İndirim!

Ajax Gamma 3D Dedektör (Hem Alan Tarama Hem de Derin Dedektör)

(2 müşteri değerlendirmesi)

114,800.00 

3D Ajax Gamma metal dedektörü, herhangi bir başarılı 3D alan taramayı tamamlamak için ana görüntüleme aracıdır. Not: Tüm AJAX ürünleri …

Online Sipariş ve Bilgi  : +905324667102 

 • Fiyatı : +905324667102 ( Sorunuz)
 • Stok Tarihi: 12.08.2021
 • Durumu : Sıfır
 • Türü : Altın, Metal, Define Arama Dedektörü
 • Kimden: Bayiden
 • Garanti: 2 yıl

12 adet stokta

Ajax Gamma 3D

Bu içerikte ajax gamma 3d dedektör özellikleri, fiyatı ve işlevleri hakkında önemli bilgiler bulacaksınız. Dünyanın en derin arama dedektörü olarak bilinen ajax gamma deepdedektor.com güvencesi ile burada …

Kısaca 3D Ajax Gamma metal dedektörü, herhangi bir başarılı 3D alan taramayı tamamlamak için ana görüntüleme aracıdır. Not: Tüm AJAX ürünleri …

Öncelikle 3D Ajax Gamma  Gold, yeraltındaki hazineleri ve gömüleri tespit etmek için çoklu görev ve özelleştirilmiş sistemler. Hatta kullanmaya başlamak için ana menüdeki sistemlerin herhangi birini seçebilirsiniz. Üstelik 3D Ajax Gamma doğrudan tarama sağlamaktadır.

En önemlisi araştırmamıza göre, yer görüntüleme veya alan tarama sistemi olarak kullanılan her cihaz biraz karmaşıktır. Fakat tüm bu karmaşıklıkları ve zorlukları 3B sistemlerimizde düzelttik. Sistemimizin kullanımı kolaydır, sorunsuzdur ve herkes kolayca etkileşim kurabilmekte.

ajax-gamma
ajax-gamma

3B görüntüleme  sistemi, tarama ayarlarını ve özelliklerini kontrol etmenizi sağlayan özel bir yazılım arayüzüne sahiptir.

Bu sistem tam bir tarama için birçok özelliğe sahiptir

3D Ajax Gama  analizi  için AJAX uygulamasında  çalışmak üzere Tablet PC kullanarak tarama özelliği  .

Veya kullanıcının istediği şekilde doğrudan cihaz ekranında görüntülenen zemin tarama özelliği.

Hedef yerleri tarama ve bulma ve noktalarını belirleme özelliğine de sahiptir.

Ajax Gamma Önemli Özellikleri

Kullanıcı, daha fazla analiz aracı ve hedeflerin 3D görüntülerini alabilmektedir. Hatta Ajax uygulaması üzerinde çalışmak üzere cihazı Bluetooth aracılığıyla Tablet PC’ye de bağlanabilmekte.

Görsel Dedektör  İki tür tarayıcı kullanabilirsiniz: cihazla birlikte gelen belirli bir alanı taramak için çok görevli uzunlamasına tarayıcı veya geniş bir alanı daha az maliyetle kaplamak ve taramak için yüksek hızlı yönlendirilmiş bir güçle çalışan çok radarlı enine kesit tarayıcı zaman.

Yer dengeleme ve kalibrasyon, ayarlama için gerekli olan referans sisteminin otomatik kalibrasyonu var. Hatta arama alanında uygun görülen kullanıcı tarafından belirlenen manuel kalibrasyon ile yapılmaktadır.

3d-ajax-gamma
3d-ajax-gamma

Ajax Gamma 3D Dedektör (Hem Alan Tarama Hem de Derin Dedektör) için 2 değerlendirme

 1. Deep Dedektör

  Kısaca 3D Ajax Gamma metal dedektörü, herhangi bir başarılı 3D alan taramayı tamamlamak için ana görüntüleme aracıdır. Not: Tüm AJAX ürünleri …

 2. mustafa erbil

  Ciddi güzel yeraltı görüntüleme cihazı. Ajax gamma değerli taş bulmada en iyisi. Meteor için vazgeçilmezim.

Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Call Now ButtonTıkla Ara : +905324667102