3D Ajax Gamma Görüntülü Alan Tarama ve Metal Dedektörü

(1 müşteri incelemesi)

3D Ajax Gamma metal dedektörü, herhangi bir başarılı 3D alan taramayı tamamlamak için ana görüntüleme aracıdır. Not: Tüm AJAX ürünleri …

Online Sipariş ve Bilgi  : +905324667102 

  • Fiyatı : +905324667102 ( Sorunuz)
  • Stok Tarihi: 12.08.2021
  • Durumu : Sıfır
  • Türü : Altın, Metal, Define Arama Dedektörü
  • Kimden: Bayiden
  • Garanti: 2 yıl

Kısaca 3D Ajax Gamma metal dedektörü, herhangi bir başarılı 3D alan taramayı tamamlamak için ana görüntüleme aracıdır. Not: Tüm AJAX ürünleri …

İlk olarak 3D Ajax Gamma  Gold, yeraltındaki hazineleri ve gömüleri tespit etmek için çoklu görev ve özelleştirilmiş sistemler. Hatta kullanmaya başlamak için ana menüdeki sistemlerin herhangi birini seçebilirsiniz. Üstelik 3D Ajax Gamma doğrudan tarama sağlamaktadır.

En önemlisi araştırmamıza göre, yer görüntüleme veya alan tarama sistemi olarak kullanılan her cihaz biraz karmaşıktır. Fakat tüm bu karmaşıklıkları ve zorlukları 3B sistemlerimizde düzelttik. Sistemimizin kullanımı kolaydır, sorunsuzdur ve herkes kolayca etkileşim kurabilmekte.

3B görüntüleme  sistemi, tarama ayarlarını ve özelliklerini kontrol etmenizi sağlayan özel bir yazılım arayüzüne sahiptir.

Bu sistem tam bir tarama için birçok özelliğe sahiptir

3D Ajax Gama  analizi  için AJAX uygulamasında  çalışmak üzere Tablet PC kullanarak tarama özelliği  .

Veya kullanıcının istediği şekilde doğrudan cihaz ekranında görüntülenen zemin tarama özelliği.

Hedef yerleri tarama ve bulma ve noktalarını belirleme özelliğine de sahiptir.

3D Ajax Gamma Önemli Özellikleri

Kullanıcı, daha fazla analiz aracı ve hedeflerin 3D görüntülerini alabilmektedir. Hatta Ajax uygulaması üzerinde çalışmak üzere cihazı Bluetooth aracılığıyla Tablet PC’ye de bağlanabilmekte.

Görsel Dedektör  İki tür tarayıcı kullanabilirsiniz: cihazla birlikte gelen belirli bir alanı taramak için çok görevli uzunlamasına tarayıcı veya geniş bir alanı daha az maliyetle kaplamak ve taramak için yüksek hızlı yönlendirilmiş bir güçle çalışan çok radarlı enine kesit tarayıcı zaman.

Yer dengeleme ve kalibrasyon, ayarlama için gerekli olan referans sisteminin otomatik kalibrasyonu var. Hatta arama alanında uygun görülen kullanıcı tarafından belirlenen manuel kalibrasyon ile yapılmaktadır.

Son Olarak;

Alan Tarama Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız…

Daha Fazla Metal Dedektörü İçin Tıklayınız …

Google Ön Bellek Alan Tarama 

Ağırlık4 kg

3D Ajax Gamma Görüntülü Alan Tarama ve Metal Dedektörü için 1 inceleme

  1. Deep Dedektör

    Kısaca 3D Ajax Gamma metal dedektörü, herhangi bir başarılı 3D alan taramayı tamamlamak için ana görüntüleme aracıdır. Not: Tüm AJAX ürünleri …

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hoşunuza gidebilir…

Başa dön tuşu
Call Now ButtonTıkla Ara : +905324667102
Kapalı
Kapalı