3D Gradiometre İnnovation Yeraltı Görüntüleme

(1 müşteri incelemesi)

Piyasanın yeni İnnovation Yeraltı Görüntüleme aynı zamanda bir “3D gradiyometre sistemi” ve bir manyetometre dir. Bir cihazda 2 özellik. Aynı zamanda derinlik arama metal dedektörü ve “3D gradiyometre”. İki özellik arasında geçiş yapabilirsiniz.

%3 Havale İndirimi veya Kredi Kartı Online Ödeme İle Ürünü Anında Satın Alabilirsiniz. Siparişiniz hemen kargoya teslim edilir. 

Online Sipariş ve Bilgi  : 0532 466 71 02 

Sepete Ekle Kredi Kartı İle Online Satın Al Ürün Aynı Gün Kargoda!

3D Gradiometre İnnovation piyasada yeni aynı zamanda 3D gradiyometre sistemi ve bir manyetometredir. İnnovation fiyatları özellikleri …

Kısaca Piyasanın yeni İnnovation aynı zamanda bir “3D gradiyometre sistemi” ve bir manyetometre dir. Hatta bir cihazda 2 özellik. Aynı zamanda derinlik arama metal dedektörü ve “3D gradiyometre”. Böylece iki özellik arasında geçiş yapabilirsiniz.

3d-gradyometre-yenilik-yeraltı görünümü
3d-gradyometre-yenilik-yeraltı görünümü

Gradyometre

1) Jeodezi: Öncelikle yerçekimi gradiyometresi, tasarıma bağlı olarak 10 cm ile 1 m arasında olan birkaç ivmeölçerin düzenlenmesi. Böylece bir uzamsal yönde iki ivmeölçerin okumalarındaki mesafelerine. Bölünen fark, yerçekimi tensörünün bir bileşeninin ölçümüne karşılık gelir. Üstelik Yerçekimi tensörünün dokuz bileşeninin hepsinin ölçülmesine izin veren bir cihaza tam tensör gradiyometre denir.

 

3D Gradiometre İnnovation Manyetometre:

3D metal dedektörü dür ve yeraltındaki ferromanyetik nesneleri bulmak için kullanılır. İnnovation Fluxgate prensibini kullanarak manyetik alan şiddeti fark ölçer olarak çalışır. Normal kullanımda, manyetik akı yoğunluğunun dikey bileşeninin dikey farkı ölçülür ve görüntülenir.

İnnovation Bu cihaz derinlemesine aramada kullanılmak üzere tasarlanmıştır ve karada hem yüzey araştırması hem de derinlik araştırması için kullanılabilir.

Pazarın yeni  İnovasyon Yeraltı Görüntüleme  , bir “  3D gradiometre sistemi  ” ve  aynı zamanda bir  manyetometredir . 2 özellik tek cihazda. Aynı zamanda bir derinlik arama metal dedektörü ve “  3D gradiometre  ”dir. İki özellik arasında geçiş yapabilirsiniz.

 

Gradyometre

1)  Jeodezi : gravite gradiometresi, tasarıma bağlı olarak 10 cm ile 1 m arasında birkaç ivmeölçerin düzenlenmesi. Uzamsal bir yönde iki ivmeölçerin okumalarındaki fark bölünür. Mesafeleri ile yerçekimi tensörünün bir bileşeninin ölçümüne karşılık gelir. Yerçekimi tensörünün dokuz bileşeninin tamamının ölçülmesini sağlayan bir cihaza tam tensör gradiometresi denir  .

manyetometre:

3 boyutlu bir metal dedektörüdür  ve yeraltındaki ferromanyetik nesneleri bulmak için kullanılır. Bu  kullanarak manyetik alan şiddeti diferansiyel metre olarak çalışıyor  Yenilik Fluxgate prensibini. Normal kullanımda dikey fark. Manyetik akı yoğunluğunun dikey bileşeni ölçülür ve görüntülenir.

Yenilik  Bu cihaz, derin aramada kullanılmak üzere tasarlanmıştır ve hem yüzey araştırması hem de karada derinlik araştırması için kullanılabilir.

Yeraltı Görüntüleme Sistemi ve Diğer Cihazlar İçin Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayınız.

Diğer Tüm Yeraltı Görüntüleme Cihazları İçin Tıklayınız …

3D Gradiometre İnnovation Yeraltı Görüntüleme için 1 inceleme

  1. Derin Dedektör

    Piyasanın yeni İnnovation Yeraltı Görüntüleme aynı zamanda bir “3D gradiyometre sistemi” ve bir manyetometre dir. Bir cihazda 2 özellik. Aynı zamanda derinlik arama metal dedektörü ve “3D gradiyometre”. İki özellik arasında geçiş yapabilirsiniz.

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hoşunuza gidebilir…

Başa dön tuşu
Call Now ButtonTıkla Ara : +905324667102
Kapalı
Kapalı