde kulaklık özellikleri
  • Portatif mi?
  • Kolay taşınabiliyor mu?
  • Altını veya değerli metali ne kadar mesafeden algılıyor ?

İşte bu sorulara kolayca cevap veren dedektör markalarını test eder müşterilerimize sunarız. Dedektör konusunda yardıma ihtiyacınız olursa satış temsilcimize nerede arama yapacağınızı bildirin. Bir dere yatağında veya bir tarlada arama yapacak olmanız alacağınız dedektörün kriterlerini değiştirecektir. Örneğin dere yatağında arama yapacak olan bir defineci için su geçirmez cihazlar tavsiye edilecektir. Tarlada arama yapacak olan altın arayıcıları için ise pulse dedektörler.

dedektorler

DEDEKTÖR ÇEŞİTLERİ

Tüm dedektör çeşitlerini deepdedektor.com güvencesi ile satın alabilirsiniz. Dedektörler konusunda uzman ekibimiz ihtiyacınız olan tüm nitelikleri gözden geçirerek sizlere en uygun olan cihazı önerecektir. Dünyanın tüm dedektör markalarını stoklarında bulunduran “derin dedektör” anlamına gelen “deep dedektör” platformunda ilginç bilgilerde bulacaksınız.

Altın Dedektörü

Altın dedektörü ; altın ve bakır gibi değerli metalleri algılarken ayırt edebilen elektronik metal dedektörü teknolojisidir. Derinlik ve algılama niteliklerine göz atın. Altın arama cihazı olarak kullanılan altın dedektörleri vlf ve pulse dedektörler olarak ikiye ayrılır. Ayrım teknolojisinde en ileri seviyede olan buluş niteliğinde cihazlarımız altını belirli derinliklerde tespit ederek konumlandırır. Değerli metal tespitinde en çok tercih edilen cihazlar olarak satışı yapılan altın dedektörü cihazları su geçirmez yapısı ve portatif özellikleri ile definecilerin tercihi oluyor.

Define Dedektörü

Define dedektörü fiyatları ile ilgili bir dolu liste hazırladık. Bir define dedektörü arayışındaysanız öncelikle definenin içeriğini anlamamız gerekir. Define dedektörleri, altın metal gibi materyallerin ayrımı yapmalı, sizi uğraştırmadan hedefe götürmelidir. Aranacak başka bir özellik ise bobin boyutu ve frekansıdır. Daha büyük bir bobin, daha yüksek bir frekans çalıştırmanıza izin verir. Aynı zamanda daha geniş bir aralığı kapsar. Bobinin zemine daha derine nüfuz etmesini sağlar. Web sitemizdeki define dedektörü listesi, bu üç ana niteliği paylaşan birçok farklı dedektörü kapsayacaktır. Buradan her biri modelden modele ve markadan markaya değişecektir. Dolayısıyla define dedektörü satın almadan önce profesyonel ekibimize ulaşın.

Metal Dedektörü

Metal arama dedektörü yemekhanelerde bile kullanılan elinizin altında güvenliğinizi sağlayan dedektörler gurubudur. Aslında gözle görülmeyen metalleri tespit eden metal dedektörü aynı zamanda değerli ve değersiz ayrım modları sayesinde size metalin niteliği hakkında bilgiler de iletmektedir. Metal dedektörü alırken nelere dikkat etmelisiniz? Piyasadaki bu kadar çok  modelle nasıl seçim yapabilirsiniz? Metal dedektörleri fiyatları pahalı gelebilir, özellikle de bir darbe indüksiyon modeline ihtiyacınız varsa. Bu, üst düzey bir dedektöre 8000 $ harcamanız gerektiği anlamına gelmez ve bazı ortamlarda daha ucuz bir model neredeyse etkili olabilir. Bu konuda size yardımcı olmak için en iyi metal dedektörlerini “deep dedektör“ olarak biz seçtik. Sizlere en iyi metal dedektörünü önerebilmemiz için müşteri temsilcimize nerelerde arama yapmak istediğinizden bahsedin. Bir dere yatağında mı arama yapacaksınız? Yoksa bir sahilde mi? Dağlık bir arazi seçmiş olabilirsiniz. Bu tür arazi koşullarına uygun dedektörü kolayca size müşteri temsilcimiz önerecektir.

Görüntülü Dedektör

Görüntülü dedektör modelleri daha çok pille çalışan veya batarya ile şarjlı çalışan cihazlardır. Görüntü verebilme özelliğine sahip 3D standart define altın görüntülü dedektör, farklı modlarda çalışan ve metal tanımlamayı sesli görüntülü hale getiren nitelikte olmaları ile bilinirler. Görüntülü dedektör çeşitleri hızlı, yüksek performanslı ve kullanışlı cihazlar arasındadır. Aslında yeraltı görüntüleme cihazları bu görüntülü dedektör olarak adlandırılan cihazların daha gelişmiş modellerini sunar. Çünkü yeraltı radarları ekranda bir anomali görüntüsü oluşturarak materyalin konumunu da bildirmektedir. Sizlerde bir define veya maden arayışlarınızda bu cihazları tercih edebilirsiniz. Dünyanın en gelişmiş markalarını stoklarında bulunduran firmamız aynı gün kargo hizmeti ile bu cihazları kapınıza kadar ulaştırmaktadır.

Tüm dedektör markaları, altın arama dedektörleri, en iyi altın dedektörü çeşitlerine web sitemizden ulaşabilirsiniz. Bu tür cihazlar satın almadan önce test etmenizi ve yerinde eğitim almanızı öneririz. Fakat bu tavsiyeler profesyoneller için geçerli değildir. Çünkü onlar tüm dedektör markalarını aktif olarak kullanan kullanıcılarımız arasındalar. Şimdi hobi amaçlı bir dedektör satın alıp denemek için araştırmaya kalkıştıysanız doğru yerdesiniz. Müşteri temsilcimiz sizlere en iyi cihazları önermek için sabırsızlanmaktadır.

Son İçerikler